Kuu horoskoop Vähk august 2024

Vähi märgis erinevate planeetide tõttu ei tunne krabid sel kuul end kuigi hästi. Siiski on neil piisavalt isiklikke ressursse ja nad teavad, kuidas end kaitsta nii võimalike rünnakute kui ka ootamatult tekkida võivate muutuste või uute olukordade eest. Kuigi pereelu muutub raskeks koormaks, piisab loomupäraselt kiirgavast soojusest ja magusast oma vajaduste edastamisest ja nõudmiste leevendamisest. Sõprade seltskond on rasketel aegadel suureks abiks. Horoskoop Vähk august 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Sinu arusaam armastuse küsimustes on augustis maagiline. Teie tunded oma partneri või tüdruksõbra vastu on väga tundlikud, peaaegu selgeltnägijad. Sa tunnetad väga intensiivselt, kes on sulle tõeliselt hea, kes sind üles ehitab ja tugevaks teeb. Võimalik, et nüüd kohtad oma hingesugulast, tunned ta ära. Olge selleks suurepäraseks kogemuseks valmis. Horoskoop Vähk august 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ettevõte võib teenida rohkem tulu ja teie majanduslik olukord võib samuti üldiselt paraneda. Lisaks võivad ühisettevõtetega või partnerlusettevõtetega tegelevad inimesed saada suurepäraseid ärivõimalusi ja märkimisväärse hulga häid kliente. Lisaks võib ka ekspordi- ja impordikaubandus olla edukas ja teenida rohkem kasumit. Kuu horoskoop Vähk august 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Augustis on Vähid sassis nii iseenda kui ka teistega. Oled altid kangekaelsusele ja järeleandmatusest. Sa ei järgi teiste nõuandeid. Siiski võib see mõnikord olla parem, kuna see annab teile võimaluse parandada mõned minevikus näiliselt unustatud vead. Muutuste tung tõstab ka oma inetu pea. Mitte ainult tööelus, vaid ka elukohas. Võite tunda vajadust kodu vahetada või isegi täielikult kolida. Kui kaalute uue kinnisvara ostmist, on nüüd õige aeg.

Astroloogiline prognoos Vähk august 2024

Sa saad energiat Päikesest ja see tähendab, et saad kõrge tempoga hakkama ka õhtuti ja nädalavahetustel.

Tervis

Palju energiat ja palju teravust, aga ka tohutud annused tahtejõudu, visadust ja sihikindlust aitavad teil koostada täiusliku programmi oma tervise- või heaolueesmärkide saavutamiseks. August aitab ka neid, kellel on varem probleeme olnud. Taastumine on kiire ja suurepärane ning tunnete end tippvormis.

Karjäär

Karjääri mõttes ei paista august sulle soodne olevat, osalt seetõttu, et sinu areng näib olevat ummikus. Samuti peate selle nimel koostööd tegema, seekord koos kolleegidega. Rahaliselt tundub august olevat positiivne kuu, kus investeeringud hakkavad end ära tasuma.

Raha

Probleemid ei lahene iseenesest ja on aeg tegutseda, et asi hullemaks ei läheks.

Suhted

Oled kuu alguses optimistlik ja see ei muutu. Valides väikestele raskustele selja pööramise, liigud edasi, olgu takistus mis tahes, see on sinu tugevus. Perioodil 8.-13. augustini võite olla emotsionaalselt häiritud, kuid mitte nii palju, et muretseksite, vaid keeldute esimesel võimalusel leppimast. Kuueteistkümnendast naaseb rahu.

Rahandus

Vähimärgiga professionaalid meediavaldkonnas võivad sel kuul teenida märkimisväärset sissetulekut. Samuti võivad insenerivaldkonna töötajad saada uusi professionaalseid võimalusi ja teha selles protsessis edusamme. Pealegi võivad oma majandusliku staatuse tõusu loota ka finants- ja kõrgharidusvaldkonna spetsialistid.

Astroloogi nõuanded

Vähi põliselanikel on kahtluste hajutamiseks hea konsulteerida naistearstiga, keda nad usaldavad. Mõned ebaolulised probleemid väärivad tõsisemat analüüsi, et vältida edasisi tüsistusi. Alates 7. augustist saavad Veenuse märki sisenemist kasutada Vähid, et panna end oma kuvandi parandamiseks toitumisnõustaja ja massööri kätte. Kõige aktiivsemad Vähid valivad erinevate spordialade harrastamise ja saavad kõikvõimalikke hüvesid.Te tunnete end energilisena, energiat täis, innukalt teha ja lõbutseda. Ja seal on võimalused oma soovide rahuldamiseks. August on hea kuu inimestevahelisteks suheteks, mõne suhte taaselustamiseks perekonnas, kui olete hiljuti kellegi silmist kaotanud, või suve nautimiseks oma lemmikseltskonnaga. Oled väga energiline ja enesekindel, kuid olge alates kuu keskpaigast ettevaatlik emotsionaalse ebakindluse suhtes. See võib tuua tagasi halvad mõtted, mille olete unustanud.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Vähk juuni 2024

Sel perioodil saavad nad täita unistuse tunda end oma lähedaste kaitstuna ja toetatuna. Päikese heledus …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga