Aasta horoskoop Kalad 2024

Kalad on väga läbimõeldud inimesed ja nad kipuvad alati ette nägema erinevaid olukordi, mis nende teele ette tulevad. Igal juhul võib astroloogia oma ennustustega palju aidata neid, kel selleks aega napib või neid, kes tahavad oma tuleviku kohta palju rohkem teada. Vaatame Astrose ennustusi Kaladele selleks 2024. aastaks. Horoskoop Kalad 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Teie 2024. aasta algus on nagu Hollywoodi armastuslugu mega õnneliku lõpuga! Õnneplaneet Jupiter on Kalade kaaslane kuni veebruari keskpaigani ja mitte ainult ei too halli argipäeva talveellu rohkem värvi, vaid ka rohkem kipitust kõhus, hanelihaseid ja unustamatuid kohtinguid. Kalade sodiaagimärgina eelistate elada oma unistuste maailma mullis. Kuid tegelikkus on praegu lihtsalt palju parem! Kuigi hõljute pilve 9 peal, olete täielikult siin ja praegu. 2024. aasta aprillis jätkuvad asjad Kalade jaoks fenomenaalselt: olete Action Planet Marsi ja romantikakuninganna Veenuse eksklusiivse hoolitsuse all – liigute läbi 2024. aasta esimese poole ja naudite kõigi aegade parimat seksi. Kuni septembrini: kuna te armastavad linnud hakkavad tegelikult võitlema. Aga ausalt öeldes ei olnud ka nii palju jäätumist normaalne. Nüüd tuleb igapäevaelu tagasi ja toob teid tagasi maa peale. Kes viib prügi välja? Ja kuidas sa suudad oma tulevast ämma sinus ikkagi veenda? See pole midagi metsik, kuid siiski on mõned asjad, mida teie ja teie mesi peate lahendama. Seega julge ja räägi avameelselt ja ausalt sellest, mis sulle parasjagu ei sobi, selle asemel, et endaga kõike täiesti Kalade moodi välja nuputada. 2024. aastal saate sellest kasu mõlemad. Kas su eks kummitab ikka aeg-ajalt su peas? Nüüd on oluline vanad asjad läbi töötada ja need maha teha. Talvel 2024 jätkavad Kalad tõeliselt suure emotsionaalse kinoga. Ja detsembris tähistate iga kuu igal päeval omaenda armastuse tähistamist. Kes teab, võib-olla isegi kihlusega kuuse all? Sinu aastasse sobiks: Horoskoop Kalad 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Umbes mai keskpaigas siseneb Marss Kaladesse, käivitades uskumatult ambitsioonika transiidi, mis tõukab teid edu poole. Kui Marss aktiveerib teie esimese isemaja, saate rohkem inspiratsiooni võistelda rohkem kui kunagi varem! Selle asemel, et teid heidutada teie vastu seatud koefitsiendid, tunnete end motiveeritud end tõestama. Kui aga Marsi jaamad oktoobri lõpus tagasi lähevad, mõistate, et suurema vastutustundega kaasnevad suuremad väljakutsed. See tagasiminek on teie karjäärisektori vastu, tõestades, et edu ei ole lineaarne. Pidage meeles – videomängu esimesed paar taset võivad tunduda piisavalt lihtsad, kuid lõpuks peate silmitsi seisma ülemusega, keda te lihtsalt ei suuda ületada! Kui see lõpuks õnnestub, on võit enam kui rahuldav. Aasta horoskoop Kalad 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Kalade 2024. aasta horoskoop ei ole seotud Kalade jaoks kuigi hea algus. Kui varem uskusid sa pimesi oma partneri ustavusse ja lojaalsusse, siis 2024. aasta alguses tundub, et oled kogu selle enesekindluse mõneks ajaks kaotanud. Nii tunned end ebakindlamalt kui eelmistel aastatel. Tee see läbiräägitav kala. Su partner mõistab sind palju paremini, kui väljendad oma kahtlusi. “Tooge tähelepanu tagasi tasakaalu.” Kuni aastani 2024 olite tavaliselt see inimene, kes astus “vaid sammu” raskemini. Selle põhjuseks oli peamiselt see, et te pole end suhetes tõeliselt enesekindlalt tundnud. 2024. aastal läks see ajutiselt täiesti teisele poole. Nüüd, kui tunnete end 2024. aastal taas veidi vähem enesekindlana, on hea proovida tasakaalustada “armastuse andmise” ja “armastuse vastuvõtmise” skaalat. “Koos elama? Ainult siis, kui olete selles tõesti kindel.” See kõlab pisut ilmselgelt, kuid kolige kokku alles aastal 2024, kui olete endas tõesti kindel. 2024 ja 2024 olid selle sõlme sidumiseks ideaalsed aastad. Kas sa ei teinud seda neil aastatel? Seejärel proovige välja selgitada, kas teie põhjused kehtivad endiselt.

Astroloogiline prognoos Kalad 2024

2024. aasta novembrikuu kuuvarjutus valgustab eraelu, juuri, perekonda ja mälestusi minevikust. See võib eeloleval aastal tuua kaasa olulisi muutusi perekonna olukorras. Üks faas on läbi ja algab uus sellel areenil. 2024. aasta novembrikuu kuuvarjutus heidab valgust suhetele õdede-vendadega, ajaplaneerimisele ja prioriteetidele. On kätte jõudnud aeg otsustada, mida sa tahad, mis sulle kõige rohkem tähendab ja millist rolli soovid perekonnas omada. Olete laskmas lahti neist, kes on teie kohalolekut vajanud, võib-olla seetõttu, et nad saavad nüüd olla iseseisvad ja omal jalal seista. Oluliselt suureneb vajadus end vabastada kõigest, mis millegi külge klammerdub. Vabaduseiha süveneb.

Tervis

Sul on rohkem energiat ja elujõudu, mis aitab sul sellest aastast üle saada. Kui lähed üle teatud elustiilile ja otsustad mõnest halvast harjumusest loobuda. Oma tervise parandamiseks ole avatud muutustele. Tegutsege rahulikult, ilma stressi ja väsimuseta närvisüsteemi negatiivselt mõjutamata. Hoolitse oma meele eest ja kontrolli oma emotsioone rahulikult. See on aasta, mis nõuab füüsilist tegevust.

Karjäär

Kalade sodiaagimärk näitab, et see aasta on seotud eduga, aga ka eraldatusega. See võib olla seotud asjaoluga, et edu võib põhjustada ka teiste inimeste kadedust. Nõustuge sellega ja proovige neile inimestele kaastundlikult vastata. See viib teie 2024. aasta karjäärihoroskoobi lõpliku tulemuseni! Andke valgus edasi! Kohtumõistmine jätke teistele!

Raha

Juba talvel tunned, et maailm on sulle avatud. Asjad, mis eelmisel aastal olid teie jaoks aeglased ja rasked, liiguvad järsult edasi. Saatus on teile kõige soodsam aasta esimesel poolel. Sul on palju energiat ja entusiasmi. Ärge oodake, kuni teie ülemus teile ülesandeid annab, ja proovige olla iseseisvam. Uutel projektidel, ambitsioonikatel plaanidel on nüüd võimalus õnnestuda. Samuti meeldivad teie uued ideed. Neile järgneb palgatõus või isegi edutamine. Parimad kuud on mai, juuni, juuli ja detsember.

Suhted

Kaladega kohtingutel on võimatu igavleda. Nende ideed on üllatavad, kohati pisut šokeerivad, aga ka ülimalt romantilised. 2024. aastal loovad Kalad oma kohtingutel erilise atmosfääri. Need annavad teie partnerile hämmastavaid kogemusi. Kindlasti hakkab armastus levima. Üksildased Kalad 2024. aastal ei otsi vägisi hingesugulast. Selle asemel lubavad nad endale vabalt otsida õiget inimest. Nad ei tunne enam survet, tänu millele on nad kohtingutel lõdvestunud. Selle asemel, et partneri ees pingesse ajada, panustavad nad aususele. See neile kas meeldib või mitte. Eks me näe. Kohtingunõuanne 2024. aastal: ärge tulge liiga vara lähedale. Kõigepealt peate oma partnerit tundma õppima. Püüdke olla aus inimene. Sa ei võida kellegi südant petmisega. ole vait, kui keegi räägib asjadest, mis on tema jaoks olulised. Õnnelik kuupäevapäev: laupäev.

Rahandus

Kalade päritolu põliselanike rahaline seis on 2024. aastal soodne. Jupiter teie 12. majas toob aasta esimeses kvartalis kaasa tarbetuid kulutusi, seega olge valmis. Kuid Saturn teie Kaljukitse 11. majas tagab pideva rahavoo ja selle, et võite olla aasta jooksul vaba laenudest ja soovimatutest laenudest. 2024. aasta Kalade horoskoobi järgi võidakse teile pikka aega võlgu olnud raha nüüd teile tagastada. Päritud vara võib tuua kasumit. Aastal 2024 on teil võib-olla palju õppida oma tööalastest ja isiklikest ettevõtmistest. See on suurepärane aasta investeerimiseks ja väärtuslike investeeringute tegemiseks. Jupiter teie 12. majas 2024. aasta teises ja kolmandas kvartalis kahjustaks teie rahalist olukorda. Selle aja tarbetud kulutused võivad teid vaimselt ja füüsiliselt kurnata. Õnne ja juhuse või pärimise teel võib aasta keskpaik sulle raha tuua. Kalade päritolu põliselanikud võivad 2024. aastal oma partnerilt või abikaasalt rahalist kasu saada.

Astroloogi nõuanded

Sellel uuel perioodil peab kalade täht olema teadlik oma soovidest, ambitsioonidest ja eesmärkidest, mida saavutada. 2024. aasta on Kalade jaoks definitsioonide aasta, nii et igal teie olulisel sammul peaks olema eelnev järelemõtlemiskvoot. Hoolimata sellest, et enne tegutsemist tuleks mõelda, on 2024. aasta aasta, mil julgetakse uusi asju ette võtta. Alati fantaasiarikkad Kalad suudavad aasta teisel poolel uusi projekte kujundada, veetes esimese poole palju mõeldes, mida nad oma elult tegelikult tahavad. Märtsis ja aprillis on vaja teha tugevaid otsuseid, mis panevad aluse kogu ülejäänud aastale, nii et ärge võtke seda kergelt ja hoolitsege probleemide ja segaduse eest, mis teil selle hetkeni tekkida võivad. .Kalad on geniaalsuse ja hoolimatuse kombinatsiooni põnevad tõlgendajad. Nende ülesanne on vaidlustada eelarvamusi. Jupiteri ja Neptuuni valitsemisel kannatavad nad mõnikord, sest maailm pole nende ideedeks valmis, on ilus ja kunstiline, kuid sageli ebapraktiline. Minnows on ilmselt sodiaagi kõige kunstilisem märk, samuti iga-aastase tsükli viimane. Nende ülesannete hulgas on näidata teisi märke, kuidas tulevik võib erineda olevikust, mida nad tänu oma geniaalsusele ümber tõlgendavad. Neid peetakse nende sümboli konformatsiooni tõttu topeltmärgiks. Tegelikkuses ei ole Kalade omadused, mis panevad mõned arvama, et nad on pisut mitmetähenduslikud, sümboliga täiesti mitteseotud. Kalad võivad tunduda mitmetähenduslikud, sest nad teavad, kuidas tõlgendada tegelikkust täiesti ainulaadsel viisil, ja mõnikord vastuoluline nagu kõik kunstiteosed. Selleks, et Kalad saaksid oma parima tulemuse, peavad nad olema intelligentsete inimeste läheduses. Armunud valivad nad kellegi, kes oskab hinnata nende kirge muuseumide, kaugete maade, kunsti vastu. Nad vajavad kedagi, kes mõistaks, et Kalad ei ole kaebajad – nad lihtsalt vaatavad valjuhäälselt ümber eelarvamusi, millele on aeg vaidlustada! Minnows on veemärk. Nende õnnevärv on roheline. nad lihtsalt mõtlevad valjuhäälselt ümber eelarvamuslikke ideid, millele on aeg vaidlustada! Minnows on veemärk. Nende õnnevärv on roheline. nad lihtsalt mõtlevad valjuhäälselt ümber eelarvamuslikke ideid, millele on aeg vaidlustada! Minnows on veemärk. Nende õnnevärv on roheline.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kalad juuli 2024

Jupiter ja Uraan, mis läbivad Kalade isiklike, vaimsete ja materiaalsete ressursside maja, õhutavad neid rohkem …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga