Kuu horoskoop Kaalud jaanuar 2024

Saturni mõju avaldub elus tugevalt selle erinevates ilmingutes. Üleskutse ehk peegeldus ja ideede ja suhtumise järjestamine teiste suhtes saab olema kuu hüüdlause. Ärge kartke, teil on taevane toetus, et ületada raskused, mida Aja Jumal teile esitab. See julgustab neid edasi liikuma ja pöörama rohkem tähelepanu märkidele, mida nad erinevatel teedel leiavad, nende pereelu toob kaasa konflikte, millest nad peavad üle saama. Horoskoop Kaalud jaanuar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Nüüd katsetatakse, kas sinu peale saab loota. Keegi vajab kiiresti teie abi. Ärge sulgege end. Näidake, et te mitte ainult ei räägi targalt, vaid saate ka midagi ära teha, et teise inimese asju paremaks muuta – lähtudes lõdvalt ütlusest: Pole midagi head, kui te seda ei tee. Horoskoop Kaalud jaanuar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Töösturid ja füüsilisest isikust ettevõtjad võivad saada häid ärivõimalusi. Häid tulemusi võib anda ka kauplemine. Maadega tegelejad ja ehitusäriga tegelejad võivad loota ilusat kasumit, samas kui rõivaäriga tegelejad võiksid samuti mõõdukalt kasu saada. Partnerlusettevõtted ei pruugi aga soovitud tulemusi anda. Kuu horoskoop Kaalud jaanuar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Esimesel kuul Kaalud teda paraku ülitundlikuks muutumast ei takista. Te kahtlete igal sammul ja kui tunnete, et olete midagi valesti teinud, valdab teid kahetsus. Jaanuar tugevdab emotsioone ja paneb mõtlema oma valikute ja elu üle laiemalt. Tõenäoliselt tahate paljusid asju muuta. Miski ei takista teid seda tegemast, nii et kui tunnete, et peate näiteks töökohta vahetama, tehke seda. Universum on teile ette valmistanud palju huvitavamaid võimalusi.

Astroloogiline prognoos Kaalud jaanuar 2024

Sinu jaoks tähendab esimene kuu suure sammu astumist ja üsna musta aasta selja taha jätmist.

Tervis

Jaanuar ei alga sinu vormis kuigi hästi väikese väsimuse tõttu, mis võib takistada endast maksimumi andmast. Kuid ärge muretsege: kui see faas on möödas, leiate end jaanuari viimasel kümnel päeval nägusa ja ülemeelikuna, valmis pühenduma igas olukorras oma füüsilise ja sisemise vormi parimaks muutmiseks!

Karjäär

Karjääri raames tundub Vähil olevat hea kuu. Saate kolleegidelt tuge ja see tagab, et saate end selles valdkonnas arendada. Võite oma pingutuste eest isegi rahalise tasu saada. Rahaliselt paistab kuu esimene pool olevat stabiilne. Kuu teisel poolel tundub, et teie rahaasjad paranevad.

Raha

Saabub aeg kontrollida, kes teid toetab ja ennastsalgavalt teiega on ning kes lihtsalt tasub end ära. Ainult tõelised sõprussuhted peavad selle proovikivi üle elama. Tõde sõprade kohta selgub 20. jaanuariks.

Suhted

Keeldute elu keeruliseks tegemast ja otsite kõige lihtsamat lahendust. Armastuse valdkond pole erand. Eesmärkide saavutamiseks on teil valida tõsiste ettepanekute ja igakülgse võlu vahel. See hästi struktureeritud strateegia aitab teil lihtsalt vajaliku hankida. Tõepoolest, head energiad aitavad ja teevad elu lihtsamaks. Ärge jääge ootavale hoiakule. See on rohkem kui aeg teha kiire otsus ja tulla oma reaalsusesse. Kuu lõpp on konkreetne, kuid provotseerid õnne iga hinna eest.

Rahandus

Kaalude spetsialistid riigiteenistuses võivad oma töös märkimisväärseid edusamme teha. Teisest küljest võivad iseseisvad spetsialistid oma sissetuleku suurendamiseks asutada teise elukutse või ettevõtte. Ja see uus ettevõtmine peaks tooma neile ilusat kasumit.

Astroloogi nõuanded

Kaalude jaoks on crushed nende elujõu allikaks ja kuna nad elavad sel jaanuarikuu jooksul kadestamisväärseid idülle, on nende füüsiline ja vaimne seisund parem kui kunagi varem. Peate neile lihtsalt meelde tuletama, et aeg-ajalt laskuvad nad argimaailma, söövad toitu ja puhkavad piisavalt. Vastasel juhul söövad nad ära kurnatuse riski, kui nad ei pühenda tunde magamisele. Ärge unustage vedelike tähtsust neerude õigeks toimimiseks. Minimaalselt magustatud tõmmised ja puhas vesi on hädavajalikud, et toksiinid kehasse ei koguneks.On kätte jõudnud aeg jätta kõrvale minevik, kahetsused, halvad mälestused ja pühenduda tuleviku ehitamisele nii palju kui võimalik enda näo ja sarnasuse järgi. Tähed annavad sulle palju sitkust, stabiilsust, tahtejõudu ja vahetult enne kuu keskpaika ka rekordilise vaimse selguse. Ühesõnaga, sa tead, mida teha, sul on selged ideed selle kohta, mida sa tahad ja seetõttu on tee nägemine, mis sind eesmärgi poole viib, mis iganes see ka poleks, lihtne ja vahetu. Tuleb vaid teele asuda ja lihaseid pingutada!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaalud juuli 2024

Sel perioodil ühiskondliku eluga seotud ala hõivavad planeedid võimaldavad neil silma paista, kuna need panevad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga