Aasta horoskoop Vähk 2024

Kui soovite teada kõike, mida Astrod on teile aastaks 2024 ette valmistanud, pole paremat asja, kui teada ennustusi, mida astroloogid teile teie tähemärgi jaoks pakuvad. Siin me näeme neid ennustusi ja anname nõu, et Vähid saaksid sel aastal elust palju rohkem rõõmu tunda ja parandada olukordi, mis neile head ei tooks. Horoskoop Vähk 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

2024. aasta alguses on krabid kosmoses kadunud. Sinu jaoks on sel aastal fookuses enesearmastus ja selgus. Alguses olete ikka veel oma unistuste maailmas: teie kujutluses toimuvad kuumimad armastuslood. Tegelikkuses tüütavad pesukorvi kõrval lebavad sokid. Ja mis on kohvitassi nõudepesumasinasse panemises tegelikult nii rasket? Aprillis on aga 1. kümnendi Vähid juba taas naeratuse režiimis. Ilma pikema aruteluta märkab teie poiss- või tüdruksõber intuitiivselt, mida te vajate. Ja üksikud krabid tulevad oma kestast välja ja uurivad lähemalt, kas seal on midagi paljutõotavat avastada. Veenus ja Marss toetavad teid kuni juulini kuumade armastuse vibratsioonidega ja saate õnnega õhku. Pärast seda muudab Jupiter sind hüperkriitiliseks. Tule alla ja anna kohtingule võimalus, isegi kui särk ei sobi üldse pükstega. Mis aga hästi vastu võetakse: te ei kummardu enam ainult selleks, et oma kolleegile meeldida. Kui miski häirib, siis ütle seda. Vahel halastamatult otsekohene, mis tekitab esmalt hämmastunud pilke. Sa lihtsalt pole vähina sellega harjunud. Kuid teie kolleeg teab lõpuks, mis toimub. Kuid see tähendab ka seda, et see, mis enam ei sobi, kõrvaldatakse. Rutiinid, mida pidasid ainult oma partneri huvides? Eemale. Suhe, mis piirab sind rohkem ja pakub vähe rõõmu? Vabandust järgmiseks! Asute tegutsema – ja sügisel olete valmis millekski uueks. Kuid nüüd mängivad krabid peamiselt oma reeglite järgi. See on nüüd sinust. Mida sa tegelikult oma õnneks vajad? Seda näete palju selgemalt. Ja edastate kõik vasted, mis on lihtsalt nii-nii. Kuni oktoobris klõpsab. See flirt on sulle tõesti hea, võid jääda. Hea meelega igavesti. Horoskoop Vähk 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Kas olete valmis või mitte, teie karjäär kuumeneb sel aastal! Mai keskpaigaks aktiveerib Jupiter teie edule orienteeritud 10. maja, suurendades teie põnevust teie tööst ja meelitades oma teekonnal palju positiivset tugevdust. Kui olete vaeva näinud, et see õnnestuks, siis olge põnevil, sest kogu see hilinenud edu saabub siis, kui te seda kõige vähem ootate! Oktoobri lõpus võite aga avastada, et teie paak on tühi. Kui Marss liigub tagasi läbi teie sisekaemusliku 12. maja, võite tunda, et tahaksite saginast puhata, et keskenduda oma vaimsele heaolule. Hoolitse enda eest! Töö võib oodata, Vähk. Aasta horoskoop Vähk 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Vähi 2024 aastahoroskoop ennustab seotud Vähile järjekordset ilusat armastusaastat. Aga paraku homaar. Sel aastal on siin-seal natuke mustust. Suured probleemid? Tundub, et nad ei ilmu. Siiski tundub, et “narkootikumide” tunne tuleb sel aastal teie teele vältimatult. “Külm suvi.” Aasta on seotud homaari jaoks üsna hästi alanud. Tundub, et suhe läheb sujuvalt ja meeldivalt ning kõik jääb natukene nii nagu oli. Suvel aga võib selline rahu tekitada rahutust homaaris, kes pole oma kingades nii kindel. Sel perioodil kaldub ta kahtlema, kas teisel on ikka piisavalt tundeid tema vastu. See näib tekitavat probleeme, eriti suvekuudel. “Pärast suve on mõõn taas pöördumas. “Kas suvi on läbi? Siis naaseb kirg õnneks seotud homaaride suhetes. Olete suvekuudest õppinud ja kasvate sügisel ja talvel uuesti koos.

Astroloogiline prognoos Vähk 2024

Jupiteri positsioon aastal 2024 avaldab mõju ka aastal 2024. Eelmisel aastal võisite kohtuda mitme potentsiaalse kosilasega ja võib-olla olete leidnud oma väljavalitu. Sel aastal on kätte jõudnud aeg maandada veidi praktilistes asjades, igapäevastes toimetustes ja kogukonnas. Kui sul on plaan alustada kooselu, teha ühiseid investeeringuid või laiendada seksuaalelu ja pühenduda suhtele, on käesolev aasta pingutamiseks. See võib olla ka aeg lõpetada suhted, millest olete välja kasvanud ja mis teile enam midagi ei anna. Mõne jaoks võib see kaasa tuua lahutuse.Tänavu on lähisuhetes seetõttu küps etapp olulisteks otsusteks. Tööülesannete, vastutuse ja üksikasjade selgitamine igapäevaelus aitab luua tasakaalu.

Tervis

Tunned end eelmiste aastate jooksul kogunenud stressist pisut väsinuna. Kaitske end selliste olukordade eest, mis tekitavad stressi. Olge rahulik ja laske rahul oma elus valitseda. Soovimatu suhtlus võib kaasa aidata stressile. Seega aeg-ajalt end digimaailmast välja lülitada. Sööge tervislikult, võtke vormis hoidmiseks toidulisandeid. Sel aastal on hea aeg tegeleda kehalise tegevusega, näiteks jõusaalis käimisega.

Karjäär

Vähi sodiaagimärk annab märku, et sel aastal on sinu jaoks palju võimalusi finants- ja karjäärivaldkonnas. Siiski kulutate sellega vähe aega, sest see ei huvita teid sel aastal. Lõpuks muutub teie olukord vähe. Aasta 2024 on aasta, mil peate karjääri osas edasi arenema. Kui investeerite praegu, saate sellest peagi kasu!

Raha

Saavutage oma eesmärgid aeglaselt. Liiga vägivaldne käitumine võib tühistada selle, mida olete seni saavutanud. Maist juulini on sul parim aeg investeeringuteks ja riskantsete otsuste tegemiseks. Allu oma ülemuse otsustele ja ära sea tema otsuseid kahtluse alla. Nii saate rahus tööd teha. Võtke targa naise nõu. Ta aitab sul vältida vigu ja näitab uusi perspektiive professionaalseks arenguks. Registreeruge kursustele, mis arendavad teie intuitsiooni ja loovust.

Suhted

2024. aastal on Vähi ümber palju kosilasi, seega ei tohiks ta kohtingute puudumise üle kurta. Varem või hiljem hakkab ta muretsema, et tema kalendris hakkavad järjekordse romantilise kohtumise jaoks vabad kuupäevad otsa saama. Üldiselt hindab Vähk aga kindlasti rõõmu teadmisest, et on inimesi, kellel on tema vastu tunded. Iga kohting võib olla seiklus. Vähk põhineb sellel eeldusel suurema osa aastast. Tänu sellele kujunevad temaga kohtumised uskumatult põnevaks. Siin pole kindlasti kohta igavusel. Kes 2024. aastal Vähiga kohtamas käib, ei kahetse seda kindlasti. Kohtingunõuanded 2024. aastal: ärge laskuge kohtingu ajal aruteludesse poliitika, religiooni või ökoloogia üle. Need on rasked teemad, mis võivad tõhusalt rikkuda ka kõige romantilisema meeleolu. Vältige kohti, kus on palju kõrvalseisjaid. Kui valmistad ise datlitööki, siis uuri esmalt, millised toidud sinu partnerile meeldivad. Õnnepäev kohtinguks: neljapäev.

Rahandus

Alustades rahalisest kasumist, võib 2024. aasta Vähi jaoks olla see aasta, kus võtaksite uue otsuse mitte kellelegi raha laenata. Sellepärast, et maksite raha laenamise eest suure hinna. Kogemus oli kibe ja sa põletasid regulaarselt sõrmi. Seega võis rahahaldus olla kõige olulisem. Nagu Vähi 2024. aasta horoskoop ütleb, võib enamik teist jälle investeeringuid ümber vaadata. Sel aastal on tõenäoline, et need, kes pidid varem oma investeeringuid kasutama, saavad oma investeeringut uuesti täiendada. Ent helgem pool, mida vaadata, on see, et see muudaks teid kogu oma rahahalduses targaks. Ainus nõuanne Vähi 2024 jaoks on hoiduda spekulatiivsetest investeeringutest. See ei pruugi teid sel aastal palju aidata.

Astroloogi nõuanded

2024. aasta olulised ja kohati valusad sündmused hakkavad Vähi jaoks mõistma 2024. aasta alguses, sest sel perioodil saad aru, et iga kogetud kurbus või raskus tõi sinu teele midagi uut. Vastupidi, selles märgis tavapärasele on Vähk 2024. aastal avatum, seltskondlikum ja ambitsioonikam inimene. Mineviku vead peaksid olema õppetunniks, kuidas uute sündmuste tõttu kõndida suurema jõu ja õilsusega. toimuma teie teel 2024. aasta jooksul. Ärge unustage vajadust olla ümbritsetud lähedastest või leida uus armastus, sest kui te pole stabiilses suhtes, toob 2024. aasta teie südamesse uuenduse.Kui jaanuar algab enesekesksuse nimel, proovi veebruaris hoopis olla toetavam ja mõistvam. Märtsis vajad südameasjades sõprade ja pere nõu. Aprillis, juunis, augustis saab teie suuremeelsus vastu, tunnete end armastatuna ja armastatuna oma lähedaste poolt. Ettevaatust juuli kahe esimese nädala ja septembri teise poolega, mil arusaamatused võivad tekitada ägedaid tülisid. Oktoobris veedage rohkem aega perega, tugevdage oma sidemeid, peate taastama rahuliku ja kaasosaluse õhkkonna.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Vähk juuli 2024

Suure osa perioodist täidavad Kuu lapsed oma igavest unistust tunda end oma kiindumuste poolt kaitstuna. …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga