Kuu horoskoop Neitsi jaanuar 2024

Saturni ulatuslik läbimine märgist on jätnud teile õpetuste pagasi, millest olete nüüd täiesti teadlik. Nad tunnevad, et liigne jäikus ja hirm, mis on neid kogu elu saatnud, annavad märkimisväärselt järele ning tunnevad, et tahaksid alustada edasi lükatud projektidega. Nad elavad koos sõpradega rikastavaid kogemusi ja nende huvide suund muutub. Esimese kahe nädala jooksul võib Merkuuri retrogradatsiooni tõttu tekkida probleeme paberimajanduse, äri või suhtlusega, kuid siis läheb kõik imeliselt. Horoskoop Neitsi jaanuar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Ebasoodsad armastustähed jaanuari esimesel nädalal: sõber jah, armastaja ei, on moto. 8ndal liigub armastusplaneet Veenus soodsasse asendisse. Hormoonid on tagasi, nüüd valitseb iha! Marss on juba soodsas seisus: armastus on vaba. Horoskoop Neitsi jaanuar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ühisettevõtetel võib hästi minna, samas võite saada ka välisriikides partnerlusettevõtteid sõlmida. Lisaks võivad ühisettevõtted teenida rohkem kasumit. Lisaks näib see kuu olevat sobiv ka neile, kes plaanivad pikaks ajaks ettevõtlusega tegeleda. Samuti võite investeerida praegu suuri summasid uute tööstusharude alustamiseks. Kuu horoskoop Neitsi jaanuar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Aasta alguses võivad Neitsid Saturni mõju tõttu tunda end alaväärsena ja melanhoolsetena. Selle asemel, et meeleheitlikult kaaslast ja tunnustust otsida, pühendage end täielikult enesearengule ja järgige teadlikult oma otsuseid ning edutunne tõstab teid uuesti jalule. See energia omakorda tõmbab teisi sinu poole, mis leevendab ka üksildust.Jaanuaris oled ka oma partneri suhtes vähem tähelepanelik, samas oled ka pahane, et ta ei pööra sulle piisavalt tähelepanu. Siiski pidage meeles, et harmoonia nõuab mõlema poole pingutusi, seega ärge jätke kõike nende hooleks.

Astroloogiline prognoos Neitsi jaanuar 2024

See on aeg eneseanalüüsiks ja enda kui inimese arendamiseks.

Tervis

Suurepärane elujõud, suurepärane vaimne keskendumisvõime ja palju energiat kulutamiseks ja levitamiseks, nagu soovite! Kui arvad, et rohkemat ei oskaks küsida, siis oota: pakist leiad ka kingituseks hea esteetilise kuju, võimalusega kuu keskpaigast alates enda eest parimal võimalikul viisil hoolitseda. Täiuslik!

Karjäär

Karjääri raames tundub, et Kaksikud suudavad kolleegidelt abi paludes kasvada ja eesmärke saavutada. Eriti kunsti ja meelelahutuse valdkonnas näib olevat palju kasvu. Rahaliselt tundub kuu pärast esimest nädalat positiivne, eeldusel, et pingutate. Näib, et hakkate teadvustama oma rahalise olukorra mõningaid negatiivseid aspekte, kuid teil on energiat ja taipamist nendega tegelemiseks.

Raha

See on teie jaoks väga õnnelik aeg, mis on täis kõikvõimalikke õnnestumisi. Sul on väga lihtne uusi oskusi õppida. Teil on palju elujõudu, energiat ja teie positiivne suhtumine osutub edu võtmeks. Eriti mõjutab teid positiivselt Marsi asukoht. Siiski tuleb olla ettevaatlik, sest oled ärritunud ja altid tülidele. Siiski tuleb olla ettevaatlik, sest oled ärritunud ja altid tülidele. Jaanuar on hea aeg oma teadmiste ja oskuste täiendamiseks. Teie elu aeglustub pärast 20. jaanuari. Karjäär ja rahaasjad taanduvad tagaplaanile.

Suhted

Teie objektiivsus sentimentaalses valdkonnas annab suuri lootusi. Tõepoolest, te edastate oma emotsioone nii, et keegi ei saaks arvata, mida te mõtlete. Kõikidele vastunäidustustele vaatamata töötab see ideaalselt. Te väldite tüsistusi, hoides end kursis, et säilitada hea maine, ilma et peaksite kannatama liigse kättesaadavuse tagajärgede pärast.

Rahandus

Erasektoris töötavatel Neitsi professionaalidel on võimalus kõrgemate võimudega arusaamatusi tekitada. Seega olge suulises suhtluses ettevaatlik. Sobiva töökoha saavad aga professionaalid, kes otsivad töökohta sidevaldkonnas. Lisaks võivad valitsuse töökohad ka tööga silma paista.

Astroloogi nõuanded

Ülemäärasest intellektuaalsest tegevusest tulenev ärevus ja energia raiskamine põhjustavad väikseid terviseprobleeme, mida oleks saanud vältida. Eriti unetus ja allergiad, mis mõjutavad hingamiselundeid. Need, kes tegelevad spordiga, peavad hoolitsema muhke ja nikastuste eest. Kõige enam ohustatud piirkonnad on jäsemed. Alates 14. jaanuarist muutuvad need ebasoodsad tingimused vastupidiseks ja Neitsi tunneb end vitaalsemana ja rahulikumana. Jaanuari kuu esimese poole ebamugavuste leevendamiseks. pole midagi paremat kui hoida keha vitamiinide ja valkudega tugevdatuna.Sellel aasta esimesel kuul avaneb meeldiv kliima. Palju ideid, suur soov ette kujutada teistsugust tulevikku, hoolimata olukorrast ja üldistest tingimustest. Teie tuju aitab teil reageerida mis tahes takistustele ja silmitsi ning neist üle saada. Kui jaanuar algab hästi, võib see isegi südame jaoks palju paremini jätkuda! Armsad tunded, mis võivad puudutada näiteks perekonda, või igal juhul olukordi, mis võivad kinkida teile ilusa rõõmsa naeratuse!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Neitsi september 2024

Jupiteri kohalolek alates 10. kuupäevast tekitab Merkuuri lastes positiivseid peegeldusi. Nad suhtlevad regulaarselt optimistlike, vaimsete …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga