Aasta horoskoop Lõvi 2024

Lõvid on inimesed, kellel on suurepärane isiksus ja kes teavad hästi, mida nad elult tahavad. Sellepärast, kui neil oleks elust veidi rohkem infot ja teataks, millised olukorrad neid ees ootavad, saaksid need pärismaalased elust üldiselt palju rohkem rõõmu tunda. Vaatame 2024. aasta ennustusi Leodele, et nad saaksid oma tuleviku kohta rohkem teada ja parimal viisil tegutseda. Horoskoop Lõvi 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

2024. aasta alguses surfavad lõvid tõelisel harmoonialainel: ausad vestlused, armastav ettevalmistusvestlus, usaldus – kontrolli, kontrolli ja kontrolli, mis sulle sobib. Aga armastusvibe voolab üsna hõredalt ja ainuke asi, mis suriseb, on jalg, mis Netflixi ühisel õhtul magama jääb. Teie suhe on kuni aprillini sügava une faasis. Kõik on nii-nii, tegelikult pole hullu. Aga ei midagi enamat. Veevalaja vibratsioonid kipuvad olema mittesiduvad, kuid sellest teile ei piisa. Sinu väljapääs: rohkem aega enesearmastuseks, lõvina ei saa sellest nagunii kunagi küllalt. Maikuus läheb ka sinu armuelu lõpuks põnevaks. Jupiter ujutab teid kogu juulini seksikate vibratsioonidega. Üksiku lõvina olete valmis all-ini minema, sest see matš on kuidagi väga erinev – ja tõesti hea! Sulle meeldib tulega mängida ja vajad sageli midagi uut – ja sulle meeldib seks pärast esimest kohtingut. Kuid teie armastus on ka kuum ja kindlasti valmis rohkemaks. kas sina ka Näeb välja! Augustist oktoobrini tekitab Jupiter teile stressi, sest ta on retrograadne. Ja teile tundub, et aeg jookseb ka teie olukorraga tagurpidi. Kell tiksub ja sa oled paanikas. Nüüd ei saa see teie jaoks piisavalt kiiresti minna. Üksikud lõvid kaotavad kiiresti huvi, kui teie kolleeg ei hüppa kohe entusiastlikult püsti, kui räägite oma kirest prügitelevisiooni vastu. Ja suhetes Leoga erutab just tundmatus. Välismaa flirt või truudusetus? Sa pole nii vastumeelne. Aga sa plahvatad voodis oma poisi või tüdruksõbraga.Seks on suurepärane, aga peale selle pead kindlasti rääkima. Novembris tegite selgeks, mis teie vahel on. Ja mine draamamoest välja, keemia on kõigis valdkondades õige ja lõvisüdame põksuma ei pane ainult seks. Nagu kaks teismelist, ei jää te ilma ühestki pöörasest seiklusest. Hilisõhtune piknik pärast pidu elutoa vaibal, väike matk mere äärde, lehehunnikutesse hüppamine – leegitseva Amburi Veenusega tahaks lihtsalt rohkem kogeda. Diivanikartuli asemel tormavad lõvid jõuluhooaega koos oma armukese või pikaajalise väljavalituga – ja tähistavad 2024. aasta lõppu ohjeldamatu pühendumusega. Hilisõhtune piknik pärast pidu elutoa vaibal, väike matk mere äärde, lehehunnikutesse hüppamine – leegitseva Amburi Veenusega tahaks lihtsalt rohkem kogeda. Diivanikartuli asemel tormavad lõvid jõuluhooaega koos oma armukese või pikaajalise väljavalituga – ja tähistavad 2024. aasta lõppu ohjeldamatu pühendumusega. Hilisõhtune piknik pärast pidu elutoa vaibal, väike matk mere äärde, lehehunnikutesse hüppamine – leegitseva Amburi Veenusega tahaks lihtsalt rohkem kogeda. Diivanikartuli asemel tormavad lõvid jõuluhooaega koos oma armukese või pikaajalise väljavalituga – ja tähistavad 2024. aasta lõppu ohjeldamatu pühendumusega. Horoskoop Lõvi 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Võib-olla hakkate sel aastal ambitsioonikalt tundma täiesti uue ettevõtmise suhtes, Leo! Jaanuari keskpaiga paiku hakkab põhjasõlm liikuma läbi teie karjääri 10. maja, mis sunnib teid liikuma teie tegelikke huve kajastavate eesmärkide poole. Kui töötate valdkonnas, mis tundub isegi oma parimatel päevadel igav, on aeg end pöörata ja hakata selle asemel tegema seda, mida tegelikult teha tahate. Juuli lõpuks ühendab Uraan jõud põhjasõlmega, mis võib tuua kaasa täiesti ootamatu ülemineku teie karjäärieesmärkides. Võib-olla tunnete end ülepeakaela, kuid olete ka uue ärivormi teerajaja! Aasta horoskoop Lõvi 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Erinevalt eelmistest aastatest ei hoiata 2024. aasta Lõvi aastahoroskoop suhetes rutiini eest. See tähendab, et ka see aasta ei tule Leole kerge armastusaasta. Te ei tundu oma suhtes kuigi mugav. Ja lisaks sellele tundub, et teil on raske seda oma partneriga arutada. “Suhtlemine on sel aastal olulisem kui kunagi varem.” Kas sa ei taha oma partnerit Leot kaotada? Siis on tõesti vaja temaga oma tundeid arutada. Ta võib olla sinust teadlikult distantseerunud. Sest sa ise oled mõnda aega distantsil olnud või ta on muutunud suhtes ebakindlaks. Rääkige sellest üksteisega. Ainult koos saate selle ringi murda. “See läheb suvel paremaks ka seotud lõvi jaoks.” Kas saite esimese poolaasta hästi läbi (ja eriti koos)? Siis saab lõvi kergendatult hingata. Alates suvekuudest tundub, et teie suhe läheb järjest paremaks. Jätkake üksteisega rääkimist ja veenduge, et olete aasta lõpuks õigel teel.

Astroloogiline prognoos Lõvi 2024

Suhe oma romantilise eluga ning laste ja lastelastega on sel aastal oluline teema. Olulisemad aspektid, mis seda näitavad, on Jupiteri asukoht, päikese- ja kuuvarjutused. Vallalised võivad kohtuda oma valituga ning asjad võivad teie ja potentsiaalse partneri vahel kiiresti tõsiseks muutuda. Üks faas on läbi selles, mis on olnud, ja uus algab selles, mis tuleb. Olemasolevates tingimustes võivad niidile tekkida sõlmed, mis võivad põhjustada purunemist. Kuid mõne jaoks on silme ees kihlus, pulmad ja rasedus. Teistel on lapselapsed, keda nautida. Su teele võivad tulla ka uued sõbrad ja ühiste huvidega kontaktid. Käimas on uus ja põnev aeg. Kasutage võimalust lasta juuksed alla, mängige huumoriga, flirtige, mängige ja naerge rohkem. Investeeri suhetesse, suhetesse lastega ja sõprussuhetesse. Sulle meeldib lähisuhetes inspireerida ja anda oma lähedastele energiat ja jõudu.

Tervis

Aastal 2024 on teie üldine tervis suurepärane. Sinus on ammendamatu energia, mis aitab sul elus oma püüdlusi saavutada. Sel aastal on teil palju füüsilist tegevust. Teil on soodne aeg tegeleda mis tahes spordialaga, mis mõjub füüsilise ja vaimse heaolu stiimulina. Dieedi osas kuulake oma sisehäält. Aasta jooksul saate tekitada väsimusseisundi, säilitades seeläbi range töö- ja puhkegraafiku.

Karjäär

Lõvi sodiaagimärk viitab sellele, et aastal 2024 tuleb sul rohkem tegeleda rahaasjadega ja saada sellest rohkem teadmisi. Õnneks on see teie huvi ka aastal 2024. See toob kaasa parema rahalise olukorra! See aitab sul ka selles vallas valikuid teha, see tuleb sulle kergelt kätte. Teie karjäär on sel aastal väga stabiilne. Mõistlik on investeerida oma aega oma tööoskuste arendamisse ja täiendamisse.

Raha

Ole järjekindel ja ära lase end pisiasjadest segada. Keskenduge kõige ambitsioonikamatele ülesannetele ja püüdke oma eesmärgi poole vaatamata seisakutele ja ajutistele ebaõnnestumistele. Ärge alustage uut ettevõtet, alustage ettevõtet ega tehke midagi, mis hõlmab suurt finantsriski, välja arvatud juhul, kui olete 100% kindel, et see õnnestub. On aeg oma kasumid ja kahjud kokku lugeda. Kui olete viimastel aastatel liiga palju kulutanud, vähendage kulusid. Tööl ei pruugi te saada neid privileege ja hüvesid, mida lootsite. Olge rahul sellega, mis teil on, ja teie tööelu jätkub nii nagu see on. Ärge muutke tööstust ja hoidke juba olemasolevat tööd. Arengu ja uute ideede aeg tuleb kahe aasta pärast.

Suhted

Kuigi Lõvi on sel aastal raske kohtingule saada, osutub ta, kui ta seda otsustab, tõeliseks meistriks. Ta mitte ainult ei osutu suurepäraseks partneriks, vaid veedab ka suurepäraselt aega. Huvitaval kombel ei teki tal kiusatust näidata, et ta on teistest parem. Ta veedab lihtsalt aega huvitava inimese seltsis. 2024. aastal on Leo jaoks ideaalne koht kohtinguks koht, mida ta tunneb hästi. Kindlasti ei taha Leo kohtamas käia võõrastes kohtades. Ta peab tundma end turvaliselt, justkui oleks tal täielik kontroll ümbritseva üle. On tõsi, et see on vaid illusioon, kuid see on ülimalt enesekindlust tõstev. Kohtingunõuanded aastal 2024: kasutage kohtamisel oma intuitsiooni. Ärge kohtlege kedagi oma endise armastuse asendajana. Püüdke mitte rohkem raha kulutada kui on mõistuse piires. Õnnelik kuupäevapäev: kolmapäev.

Rahandus

Kui rahaküsimus paika tuleb, peetakse Lõvisid kulutavaks ja luksuslikuks, kuid samas isegi ettevaatlikuks, ütleb Lõvi horoskoop 2024. Sa ei kuluta tormakalt ja see muudab sind oma eakaaslaste ees ainulaadseks. Seetõttu on käes aeg, mil peate võib-olla olema tähelepanelik kõigis oma raha ja isegi kinnisvara soetamise otsustes. Üks vale liigutus võib teile märkimisväärselt maksta. Seega, lihtsalt nõuanne, ärge kiirustage investeerima ilma oma mõistust rakendamata.

Astroloogi nõuanded

Lõvimärgil tuleb 2024. aasta suurepärane. See saab olema teatud aspektides raske periood, kuid tasu teie pingutuste eest on suur ja kestev, kui teate, kuidas kasutada oma intelligentsust nende säilitamiseks. Lõvi on juba mõnda aega astunud väga kindlaid samme, kuid pole saavutanud edu, mida sodiaagikuningas tegelikult ootab. 2024. aasta võib olla Lõvi jaoks suurejooneline aasta, sest paljud alustavad uusi projekte või täiustavad neid, millega nad on varasematel aastatel tegelenud. 2024. aasta on aasta, mil Lõvi saavutab edu, mida ta on juba ammu teadnud, et ta väärib, sest 2024. aastal suutis ta sellele aluse panna. Raske töö jätkamine, tehnika täiustamine ja teatud juhtudel kuuletumine toovad teile need saavutused. ihkama nii palju..Neptuun ja Jupiter pakuvad sulle üllatavat intuitsiooni, mis koos sinu loogika ja pragmaatilisusega võimaldab leida õiged lahendused õigel ajal jaanuarist kuni mai keskpaigani ja novembrini. Saturn ja Uraan annavad teile jõudu ja soovi unistada, kuid samal ajal püüavad nad teid igal viisil heidutada. Kuid aprillis, juulis, oktoobris ja novembris muudab Jupiter teid ärksamaks ja enesekindlamaks.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Lõvi juuli 2024

Seda perioodi iseloomustab kokkupuude paljude inimestega. Nii saavad nad vabalt väljendada isiklikku magnetismi, mis neil …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga