Aasta horoskoop Sõnn 2024

Astrod pakuvad meile kogu teavet, mida vajame, et saaksime oma elu ja kõike, mis meil on, paremaks muuta. Peame vaid lugema neid ennustusi ja nõuandeid, mida astroloogid meile annavad, et saaksime olukordi enne tähtaega teada ja iga neist tulemusi parandada. Vaatame sel juhul ennustusi Sõnni põliselanikele. Horoskoop Sõnn 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

pehme pull! Näidake oma pehmet poolt kuni 2024. aasta veebruarini. Jupiter edastab tundlike Kalade raadiod teie juurde ja teie süda tantsib armastusega. Elad seda linade vahel ja julged – Sõnnile üsna ebatüüpiliselt – võrgutamise asjus uusi mänge mängida. Seekord võtate juhtrolli – ja see meeldib teie väljavalitule. Pole tähtis, kas ta on teie pikaajaline suhe või (ikka) olukord. Märtsis läheb hetkeks pingeliseks, argiküsimused ootavad selgust ja oma roosast pilvest tuleb maha saada. Saa sellest üle, isegi kui see algul tapab tuju. Aga peale seda oled jälle lähemal ja alates aprillist saad segamatult taas kilpkonnida. Juunis on see Veenuse võngetega kaisus, juulis puistab erootiline planeet Marss selle üle paraja kirega. Tunnete end sama kuumana kui Tabasco. Ja oma enesekindla enesearmastusega ajad ka teised väga kiimas. Ka augustis läheb see plahvatusohtlikuks. Alustate võitlust, mis jõuab peagi orkaani jõuni. Aga vahel on hea kõik välja lasta ja end lahti rebida. See teeb õhu puhtaks ja septembris oled jälle üks süda ja üks hing. Olete puhastanud kõik, mis teie vahel oli, ja olete järgmiseks sammuks valmis. Kokku kolimine, road trip, boho pulm? Muidugi, võta see ette, sa ootad seda pikisilmi! Sügisel on see konkreetne. Kui Veenus on oma kaksikmajas, ei saa te piisavalt lähedust. Turvalisus ja usaldus on Sõnni jaoks nagunii suhtes kohustuslikud. Kuna vallalised kukuvad juba uksega majas. Sinu viis flirtida meenutab pigem ülekuulamist. Tahad tõesti kindel olla ja ei jäta midagi juhuse hooleks. Rahune maha. Niipea, kui lõpetate millegi sundimise, tuleb ta teie juurde vabatahtlikult. Sest Veenus teeb selgeks: 2024. aasta detsembris ootab Sõnn ees ülim õnnelik lõpp. Horoskoop Sõnn 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Nii palju elektrit käivitab teie karjääris sel aastal uuendusi! Märtsi keskpaigaks ühendavad Veenus ja Marss jõud teie ambitsioonikas 10. majas, tuues teile palju inspiratsiooni ja tunnustusi. Teie karjäär ei seisne ainult teie töös või rahateenimises; see on ka oma jälje jätmine maailma. Kuid mai lõpuks teeb Merkuur retrograadseks ajutise käigu läbi Sõnni, mis võib sundida teid keskenduma mõnele lahtisele otsale, mida te pole veel sidunud. On aeg sulgeda raamat oma lõpetamata projektide kohta. Aasta horoskoop Sõnn 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Aastahoroskoopi Sõnn 2024 täisnurga all olev ennustus on, et teie suhe jõuab taas rahulikumatesse vetesse. 2024. aastal tehtud pingutused tasuvad end nüüd ära. Teie usaldus üksteise vastu suureneb taas 2024. aastal ja kahtlused, mis teie partneril eelmisel aastal teie siiruse suhtes tekkisid, näivad sel aastal olevat kadunud. “Laske minevikust lahti.” Vaatamata sellele, et teie ja teie partner olete taas kokku saanud, ei tundu kogu “vana valu” olevat kadunud. Rääkige siin omavahel härjast. Koos saate tõesti edasi liikuda ainult siis, kui te mõlemad tegelikult teate, kuidas minevikust lahti lasta. “On aeg taaselustada ka kirg.” See on muidugi suurepärane uudis, et teie suhe on naasnud rahulikumatesse vetesse. Aga olge pull! Veenduge, et stabiilsus ei muutuks märkamatult rööbasteks. Selle asemel proovige oma leek täielikult uuesti süttida. Kuidas? See on suhete lõikes erinev. Kuid seda öeldes on mõned üldised nõuanded kõigile pullidele; pinguta edasi. Väljas, aga kindlasti ka magamistoas sees.

Astroloogiline prognoos Sõnn 2024

Perioodil, mil Päike liigub läbi sinu tähemärgi 19. aprillist 20. maini ja läbi Skorpioni märgi 23. oktoobrist 22. novembrini, pannakse suhted selgemasse valgusesse. Novembrikuu kuuvarjutus sinu tähemärgis paneb sind ennast ja oma vähem häid külgi selgemalt nägema. Merkuur on nii teie rahandus- kui ka armastusplaneet. Perioodidel, mil see liigub tagurpidi, võib sinu ja kallima vahel tekkida arusaamatusi. Kindlasti selgitage ebaselgusi ja vältige distantseerumist. Vajad palju füüsilist kontakti, kirge ja lähedust. Teie armuelu võib õitseda, kui seate esikohale armastuse, annate endast rohkem ja loote romantilise õhkkonna naudingu, hea söögi ja joogiga.

Tervis

2024. aastal kasutatakse võimsust täisvõimsusel. Säilitage tasakaal töö ja vaba aja vahel. Arvestades ka hügieeni ja puhtuse tähtsust. Tavaliselt on see hea aastaringne elujõud. Hoidke oma rahu ja tasakaalu, sest teil võivad tekkida soovimatud terviseprobleemid.

Karjäär

Sõnni sodiaagimärk näitab, et teie karjäär on sel aastal olulisem kui kunagi varem! 2024. aastal tahate selles valdkonnas igast võimalusest kinni haarata. Õnneks näitavad tähed, et kohtute õigete inimestega, kes aitavad teil oma karjääri edendada. Lisaks on sel aastal sinu töös olulisem roll loovusel. Leiate, et see on väga oluline ja aitab teil oma erialal areneda.

Raha

Oma rahaga tuleks hoolikalt ümber käia ning vältida suuri rahalisi kohustusi ja laene, kui need pole vajalikud. Saturni kvadraat hoiatab liiga kiiresti maksvast loobumise eest, aga ka selle külge klammerdumise eest, mis on kahjumlik ja toob kahjumit. Arendad oma oskusi ning viimastel aastatel kogutud ressursid võimaldavad areneda ja uusi alasid vallutada. Isegi kui tekivad tüsistused, saate ikkagi hakkama. Olge aus ja ärge sekkuge ühtegi professionaalsesse intriigi. Aasta lõpus kohtad inimesi, kes mõtlevad nagu sina ja toetavad sind sinu tegemistes.

Suhted

Kindlasti ei jää Sõnnil jututeemadest tühjaks. Tema edu paneb teda kindlasti palju rääkima. Ta võib isegi unustada kuulata, mida ta kaaslane räägib. Selles küsimuses tasub omada rohkem enesekontrolli. Üldiselt läheb Sõnnil 2024. aastal kohtingutel hästi, sest enesekindlusest tal puudu ei tule. Veelgi enam, ta sirutab suurema tõenäosusega käe oma rahakoti järele, tänu millele muutuvad tema romantilised kohtumised peenemaks (ja võib-olla isegi luksuslikumaks). Kohtingunõuanne 2024. aastal: ärge rääkige kogu aeg endast. Enda õnnestumistega kiitlemist võib võtta valesti. Vältige rohkem kui ühe inimese korraga nägemist. Kohtle kõiki (isegi restorani kelneri) austusega, mida nad väärivad. Õnnepäev kohtinguks: neljapäev.

Rahandus

Noh, raha on meie elus üsna oluline ja sel aastal, nagu 2024. aasta Taurus Finance’i horoskoop viitab, teenite tõenäoliselt palju raha ja seda ka erinevatel viisidel. Samuti võib sel aastal rahavoog olla üleval ja sellega võid varandust teenida. Kauplemistegevusega võite teenida lisaraha, kui olete investeerinud osa sellest kinnisvarasse või toorainetesse. See aasta suurendab tõenäoliselt teie rahalist jõudu veelgi. Väike nõuanne, proovige sel aastal laenutegevusega mitte tegeleda, sest see ei pruugi kergesti taastuda.

Astroloogi nõuanded

Määratluste aasta alati ambitsioonikale ja tugevale Sõnnile, kes saab oma eesmärkidest üha selgemaks aasta 2024 edenedes. Ärge unustage, kui palju olete eelmisel aastal tööd teinud, sest uuel perioodil võivad pinged, mis võivad teid tegutsema panna. ebaratsionaalselt madalatel perioodidel ja proovite mitu korda nullist alustada. Vältige igasuguseid pingeid, muidugi võimaluse piires, sest aastal 2024 vajate rahulikkust, kannatlikkust ja palju aega, et mõelda oma võimaluste ja selle üle, mida saate või ei saa reaalsuseks muuta. See on teatud projektide jaoks otsustav aasta, kuid see tähistab ka teiste, aasta teisel poolel väga tulusate projektide algust.Võite loota kindlale põhiseadusele, olete keskendunud ja teie tähelepanu ei haju kergesti. Hästi tehtud! Üldiselt oled heas füüsilises vormis ja see sunnib sind aeg-ajalt lubama endale väljakutseid esitada. Väljakutsed panevad sind tundma, et oled elus, sulle meeldib püüda ennast ületada. Mõni kuu aga juhtute olema liiga närviline: ärge muretsege, varsti leiate oma väljalaskeklapi. Viimane trimester tuleb üsna kurnav, jälgi oma liigeseid ja ära pinguta rihma üle!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Sõnn juuli 2024

Alateadvuse piirkonnas asuvad planeedid kutsuvad teid üksi mediteerima, et kaotada hirm muutuste ees. Päikese sära …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga