Kuu horoskoop Vähk jaanuar 2024

Soojus ja talitlusvõime, mis neil on kingitusena, võimaldavad neil edastada teistele rahu ja rahulikkust. Tegutsedes teiste valudega silmitsi armastuse ja mõistmisega, tagastab elu kogu kiindumuse, mida nad on teistele pakkunud. Seetõttu võite selle aasta esimese kuu, hoolimata pingelistest hetkedest, täiskõhutundega vastu pidada. Teine kaks nädalat ootab teid üllatusega: Jupiter, oluliste reisidega seotud märgi juhtumist, annab teile võimaluse teha kaua ja kauaoodatud reis. Horoskoop Vähk jaanuar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Veenus ja Marss saadavad armastuse laineid. Koosolek XXL formaadis ootab seega iga Vähisündinu alates jaanuari teisest nädalast. Sul on silmad ja kõrvad ainult oma kallima jaoks. Ka üksikutele vähihaigetele tehakse kingitusi ja nad kohtuvad lõpuks taas sobiva partneriga – Corona tagajärjel aga internetis. Horoskoop Vähk jaanuar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Kui plaanite oma ettevõtte asutada, on parem kuulata perevanemate nõuandeid ja tegutseda vastavalt. See võib aidata teil saavutada soodsaid tulemusi. Lisaks võite ühisettevõtetes oodata ka märkimisväärset kasumit. Veelgi enam, see kuu näib olevat ka töötajatele sobiv aeg osalise tööajaga ettevõtlusega alustamiseks ja sellesuunaliste jõupingutuste alustamiseks. Kuu horoskoop Vähk jaanuar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Aastavahetus toob Vähkidele palju stressi. Sinu loomuses on kuulata tähelepanelikult oma lähedasi. Sageli võib see suhetes olla eeliseks, kuid tööalaselt on see sulle koormav, eriti kui töötad suures ettevõttes. Tihti seavad nad jaanuaris järgmiseks aastaks eesmärgid, mis hirmutab sind veelgi, kuna avaldab survet.Seetõttu proovi tegeleda loomingulise tegevusega. Olgu teie looming milline tahes, üksindus ja vajadus kujutlusvõime järele taastavad teie sisemise tasakaalu.

Astroloogiline prognoos Vähk jaanuar 2024

Aasta esimesed nädalad on head nende arendamiseks ja parandamiseks.

Tervis

Mõningad tujukõikumised, väikesed elujõus langused, kuid suurepärane taastumisvõime, mis saab päevade möödudes aina rohkem esile ja saavutab maksimumi jaanuari viimasel nädalal. Seega kokkuvõttes periood, mis aitab sul palju oma vajadustega kontakti saada, kuid ole ettevaatlik, et sa ei oleks peegli ees liiga kriitiline!

Karjäär

Kuu esimesel poolel paistab Jäära karjäär kulgevat rahulikes vetes. Kuu teine ​​pool tundub õige uute eesmärkide, plaanide ja võib-olla ka uute ettevõtmiste jaoks. Finantsvaldkonnas näib olevat võimalusi oma rahaasju tugevdada ja parandada.

Raha

Jaanuaris tagab Vähi üleüldise edu oskus teha koostööd teiste inimestega.

Suhted

Kuu keskpaiga piirav olemus paneb sind ootama ja ootama. Võib-olla puudub teil selgus või objektiivsus, et tekkiva probleemi või küsimusega toime tulla? Tõsi, sa lootsid säravamat või isegi teistsugust tõde. Ärge laske end välimusest eksitada. Teil kulub veidi rohkem kui paar tundi, et mõista kõike, mis tundub teile vastuoluline.

Rahandus

Tööga seotud reisid võivad Vähimärgi spetsialistide jaoks viljakaks jääda. Lisaks on finants- ja õigusvaldkonnas töötavatel inimestel võimalus asuda kõrgematele ametikohtadele. Pealegi võib ka teie majanduslik olukord olla tunnistajaks parematele aegadele. Siiski on mõistlik vältida vaidlusi kaastöötajatega.

Astroloogi nõuanded

Ärevus ja energia raiskamine põhjustavad peavalu, hüpertensiooni ja koduõnnetusi, mis on küll kerged, kuid kõige mõistlikum on neid vajalikke ettevaatusabinõusid kasutades vältida. Mõned günekoloogilised probleemid mõjutavad märgi põliselanikke. Spetsialiseerunud spetsialistiga konsulteerimine kõrvaldab kõik mured. Võimalik, et Vähi põliselanikud on sunnitud 14. jaanuarist kohanema mõne dieediga. Vähem rasva ja süsivesikuid ning rohkem puu- ja köögivilju on loosung, millega nad peavad kohanema.Selle aasta esimese kuu jooksul ilmneb siin-seal ebakindlust. Kuid kõigele vaatamata ilmnevad ka uued kindlused, mida varjutab suurem kindlustunne tuleviku ja isegi iseenda suhtes, mida olete varem nii palju proovile pannud. Varasemad kogemused on teinud sinust selle, kes sa praegu oled: ja sa pead tunnistama, et oled teistsugused inimesed, tugevamad ja teadlikumad, isegi kui need kogemused sind tõenäoliselt iseloomustavad. Kuid kas see ebakindlus on endiselt olemas? Need on minevikujäägid, mis peagi kaovad.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Vähk juuli 2024

Suure osa perioodist täidavad Kuu lapsed oma igavest unistust tunda end oma kiindumuste poolt kaitstuna. …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga