Aasta horoskoop Ambur 2024

Astrod annavad meile astroloogide ja ennustuste kaudu suurel hulgal teavet meie elu sündmuste ja olukordade kohta. Nende ennustuste lugemine aitab meil teada, mida võime oma elu erinevatest aspektidest oodata ja mida saame teha, et elus halbu olukordi parandada või vältida. Vaatame Amburi märgi ennustusi selleks 2024. aastaks. Horoskoop Ambur 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Tähtkuju Ambur soovib aastal 2024 eelkõige üht: tegevust, seiklust ja põnevust. sa saad ka Aga kevadeni on ainult surnud püksid. Saate hõlpsasti hakkama seksivaba väljakutsega ja teie lemmik sekslelu on sel ajal teie vaieldamatu number 1, kui tegemist on tipphetkedega. “Mitte mingil juhul!” mässab sinus olev tulistaja. Mai keskpaigast oktoobri lõpuni on Jupiter kohal ja temast saab armuasjade osas teie mängumuutja. Flirtipalavik ja tantsimine kogu öö festivalidel – teie moto on: “Tüdrukud/poisid tahavad lihtsalt lõbutseda!”. Suure lobisemise asemel lepime nüüd kokku ja töötame koos seksika suve bucket listi. 2024. aasta tuleb 1. kümnendi Amburite jaoks päris kuum! Üksikud tulistajad tormavad ülepeakaela flirtima, mõtlemata palju ühisele tulevikule. Nüüd saad lõpuks oma tagumiku seljast ja võtad vastu kõik, mille peale oled vaid mõelnud: “Kindlasti teen seda ühel hetkel!” Ühine päikeseloojanguga kuumaõhupallisõit või virmaliste nägemine – see millalgi on nüüd! 2024. aasta augustis on Veenus teie 9. majas. See kõik on seotud kogemuste ja silmaringi laiendamisega. Ja see on praegu kõik: proovige koos uusi asju, eriti magamistoas. Tulised lõvienergiad on teie iha turgutajad ja samal ajal lisavad seksapiili. Nüüd ei saa keegi sulle vastu panna. Septembris on pilv 7 “Mayday” ja Ambur maandub tagasi faktide pinnale. Olgu selleks suhtekriis või flirtimine, on hea, et sa õigel ajal nööri tõmbasid. Pärast tunnete joovastust siis on teil oktoobris taas suurem emotsionaalne distants ja tunnete nii palju paremini ära, kes on teie super hingesugulane Amburi sodiaagimärgina. Novembri keskel või lõpus, kui Veenus on teie kümnendis, püüdlete oma õnnelikku lõppu. Horoskoop Ambur 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Sel aastal õpite nii palju, kuidas oma tööd tegelikult teha. Alates jaanuari lõpust siseneb põhjasõlm teie kuuendasse tootlikkuse majja, aidates teil oma igapäevast rutiini ümber korraldada. Lõpetage dilly-dally ja hakake sisukamalt pingutama. Kui Uraan juuli lõpus Põhjasõlmega jõud ühendab, võite lihtsalt avastada täiesti uue meetodi, mis parandab teie professionaalset protsessi. Kui teil on tööl igav, on aeg katsetada midagi, mis muudab kontorielu energilisemaks! Aasta horoskoop Ambur 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Ka seotud vibulaskjale ennustab 2024. aastat kahepoolset aastat. Teie suhe näib aasta esimese kuue kuu jooksul parimal juhul “korras olevat”. Tõenäosus, et te lahku lähete, näib minimaalne, kuid te mõlemad võiksite seda aeg-ajalt hetkeks kaaluda. “Ärge unustage näha ka oma osa probleemi põhjuses.” Lihtne on süüdistada oma suhteprobleemides täielikult teist inimest. Ja jah, võib-olla on sul tõesti õigus ja süü oma probleemides on peamiselt väljaspool sinu omasid. Näiteks kas teie partner on sündinud Neitsi tähemärgi all? Siis on suur tõenäosus, et ta on sinu jaoks lihtsalt vähem valmis kui varem. “Kas olete võib-olla teiste asjadega liiga hõivatud?” Sellegipoolest on hea mõista, et mõnikord veedate suhtes liiga vähe aega. Lõppude lõpuks olete oma sotsiaalse ja tööeluga väga hõivatud. Kes iganes põhjus (peamiselt) peitub, proovige sellest koos rääkida. Edasi saab liikuda ainult koos. “Te õpite teineteise keelest uuesti aru saama.” Õnneks murrad selle negatiivse spiraali enne suve lõppu. Sügise jooksul tundub, et olete teineteist uuesti leidnud. Tegelikult tundub, et teie suhe on isegi veidi tugevamaks muutunud. Miks? Te ei räägi enam lihtsalt üksteisega. Nüüd mõistate üksteist palju paremini. Kes iganes põhjus (peamiselt) peitub, proovige sellest koos rääkida. Edasi saab liikuda ainult koos. “Te õpite teineteise keelest uuesti aru saama.” Õnneks murrad selle negatiivse spiraali enne suve lõppu. Sügise jooksul tundub, et olete teineteist uuesti leidnud. Tegelikult tundub, et teie suhe on isegi veidi tugevamaks muutunud. Miks? Te ei räägi enam lihtsalt üksteisega. Nüüd mõistate üksteist palju paremini. Kes iganes põhjus (peamiselt) peitub, proovige sellest koos rääkida. Edasi saab liikuda ainult koos. “Te õpite teineteise keelest uuesti aru saama.” Õnneks murrad selle negatiivse spiraali enne suve lõppu. Sügise jooksul tundub, et olete teineteist uuesti leidnud. Tegelikult tundub, et teie suhe on isegi veidi tugevamaks muutunud. Miks? Te ei räägi enam lihtsalt üksteisega. Nüüd mõistate üksteist palju paremini. Miks? Te ei räägi enam lihtsalt üksteisega. Nüüd mõistate üksteist palju paremini. Miks? Te ei räägi enam lihtsalt üksteisega. Nüüd mõistate üksteist palju paremini.

Astroloogiline prognoos Ambur 2024

Kuuvarjutus 2024. aasta novembris mõjutab teie armuelu. See näitab faasi lõppemist ja võib viia lähisuhete kohandusteni. 10. juuni päikesevarjutus avab suhetes uue alguse. Mõne jaoks võib see viia Cupido noolte tabamiseni. Vallalised saavad kohtuda oma väljavalituga, võimalik on kihlus või pulm. Kirg ja huvi kellegi vallutamise vastu oli eriti tugev 2024. aasta lõpus ning selle mõju on tunda 2024. aasta alguses. Kui oled kohanud kedagi, keda soovid lähemalt uurida, on kätte jõudnud aeg määratleda, mida sa tõesti tahad suhet olla. Mõned võivad suhte lõpetada, sest nad otsivad partnerit, kes sobib paremini sellele, kes nad praegu on.

Tervis

Varased tervisemured on viidud miinimumini. Sul on nii palju tegemist, et kogu su vaimne energia kulub ära. Aga füüsis saab olema palju paremas vormis kui eelmistel aastatel. Ärge jätke end ilma unest ja füüsilisest tegevusest, sest osa aastast olete pidevas stressis. Üldiselt eeldate head immuunsüsteemi. Jälgige pea ja ninaga seotud terviseprobleeme.

Karjäär

Amburi sodiaagimärk näitab, et sel aastal huvitab sind rohkem oma sotsiaalne kui rahaline seis. See tähendab, et näiteks oma töös pead tunnustust olulisemaks kui kõrgem palk. Tööotsijad peavad 2019. aastal kulutama veidi rohkem aega oma isiksusele. Aasta teisel poolel avaneb mitmeid huvitavaid võimalusi.

Raha

Professionaalsed asjad lähevad teie tahtmist mööda. Suvi soosib eriti huvitavaid koolitusi ja tulusaid ülesandeid. Varasügisel tunned, et käes on aeg täiesti uuteks väljakutseteks. Soovite alustada oma äri või otsida riskantseid ettevõtmisi. Lihtne, kuid geniaalne idee võib muuta teie karjääri kulgu. Aasta lõpus usalda oma intuitsiooni ja ära sekku asjadesse, millesse sa oma südames üldse ei usu.

Suhted

Üksildane Ambur 2024. aastal kindlasti kodus ei istu ega haletse. Lähen linna peale uute inimestega kohtuma. Olen kindel, et kohtate huvitavaid inimesi. Ja kui ta seda teeb, ei jää ta kutset ootama. Sam teeb kuupäeva ettepaneku. Huvitav on see, et enamikul juhtudel kuuleb ta “jah”. Ambur peaks kasutama oma kuupäevi uute kohtade külastamiseks. Selliseid, kus tavaliselt ei käi. Tänu sellele ei veeda ta mitte ainult aega huvitava inimese seltsis, vaid kogeb ka midagi uut. Kuupäevad olgu väikesed seiklused, millest Ambur kauneid mälestusi toob. Ja võib-olla veel midagi. Kohtingunõuanded 2024. aastal: keskenduge teemadele, mis on teie partnerite jaoks olulised. Võtke kohtingul aega maha. Vastasel juhul võite kedagi võõrandada. Kohtingu edu sõltub suuresti avatusest ja aususest. Õnnelik kuupäevapäev: teisipäev.

Rahandus

Jupiter on aasta alguses vaatlemas Amburite 11. edumaja. See toob kaasa tugeva rahalise sissevoolu, mis võib aidata teil oma rahalist olukorda ühiskonnas parandada. Sul oleks võimalik tasuda varasemad laenud ja võlad. Sellest tulenevalt on see aasta teie rahanduse jaoks väga hea. Soodsad sündmused kodus võivad aga nõuda sinult mõningaid rahalisi kulutusi. Kui Jupiter liigub teie neljandasse majja, võib teil olla võimalik osta kinnisvara või unistuste kodu. Võid avaneda head võimalused investeeringuteks. Võimalik, et peate oma emapoolseid sugulasi rahaliselt toetama. Seevastu olete aasta jooksul rahaliselt kindlustatud. Kaljukitse 2. majas asuv Saturn toob sulle hea rahalise varanduse, ütleb Amburi horoskoop 2024. Aasta esimene ja viimane kvartal eelkõige näitavad, et rahaline olukord võib paraneda. Ketu koht 12. majas võib aga sel aastal ootamatuid kulutusi kaasa tuua, nii et ole ettevaatlik. Tuleviku jaoks säästmine, nagu alati, on sel ajal parim strateegia. 2024. aastal teete tõenäoliselt mõne suure väärtusega investeeringud, näiteks maa, mis toob kaasa teatud rahalised kulutused.

Astroloogi nõuanded

Amburil on 2024. aasta jooksul ees mitmeid muutusi, mida hakkab reguleerima palju teravam mõistus ning kentauri märgi võime teha kindlamaid ja kestvamaid otsuseid. Tuleb suurejooneline aasta nii majanduslikus mõttes kui ka tööalaselt, kuid selline edu saabub vaid siis, kui õpid tasakaalustama tööd oma isiklike valikutega, mida projektide või äri osas teed. Neil, kes ei pühendu finantsvaldkonnale, tuleb sama edukas aasta, kuid suuremat väärtust tuleb anda tellimusele, mitte niivõrd seiklusele või riskile, sest 2024. aasta jooksul tuleb minimeerida igasugune võimalus, et võite projitseerida kaotus või see võib viia teid edu teelt kõrvale. Aasta esimene periood on eriti pingeline,Üldiselt veedate 2024. aasta väga heas vormis. Teil on energiat varuks, kuid olge ettevaatlik, et mitte üle pingutada. Ärge töötage liiga palju, tehke pause, järgige tervislikke eluviise (sport ja hea toitumine) ja veetke aega nendega, kes teid armastavad: keha ja vaimu heaolu käivad käsikäes. Jaanuar, veebruar, mai, juuni ja juuli on teie parimad kuud. Kasutage neid soovitud tulemuste saavutamiseks. Tänu Tule Jupiterile on teie moraal haripunktis mai keskpaigast oktoobri lõpuni ja alates 21. detsembrist.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Ambur juuli 2024

Jupiterist ja Uraanist koosnev duo, kes töötab majas, mis on seotud armastuse, loovuse, laste ja …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga