Kuu horoskoop Lõvi märts 2024

Sõjajumala energia märgis täidab Lõvid suure sisemise jõuga. See ärgitab neid oma hargnenud loovust valla päästma ja annab neile suure tõuke edasiminekuks. Nii paistavad nad kohal, kus nad käivad, ja neid tunnustatakse. Teised näevad igas leoniinis oma sära, mis neid köidab, ja kui nad ilmutavad oma magnetismi ja suuremeelsust, on tühjus, mida nad suudavad tekitada, tohutu. Rohkem kui üks otsib neid teejuhiks ja nõuandjaks. Aidake, kes seda vajab. Horoskoop Lõvi märts 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kallis Lõvi, Veenus on sinu kuuhoroskoobis alates 21. märtsist eriti soodne. Sa kiirgad nüüd seda kindlat midagi, segu enesekindlusest ja sõbralikust südamlikkusest. Sinu kallima süda lööb paar lööki kiiremini. See on imeline! Horoskoop Lõvi märts 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Partnerlusäri on praegu väga hea ja planeedid annavad teile häid äritehinguid ja võrgustike loomise oskusi. Eelmise aasta raske töö tõttu on näha head ettevõtluse ja ettevõtlustulu kasvu. Nüüd võite olla edukas reisides ja äritehingutes. Teid imetletakse teie tarkuse ja töökuse eest äris. Kuid on oluline mitte vihastada, sest see võib äritehinguid kaotada. Klientide kaebused võivad teid väga kiiresti vihastada. Proovige oma viha kontrollida ja tarnige neile kvaliteetseid tooteid. Kuu horoskoop Lõvi märts 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

See kuu aitab kaasa sinu pealehakkamisele ja enesekindlusele. Peaksite seda oma eeliseks kasutama ja püüdma lahendada probleeme, milles te seni kindel polnud. Keskenduge sellele, mis teile kõige rohkem muret teeb. Ka Lõvid peaksid sellele tähelepanu pöörama, sest nende märtsikuu ärrituvus võib põhjustada pikaajalisi konflikte. Kuu asend aitab sind ja sul on võimalus hinnata oma tegude tagajärgi õigel ajal, enne kui need juhtuvad. Märts on teie jaoks duaalsuse ja dilemma kuu.

Astroloogiline prognoos Lõvi märts 2024

See kuu on seotud isiklike väljakutsetega ja näitamisega, kes sa oled erinevates kontekstides.

Tervis

Märtsis tõusevad taas energia ja tahe. Võib-olla algab kuu taas käsipiduriga, kuid pärast paari halba päeva tunnete end tasapisi paremini. Enda täieliku energia ja vaimuerksuse nägemiseks tuleb aga kevadet oodata. Tunnete end sõna otseses mõttes uude ellu uuesti sündinud!

Karjäär

Teie karjäär on sel kuul tagaplaanil, osaliselt probleemide tõttu kolleegidega ja kõrgema käega. Püüdke leida oma töös rahu ja leida oma harmoonia. Rahaliselt tundub käesolev kuu olevat soodne eeldusel, et oled valmis selles vallas kompromisse tegema. Tundub, et sel kuul pole teil probleeme ootamatute väljaminekutega.

Raha

Kui tahad, et kõik sujuks, ära alahinda ühtki neist oma eluvaldkondadest ning hoolitse nii professionaalse arengu kui ka pere eest. Olge valmis selleks, et edu saab saavutada ainult siis, kui suudate teha kompromisse.

Suhted

Rõhk on status quol. Kui kolimine vajab läbirääkimisi, pole veel aeg sellele lähedale jõuda. Pigem tuleks seda jälgida ja hinnata. Tulemusi saavutate ainult siis, kui olete nõus oma käigu läbima. Laske asjadel teieni tulla, proovimata neid oma ellu sundida. Hindate teiste inimeste suhteid nende tõelises väärtuses.

Rahandus

Oled oma olemuselt väga tark, majesteetlik ja domineeriv ning neid omadusi koos sinu raske tööga hindavad sel kuul seeniorid tööl. Teie ülemus ja töökaaslased võivad teid sel kuul tähtsaks rolliks pidada ja võivad proovida teid edutada. Suure osa kuust positiivse planeedi paigutuse tõttu võib teie tööelu samuti palju kasu saada. Proovige sellest kuust maksimumi võtta, sest planeedid aitavad teid. Teie ülemus võib sundida teid tööle välismaale minema, kuid ärge erutuge ega muutu ambitsioonikaks. Püüdke olla ratsionaalne ja loogiline. Edutamise saamiseks peate võib-olla selle välisprojekti kallal kõvasti tööd tegema.

Astroloogi nõuanded

Liigsed toidukorrad põhjustavad palju seedeprobleeme, kuna neil on märkimisväärne kalduvus süüa anda ja paratamatult kaalus juurde võtta. Teised põliselanikud võivad mõne analüüsi tulemuste pärast muretseda. Siiski oleks mõistlik need uuringud edasi lükata, kui need pole hädavajalikud, kuni 12. kuupäevani, mil Merkuur siseneb seotud märki Jäär. Nende põliselanike üldise seisundi märgatav paranemine toimub alates 21. kuupäevast; nad on väga vitaalsed ja valmis intensiivset tegevust arendama.Märts algab veel mõningate kontrastidega, kuid kuu keskpaigast saab tunnelist väljapääsu ametlikult välja kuulutada ja kevade täit valgust näha. Isegi kõige pimedam tund kestab vaid kuuskümmend minutit. Seega, varuge siiski veidi kannatust, proovige olla tolerantne igasuguste kontrastide suhtes ja varsti saate tähistada. Tunned end algul energilisemana, siis tulevad appi ka positiivsed emotsioonid ja suurem vaimne rahu. Märtsi lõpetate täiesti rahulikult.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Lõvi juuli 2024

Seda perioodi iseloomustab kokkupuude paljude inimestega. Nii saavad nad vabalt väljendada isiklikku magnetismi, mis neil …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga