Aasta horoskoop Jäär 2024

Kui olete põline Jäär ja soovite teada kõike, mida Astrod on järgmiseks 2024. aastaks plaaninud, olete jõudnud õigesse kohta. Kahtlemata leiate sellest artiklist kogu teabe, mida otsite, et saaksite oma elu erinevaid aspekte paremaks muuta. Horoskoop Jäär 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Pigem ebatavaline! Moto on teie püsiprogramm kevadel. Jäärana tahad kõike uut vähemalt korra, kohe proovida. Tutvuge ainult kõnepostiga, mitte aga profiilipiltidega, kus on palju poseerimist, 1. kohtingul ristriiete peod, selle asemel, et alati nurgatagusesse kohvikusse minna. Kõik hull on sinus 2024. aasta horoskoobis – olenemata sellest, kas oled suhtes või vallaline. Mis iganes teile pähe tuleb: tehke seda! Armastuse planeet Veenus soovib näha sind vaprana, nii et lase oma eksperimenteerimisvaim metsikuks minna. Igapäevaelus, kohtamas käies, seksides: nüüd lähevad asjad teisiti ja palju põnevamaks. Teie staarid sponsoreerivad teile kontsentreeritud wow pakendit. Teie maikuu saab olema absoluutne tipphetk. Veenus kõnnib läbi teie kümnendi ja teil on kõigi aegade parim aeg. Vallalise Jäärana on kõige parem hoida silmad lahti ja mitte alati valemi järgi kohtamas käia.. Keegi, kes tegelikult teie radaril pole, võib praegu olla härjasilm. Õnneplaneet Jupiter külastab teid mai keskpaigast oktoobri lõpuni. Seda juhtub ainult iga 10 aasta tagant ja see on parem kui jõulud, uusaasta ja lihavõtted kokku. Lihtkeeles tähendab see: sa ei saa enam õnnelikuks saada. Vallalisena kohtad inimesi, kellega saad koheselt läbi. Andestatud Jäär kogeb tõeliselt sügavate tunnete taaselustamist ja neelab iga kiuduga armastuse vibreid. Alates augustist lülitab Jupiter tagurpidikäigu sisse ja avab teile täiesti uue külje. Olete – Jäära jaoks üsna ebatüüpiline – tundlikus režiimis ja ujutate oma mobiiltelefoni paari selfiedega üle. Ja sa tahad ikka ja jälle kuulda, kui tähtis sa teisele inimesele oled. Nii palju suhkruvatti pole tavaliselt teie asi. Teie pehme pool on teile ja suhtele uskumatult hea. Singlina võiks olukord nüüd muutuda enamaks. Alates 20. detsembrist kõnnib Jupiter taas teie kümnendisse. Oodake ülivõrdes X-Mas ja suudlege uut aastat. Horoskoop Jäär 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Kui 2024. aasta algab, võite tunda, et teie professionaalsed väljavaated on kriisirežiimis. Kui Veenus jätkab teie karjääri 10. maja tagasiminekut kuni jaanuari lõpuni, võite mõelda oma ametialastele eesmärkidele ja küsida endalt, kas püüdlete tõesti millegi poole, mille vastu olete kirglik. Pole vaja muretseda. Märtsi keskpaigaks ühendab Veenus jõud Marsiga, käivitades mootori teie edu soovil. See võib jätta teile täieliku inspiratsiooni uuest töökohast, projektist või isegi uuest ettevõtmisest. Ära eita seda – tead, et sulle meeldib olla number üks! Aasta horoskoop Jäär 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Kas tundsite, et võite 2024. aastal oma suhtes olla täiesti sina ise? Täiuslik! Proovige seda tunnet 2024. aastal hoida. Kas teil ei õnnestunud seda tunnet eelmisel aastal saavutada? Proovi siis sel aastal seda tunnet saada. “Suhtlemine on taas võtmesõna.” Teie partner on teie ideedele ja tunnetele palju avatum, kui võite arvata. Proovige ka sel aastal sellest koos hästi rääkida. Mida sa tahad? Mida sa ootad? Ja millest sa oled nõus teise nimel loobuma? Nende punktide koos arutamine muudab teie suhte 2024. aastal palju tugevamaks. “On aeg järgmiseks sammuks?” Kas olete viimastel aastatel rääkinud abiellumisest, kooselust, kolimine või lapsed? Kuid kas olete alati leidnud põhjuse, miks seda edasi lükata? Siis on mõistlik see sel aastal lõpetada. Kas see on hea tunne? Siis lase käia! Lõppude lõpuks on sammude edasilükkamisel alati praktilised põhjused.

Astroloogiline prognoos Jäär 2024

Teie armastusplaneet Päike on seotud päikese- ja kuuvarjutustega mais/juunis ning novembris ja detsembris. See näitab, et aasta jooksul arveldamine on loomulik. Nende perioodide ümber võib esineda mõningaid emotsionaalseid rullnoole. Aasta alguses oled tugeval positsioonil ning võid oodata kallimalt tähelepanu ja pühendumist. Perioodil 22. juuli kuni 22. august kasvab suhetes intensiivsus ja kirg. See võib kaasa tuua armumise ja raseduse. Ajavahemikul 22. september kuni 23. oktoober võib romantika õitseda. Mõne jaoks on silme ees pulmad ja kooselu.

Tervis

2024. aastal on tema tervis üldiselt hea. Teie tervis on teie ümbritsevate inimeste, eriti teie pereliikmete tervis ja heaolu. Keskenduge elu positiivsetele külgedele. Poolel teel võite kokku puutuda allergiatega. Lisaks võivad teil olla hambaravi probleemid. Hoolitse oma tervise eest ja proovi vältida piimatooteid ja liha või süüa väikestes kogustes.

Karjäär

Aasta 2024 tuleb majanduslikult hea aasta! Selle pärast muretsemiseks pole põhjust. Lisaks on häid uudiseid tööotsijatele, sest 2024. aasta tuleb jäärale selles osas üllatav. Teie jaoks on tulemas mõned huvitavad võimalused! See, kellel on juba töökoht, tegeleb tööl funktsioonide laiendamisega. Pidage meeles, et kui teete kõvasti tööd, toob see tulevikus kaasa suure edu!

Raha

Edu ja raha tuleb, see aasta tuleb kindlasti edukas. Sel aastal peaksite jätkama eelmisel aastal alustatut. Teie eduvõimalused suurenevad. Lihtsalt ära tegutse kiirustades ja tee rahulikult seda, mida pead tegema. Sul on elus oma tee ja ainult sina tead, mis suunas sa liikuda tahad. Nii et ärge kuulake valesõpru ja -nõustajaid, kes hoolivad ainult enda huvidest. Ärge loobuge oma eesmärkidest isegi siis, kui kohtate oma teel takistusi. Tänu püsivusele ja järjekindlusele saate neist üle. Mõelge positiivselt ja teil õnnestub igas oma eluvaldkonnas.

Suhted

Kindlasti on Jäär igast kohtumisest, mida ta korraldab, väga entusiastlikult. Sel aastal kujuneb see ülimalt loominguliseks ja üllatab sageli ka kallimat. Lisaks ei säästa ta raha, nii et iga kohtumine võib kujuneda hingematvaks sündmuseks. Kes 2024. aastal Jääraga kohtamas käib, ei saa kurta. Tutvumine saab olema põnev ja romantiline. Jäär võib oma kurameerimisel osutuda vaid liiga pealetungivaks, kuid see ei pea tingimata olema puudus. Kohtingunõuanded 2024. aastal: õppige kuulama inimest, kellega koos aega veedate. Kui keegi ütleb “ei”, tuleb seda austada. Ärge rääkige kogu aeg oma õnnestumistest. See võib olla huvitav, kuid lõpuks muutub see ärritavaks. Õnnelik kuupäevapäev: teisipäev.

Rahandus

Aasta esimeses kvartalis võib teil tekkida probleeme, kuid üldiselt tuleb teie majandusaasta hea ja rahuldust pakkuv. 2024. aasta Jäära rahandushoroskoobi järgi võite uurida uusi teid, mis võivad teie varandust parandada. On võimalik, et isegi teie väikesed plaanid võivad olla rahuldust pakkuvad ja saate nende investeeringutega teenida palju tulu. Nagu teie Jäära 2024. aasta horoskoop ütleb, võivad need pikaajalised investeeringud aidata teil varandust teenida ja kinnisvara ehitada. Ja kuna olete piisavalt tark, et olla täpne, võite sellel majandusaastal teenida lisatulu. See aasta võib olla teie jaoks tulude aasta. Samuti võib aasta teisel poolel toimuda pidev sissetulekute tõus.

Astroloogi nõuanded

Väga tegus aasta ootab Jäära, kes otsib lakkamatult stabiilsust, et anda oma projektidele kindlust, toita paremini teadmisi ja lepitada armastust selle kõigis aspektides. Optimism ja teravam pilk probleemidele on teie suurimad liitlased positiivse ja paljutõotava aasta alguse jaoks. Jäära jaoks on väga vajalik püüda hoida jalad kindlalt maas ning eemalduda heitlikest ja äärmiselt ebareaalsetest ideedest, mis sageli nende peade ümber käivad. Ambitsioonid on sellel tähemärgil midagi kaasasündinud, kuid Jäär peab mõistma, et edu saavutamiseks peavad nad sageli ärkama ja nägema tõelist panoraami, mis neid ümbritseb, sest nad saavad sellest oma parimad ideed.Üldiselt ei tule sul sel 2024. aastal entusiasmist kindlasti puudu, kuid ole ettevaatlik teatud närviväsimuse või mõningate meeleolumuutuste eest, eriti esimeses kvartalis. Siis leiad vähehaaval oma hellitatud sisemise rahu. Teisest küljest, mais, juunis ja juulis kadestavad teie vaimu ja energiat kõik. Augustis seevastu napib külma närvi: ole ettevaatlik! September ja oktoober on fenomenaalsed, kuid novembri poole tunnete end detsembris hapramana ja vähem dünaamilisena.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Jäär juuli 2024

Täiesti soodsa taeva all, mis võimaldab neil kartmatult edasi liikuda isegi kõige järsematel radadel, saavutavad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga