Kuu horoskoop Lõvi juuli 2024

Seda perioodi iseloomustab kokkupuude paljude inimestega. Nii saavad nad vabalt väljendada isiklikku magnetismi, mis neil on kingitusena, ja paista silma rühmades, milles nad osalevad. Nad säravad tänu oma loovusele ja toovad kasu, sest peaaegu teadvustamata liiguvad nad kõiges edasi, mida tahavad. Alates 11. kuupäevast näevad nad oma isiklike ressursside kasvu ja teavad, kuidas teha õigeid otsuseid, mis viivad nad võidule. Nad saavad ootamatuid kutseid reisile. Kasutage ära ja nautige. Nad väärivad seda. Horoskoop Lõvi juuli 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Te võtate inimesi omaks oma suveräänse südamlikkuse ja heatahtlikkusega: Veenus teie tähemärgis rõhutab nüüd seda iseloomujoont ja teie köitvat isiksust veelgi. Panusta sellele, avalda muljet ja võida südameid esimesest silmapilgust. Südamepekslemine garanteeritud! Horoskoop Lõvi juuli 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Enne ärilepingutega seotud dokumentide allkirjastamist olge ettevaatlik. Välismaised ärivõimalused võivad teid kutsuda ning nende kaudu võite loota edule ja kasule. See võib olla ka õige kuu olemasoleva ettevõtte laiendamiseks. Samuti võite oodata partnerlusettevõtetes rohkem kasumit. Kuu horoskoop Lõvi juuli 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Sel kuul on Lõvi harmoonias ja soojuses tänu Veenuse mõjule. Kasutate tänulikult uute suhete loomise võimet, et huvitavate inimestega tuttavaks saada. Lisaks jätkub sul ka piisavalt kannatust kuulata neid, kellele sa ei meeldi.Kuid armukadedus võib tekkida ka planeedi mõju tõttu. Veedad aega sõpradega ja samal ajal süüdistad oma partnerit selles, et ta ei veeda sinuga piisavalt aega. Püüdke mõista, et teie partneril ei ole alati meeldiv sõpradega aega veeta.

Astroloogiline prognoos Lõvi juuli 2024

Nüüd olete sunnitud rahunema, mis osutub teile pikemas perspektiivis väga heaks.

Tervis

Palju energiat ei tähenda alati täielikku heaolu. See võib tunduda paradoksaalne, kuid kui arvate, et energia, mida sümboliseerib Marss (mis juulis on suurema osa kuust Lõvis), on samuti analoogne agressiooni ja vaidlustega, saate aru, kuidas see kuu võib olla äge periood. kõrge pinge impulsiivsuse ja raevukuse vahel. Parem optimeerida ja püüda pigistada ainult parimat…

Karjäär

Teie karjääri jooksul näib olevat võimalusi leida teine ​​töökoht, kuid võib-olla oleks mõistlik mõelda, kas teil läheb siin tõesti hästi. Teie praeguses töökohas näivad tekkivat konfliktid kolleegidega, mis võivad viia isegi eskaleerumiseni. Hoolimata sellest, et väljaminekuid ja lahkarvamusi partneriga rahaasjade osas võib tekkida rohkem, näib su rahaasjad korras olevat.

Raha

Sul ei ole lihtne säilitada jagatud tähelepanu, kuid püsivad ja keskendunud inimesed saavad kõigega hakkama. Ülioluline on ümbritseva kaose valdamine. Meelerahu tuleb kasuks, see on suurepärane alus tööalaste asjade ja asjaajamisel. Hakkad viibima mõjukate inimeste seltskonnas, pimestad karisma ja isikliku sarmiga. Lood positiivse kuvandi ja brändi ning loodud kontaktid on väga kasulikud.

Suhted

Armastuse vallas on kõik ilus, otsustad elada piirideta, konfliktideta, emotsionaalsete tülideta, suhetes ainult magusus, vajad rahustavaid ja sooje kontakte. 15. juuli paiku ühendad sa tunded ja kiituse, sa ei ole komplimentidega kooner, sind armastavad inimesed on armunud.

Rahandus

Lõviprofessionaalide tööefektiivsus võib saada ülemustelt kiita. Samuti on teie tööalane edenemise võimalus. Samuti võite arutada oma tulevikuplaane kõrgemate võimudega. Mõned teist võiksid saada ka võimaluse tööasjus välismaale sõita.

Astroloogi nõuanded

Juuli on Lõvidele sobiv kuu, et saavutada oma kehaga parem suhe. Traditsioonilised spordialad ja erinevate idamaiste distsipliinide, nagu jooga, tai chi või taekwondo, harjutamine avaldavad positiivset mõju lõvi põliselanike psühhofüüsilisele seisundile. Teised lõvid püüavad lõõgastuda, arendades meelelahutuslikke tegevusi, nagu näitlemis- või laulukursused. Kahtlemata tuleb see kuu aasta üks rahuldustpakkuvamaid ja võimaldab nautida üldist heaolutunnet.Nii heas kui halvas saate peategelaseks. See sõltub osaliselt transiitidest, kõigist nendest planeetidest, mis Lõvis vahelduvad, osaliselt teie soovist tunda end elu peremeestena, vabalt ise otsustada, valida, kujundada soovitud tulevikku. See võib olla hea periood, kuid enne tegutsemist on soovitatav järele mõelda ja mitte kunagi laskuda impulsiivselt liiga rutakatesse valikutesse. See peaaegu hõõguv ja sageli väljakutseid pakkuv kliima saadab teid kogu kuu jooksul ja võib mõjutada kõiki piirkondi (see ei tähenda kõiki).

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Lõvi juuni 2024

Kuu esimesed 14 päeva saavad Lõvid energiat laadida, mediteerides üksi tulevaste isiklike projektide üle. Teise …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga