Kuu horoskoop Kaljukits jaanuar 2024

Pluuto mõju all on kitsed emotsionaalselt krampis. Kuid kasulikud mõjud tulevad neile appi ja võimaldavad neil leppida muutustega, millega nad kokku puutuvad. Suure osa kuust tähemärgis olev Päike ja Veenus tegutsevad vanade sisemiste valude parandava palsamina.Alates 16. jaanuarist aitab otsene Merkuur sind mitte ainult paremini keskkonnaga suhelda, vaid ka analüüsida, mõista ja murda takistusi, mis olid sind vananenud struktuuris takerdunud. Horoskoop Kaljukits jaanuar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Teie astrogrammis on palju südameid. Nad annavad märku armastusest ja ihast. Kuid ainult väga vähesed saavad praegusel erilisel ajal võimaluse neid suurepäraseid tundeid kellegi teisega jagada. Samas võib kasutada ka väga klassikalist “transpordivahendit” ja kirjutada armastuskirju või e-kirju. Horoskoop Kaljukits jaanuar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ühisettevõtetega tegelejad võivad nüüd loota märkimisväärset tulu teenida. See paistab olevat ka see kuu, mis võib anda häid tulemusi, eriti välisriikidega seotud ekspordi- ja impordiäris. Lisaks võiksid olla rohkem kasumit need, kes tegelevad ettevõtlusega või füüsilisest isikust ettevõtjatega. Kuu horoskoop Kaljukits jaanuar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Aasta alguses tunneb iga Kaljukits oma elurütmis teatud aeglustumist. Nad ei ole rikkad revolutsiooniliste ideede ega suurte ambitsioonide poolest, kuid see ei tähenda, et nad ei oleks õnnelikud. Vastupidi, sul on hea meel, et sa ei pea kuhugi kiirustama. Jaanuaris tegelete vaikse tegevusega, nagu raamatute lugemine, jalutuskäigud looduses või tervisenädalavahetus oma parema poolega. Saad oma mõtted tohutult korda ja oled seetõttu edaspidiseks töökoormuseks valmis.

Astroloogiline prognoos Kaljukits jaanuar 2024

Jaanuaris on palju tingimuste loomist tulevikuks.

Tervis

Kuu alguses läheb energia hoo sisse, kuid kohe pärast pühi tunned end tipus! Seega piisab, kui hoolitseda enda eest ja mitte tõmmata nööri enne kolmekuningapäeva, kui Marss on Jääras endiselt vastu, ja kohe pärast seda tunnete end suurepärases vormis, valmis end taaskäivitama nii spordis kui ka igapäevaelus ja elus. kohustusi, mida täidate.

Karjäär

Kaalude karjääri raames tundub, et konfliktid kolleegidega võivad tekkida. Selle tulemusena on teie kasvuvõimalused paigal. Kui vähegi võimalik, püüdke suhteid kolleegidega stabiilsena hoida. Finantsvaldkonnas tundub eriti oluline hoida oma kuludest ja tuludest hea ülevaade. Kui teete seda, näib kuu püsivat stabiilsena.

Raha

Ära karda otsustada ja asju selgeks teha, sest arusaamatused tekitavad vaid veelgi suuremaid probleeme.

Suhted

Tõelised valed illusioonid pole enam teie jaoks. Jätsid selle kaugele maha ja kõik võivad mõelda, mida tahavad, nad on võrdsed. Teate täpselt, kuhu jalad paned. Sa vabastad oma mõtted, südame ja soovid. Tundub, nagu oleks teil võimalus kujundada ennast tulevikus ilma piinlike probleemideta.

Rahandus

Kaljukitse professionaalide seas töötavale inimesele võidakse töökohal usaldada uusi kohustusi. Lisaks võite saada kõrgematelt ametivõimudelt tunnustust oma töö tõhususe eest. Pealegi võivad ehitustööstuse spetsialistid, kes tegelevad omaette äriga, oodata märkimisväärset kasumit.

Astroloogi nõuanded

Kaljukitsed peavad pingutama, et elada vähem istuvat elu. On oluline, et nad teeksid igapäevaseid jalutuskäike vabas õhus või harrastaksid sporti sarnastes tingimustes. Teatud hajusa päritoluga melanhoolia paneb nad unustama häid toitumisharjumusi, eelistades puu- ja juurviljade ning puhta vee asemel rämpstoitu ja kunstlikke jooke. Alates 14. jaanuarist on nende tuju vastupidine ja neid häirivad väikesed olud leiavad kiire lahenduse. Neil on hea alustada dieeti, et kaalust alla võtta.Jaanuar avaneb sulle vaimse selguse märgi all. Teie mõtlemine, terav nagu habemenuga, uurib külmalt iga käimasolevat olukorda, leides selle piirid ja tugevused. Ükskõik, mis probleem teil möödunud aastast endaga kaasas on, tea, et see on lahendatud. Seega proovi kuu alguses mitte liiga närvi minna, sest niipea, kui pühad läbi saavad, algab sinu jaoks peale kolmekuningapäeva hoopis teine ​​faas, sujuvam ja rahulolu täis, alustades emotsionaalsetest.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaljukits juuli 2024

Pluuto oma pikal teekonnal läbi märgi juhib kitsi oma sõnumeid paremini mõistma ja/või neid ellu …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga