Kuu horoskoop Lõvi veebruar 2024

Marss, mis kulgeb märgil terve kuu retrograadselt, ehkki see muudab nad tegutsemisel magnetiliseks ja võimsaks, töötab see ka sisemiselt, edastades palju sisemist jõudu. Samamoodi, ja vastupidiselt märgile, võimaldavad teised Veevalaja planeedid neil esimese kahe nädala jooksul rikkaks saada või kontakti kaudu inimestega, kes panevad nad end enesekindlamalt tundma. Veebruar on julgete ja või samas organiseeritud lõvide jaoks edukas periood. Kasutage oma loovust ja liikuge kartmata edasi. Horoskoop Lõvi veebruar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Armastuse planeedi Veenusega pole veebruaris armastusest puudust, kallis Lõvi. Ja pärast iga madalat tuleb kõrge. Vaevalt saate kurtmiseks põhjust, sest teie partner näitab oma parimat külge. Kuu keskel võivad vallalised oodata ka flirti või paar. Horoskoop Lõvi veebruar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Paljud Lõvi märgiga inimesed võivad teie ettevõttes ja füüsilisest isikust ettevõtjana teenida kasumit, kuid teie ettevõttes või karjääris ei pruugi olla märkimisväärset edu. Võimalik, et ettevõtjad peavad soovitud tulemuste saavutamiseks kõvasti tööd tegema. Lisaks ei pruugi see veebruar olla hea kuu millegi uue alustamiseks. Kuid spekulatsioonid ja investeeringud võivad teile kuu lõpus kasumit teenida. Lisaks võib aktsia- ja aktsiaturg teenida mõningast kasumit, samas kui kinnisvara-, toidu- ja põllumajandusettevõtted võivad pärast kuu keskpaika märkimisväärselt areneda. Teisest küljest võivad piima- ja impordi- ja ekspordiettevõtted kanda kahju. Kuu horoskoop Lõvi veebruar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Kui viimane kuu pole läinud nii, nagu Leo eeldas, kipuvad nad riskima. Siiani on risk sageli end väärt, kuid pidage meeles, et sellel võivad olla ka teie jaoks katastroofilised tagajärjed, seega peate kindlaks tegema, kas see on riski väärt. Veebruaris ei tunne te end ise. Sellele aitab kaasa teistest isoleerimine. Isegi kui see on teie jaoks raske, proovige veeta võimalikult palju aega üksi ja sel viisil korraldada oma mõtteid enne, kui asute teiste ellu.

Astroloogiline prognoos Lõvi veebruar 2024

Näete kõiki probleeme ja raskusi, millega kokku puutute, pigem isiklike väljakutsetena kui millegi väsitavana.

Tervis

Veebruar võib kaasa tuua paraja annuse stressi, rõhuvate kohustuste, sulle mittevastavate rütmide ja suure taustanärvilisuse vahel. Madal füüsiline ja vaimne aku tase: ärge tõmmake köit ja proovige puhata nii palju kui võimalik. Kuule, kuu lõpust hakkab midagi paranema: seniks väärid palju hellitamist.

Karjäär

Soovitatav on sel kuul professionaalsed valikud ja tegevused võimalusel edasi lükata, kuna ilmnevad probleemid ja väljakutsed. Rahavoog võib olla positiivne, kuid tundub, et pead pingutama.

Raha

Vastupidiselt näilisele on seekord eesmärkide saavutamisel takistuseks kangekaelsus ja isekus, seega kui soovid edu saavutada, pead olema alandlikum ja õppima kompromisse tegema. Veebruaris peaksid Lõvid pöörama rohkem tähelepanu siseasjadele, sest tavaliselt nad alahindavad ja jätavad need tähelepanuta.

Suhted

Tajud aega veidi närviliselt, ühtäkki unustad, et oled sellest surnud rahust kõrini. Igatahes, kui sa mõtled minna pika rahuliku jõe äärde, siis see ei ole õige tee. Ja ometi harutate lahti keerulised sasipundarid, lahendades olukordi ükshaaval. Kuu lõpus on tulemused positiivsed.

Rahandus

Teie edutamine või juurdekasv võib veebruaris takerduda. Ka teie ametis ei pruugi olla märkimisväärseid edusamme, kallid Lõvid. Loome- ja show-äris tegutsejad võivad silmitsi seista ebaõnnestumiste ja kurbusega, samas kui meedia-, spordi- ja meelelahutustööstuses tegutsejad peavad soovitud tulemuse saavutamiseks väga palju tööd tegema. Kunstitegevused, kirjutamine ja astroloogilised tegevused võivad aga 2024. aasta veebruaris anda teile aeglase arengu ja mõõduka sissetuleku. Mõned inimesed võivad pärast pikka võitlust ja rasket tööd saada valitsusele tööle. Kuid mõned võivad saada valitsuselt teeneid.

Astroloogi nõuanded

Füüsilised häired, mis võivad Lõvisid halvasti kohelda, on seotud liialdustega, mida nad võivad toime panna. Sõnnist pärit Marsi ruut kallutab teid sööma rohkem, kui on mõistlik ja järelikult võite kannatada hüpertensiooni ja kõrge kolesteroolitaseme all. Ebapiisava puhkuse tõttu tekkinud stress tekitab peavalu, õnneks hoiab Veenuse trigoon nende vaevuste eskaleerumist ära. Soovitatav on pidada kinni tasakaalustatud toitumisest ja kosutava une olulistest tundidest.Kui palju teil kannatust on? Parem varuge end sel kuul palju kannatlikkust, sest taevas on teie suhtes otsustavalt ihne. Kuid sina, sitke ja tugev, nagu sa oled, suudad kindlasti seista silmitsi keeruliste olukordadega, mis võivad silmapiiril silma paista. Võite tunda rahulolematust, närvilisust või lihtsalt ärritust, kuidas asjad lähevad, mitte päris oma plaani järgi. Taevasse möirgamine sind ei aita: ole tolerantne ja kannatlik ning suudad peagi selle raske perioodi unustada.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Lõvi juuli 2024

Seda perioodi iseloomustab kokkupuude paljude inimestega. Nii saavad nad vabalt väljendada isiklikku magnetismi, mis neil …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga