Kuu horoskoop Skorpion jaanuar 2024

Vaatamata sellele, et olete inimesed, kes tunduvad teiste silmis väga turvalised, olete olendid, kes on väga altid väga sageli konfliktidesse takerduma. Neil seisab ees sügava ümbermõtlemise periood ja peaaegu teadvustamata õpivad nad enda kohta palju teada. Loomulikult ei saa see protsess olema lihtne, kuna valu kaasneb teiega rohkem kui üks kord. Kuid nagu Fööniksi lind, kes sünnib uuesti oma tuhast, ilmute ka teie välja, täiesti uuenenud ja valmis oma elule teistmoodi vastu astuma. Lase käia! Horoskoop Skorpion jaanuar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

On suurepärane, kui teil on nüüd partner, kellega lähedane olla. Kui te pole selles õnnelikus olukorras, peate Internetis otsima. On nii palju suurepäraseid inimesi, kes lihtsalt ootavad, et teiega jagada ja kes teab, mis võib hiljem juhtuda. Horoskoop Skorpion jaanuar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Teil võib olla kasulik investeerida raha oma pereettevõtte laiendamiseks kohe. Lisaks võivad ka ühisettevõtted teenida märkimisväärset kasumit. Teisest küljest võivad kauplemistoimingud anda teile ka rohkem tulu. Inimesed, kes tegelevad vahendustasudega seotud äritegevusega, võivad nüüd loota, et nad saavutavad tugevaid edusamme. Kuu horoskoop Skorpion jaanuar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Alates aasta algusest tunneb Skorpion, et nad ei sobi kollektiivi. Teiste arusaamatus ja teatav võõrandumine on nende igapäevane reaalsus. Küll aga soovitame kuradit seinale mitte maalida, sest kui aeg käes, siis hakkate taas sotsialiseeruma. Vaadake jaanuaris kui võimalust enda kallal töötada ja oma tõelisi väärtusi õppida. Kui teed need asjad enda sees selgeks, tõmbad ligi ka mõttekaaslasi, kes on sulle soodsamad kui need, kes on sel perioodil võib-olla lahkunud.

Astroloogiline prognoos Skorpion jaanuar 2024

Proovige lõpetada kõik, mida alustasite 2024. aastal ja alustada uuega 2024. aastal.

Tervis

Milline salakaval kuu figuuri jaoks! Parem ole ettevaatlik, et mitte saavutada täiuslikku kuju: sfääri kuju! Peate tooma mõningaid ohvreid, eriti kui olete pühade ajal liiga palju viga teinud. Panna kõik oma iluihale: sageli maskide ja muu sarnase valmistamine annab sulle tõuke end täielikult pühenduda.

Karjäär

De Leeuw näib olevat oma töösuhetega hädas, sest need suhted näivad edasi-tagasi laskvat. See võib põhjustada keerulisi olukordi. Püüdke säilitada kannatlikkust. Rahaliselt tundub see eriti positiivne pärast kuu esimest nädalat. Selles saate toetust oma suhtlusringkonnast ja see stimuleerib teie rahalisi vahendeid, võib-olla isegi alateadlikult.

Raha

Kodurahu tugevdab teid vaimselt, mis väljendub positiivselt teistes eluvaldkondades. Skorpionid ei tohiks vältida ka uute algatuste tegemist.

Suhted

See aasta algus võib sulle avada laia silmaringi. Rääkimata võimaluste “ilutulestikust”, võivad tekkida lahendused. Sinu armastuslool või sellel, mida oled oodanud, on võimalus muutuda. Miks mitte alistuda oma emotsioonide kompassile. Inimene, kes paneb teie südame põksuma, on mõistnud, et teid tuleb taltsutada ja mitte kunagi tagasi astuda väljakutsetest, mis iganes see ka poleks. Planetaarsed aspektid toetavad teid; võite minna palju kaugemale oma ootustest või oma partneri ootustest.

Rahandus

Töötavad Skorpioni spetsialistid võivad saada oma ametikohal edutamist ja näha oma majandusliku seisundi paranemist. Samas saavad oma elukutse töötajad rohkem sissetulekut ja neil on parem raha liikumine. Lisaks võib nende finantsseisund märgatavalt paraneda.

Astroloogi nõuanded

Marss, üks Skorpioni valitsejatest koos Pluutoga, hakkab asuma Tervise majas, andes neile suure elujõu. Lisaks leppivad nad alates jaanuari keskpaigast armastusega, mille üheks otsesemaks tagajärjeks on nende heast enesetundest tingitud märgatav psühhofüüsiline taastumine. Väljasõidud, kohtumised ja lühikesed väljasõidud tekitavad entusiasmi ja suudavad Skorpioni huvi üksinduse vastu nullida. Viimase nõuandena palub ettevaatlikkus neil põliselanikel vähendada soola kasutamist ning suurendada vee ja infusioonide tarbimist.Teie mõistus töötab täiskiirusel, jahvatades ideid ideedele, häid kavatsusi headele kavatsustele. See on ju õige aastaaeg kõnede ja projektide alustamiseks. Kohe, kui pühad läbi saavad, võivad aga ilmneda komistuskivid, millest tulenev närvilisus võib kajastuda suhetes, alates perekonnast kuni üldisemateni.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Skorpion juuli 2024

Ainult Päikese heledus kuni 22. ja Merkuuri heledus 1.-9. juulini, mõlemad hõivavad pikkade reiside ruumi-, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga