Kuu horoskoop Lõvi aprill 2024

Märgis olev Marsi võimas energia täidab Lions L positiivsete emotsioonidega. See õhutab või vabastab nende märgatava loovuse, juhtides neid võimsa jõuga. Kloor, et selleks, et kõik oleks läikiv, peavad nad iseloomu kontrollima. Võimalik, et teatud taevased energiad võivad soodustada arutelusid või võimuvõitlusi, kui nad ületavad soovi domineerida või kõik ümbritsevad. Nõuanne elada pingevabalt ja õnnelikult on õppida teisi kuulama ja mitte sattuda konfliktidesse. Horoskoop Lõvi aprill 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Väike vaheldusrikkus ei saa teie suhtele aprillis kahju. Üllata oma partnerit hullumeelse ideega. Väike vaidlus kaob ühtäkki õhku. Suhe Jääraga on peaaegu jumalik. Sa pole kunagi olnud nii lähedal kui praegu. Kui sinu partneriks on Skorpion või Sõnn, siis on kuu keskpaigast alates arutluste selgitamiseks palju põhjust. Horoskoop Lõvi aprill 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Äriväljavaated ei pruugi kuu alguses kuigi roosilised olla. Pereprobleemid võivad samuti takistada teid täielikult oma kaubandusele keskendumast. Kuid paremad väljavaated on tõenäoliselt kuu teisel poolel. Teie ärivaist ja intelligentsed toimingud võivad aidata teil oma äri ümber pöörata ja oma ettevõtmisi üsna edukalt juhtida. Samuti on teil võimalus kuu lõpus teha mõned olulised otsused oma äri laiendamiseks ja kõrgemale tasemele viimiseks. Kuu horoskoop Lõvi aprill 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Aprill tuleb Lõvide jaoks iseseisvuse ja muutuste kuu. Olenemata sellest, kas see on muutus teie käitumises, elustiilis, tööl või väljavaadetes, naudite seda täiel rinnal. Pange tähele, et sellel võivad olla ka negatiivsed tagajärjed. Tahad vabaneda oma praegustest kohustustest ja nautida oma vabadust. Selliseid muudatusi võid hiljem kahetseda.Kui sind tõmbavad alternatiivteadused, on käesolev kuu ideaalne aeg sellesse süvenemiseks, sest horoskoop näitab, et sind valgustab selles erakordne talent, mis aga jääb lühikeseks – elas.

Astroloogiline prognoos Lõvi aprill 2024

See on hea, sest perioodi lõpp toob endaga kaasa palju stressi ja siis on vaja kogu jõudu, et vastu pidada.

Tervis

Suurepärane energia ja suur elujõud avavad kuu. Sind ootab ideaalne faas, et hoolitseda oma välisilme ja heaolu, sealhulgas füüsilise tegevuse eest. Isegi esteetilised probleemid saavad suurepäraseid eeliseid, nagu vaimne energia. Alates kuu keskpaigast jälgi aga halba tuju ja hajameelsust, mis annab märku sellest, et elujõud hakkab vankuma.

Karjäär

Karjääriliselt tundub, et sinus toimuvad suured muutused. See tagab, et teie suhtlus näib tugevnevat. Rahaasjade osas oled sel kuul ettevaatlikum. Kulutate oma rahalisi vahendeid erinevalt.

Raha

Võimalik, et nad alustavad lisakursustega, plaanivad end täiendada, hakkavad õppima võõrkeelt või alustavad oma äri. Teel tekkivad pereprobleemid saavad kohe lahendatud. Vaimsed lõvid ei tohiks kulutada liiga palju aega maailma tähenduse üle mõtisklemisele ja mõtlemisele. Staarid soovitavad neil keskenduda igapäevaasjadele, töö- ja pereelule.

Suhted

Planeetide mastaabid soovitavad teil kaaluda muutust. Naasete komeedi kiirusele, kuid te ei tunne end paremini. Deja-vu tunne annab soovi reisida. Ärge unustage võtta tagasisõidupiletit. Sul on veel asju teha või kellelegi rääkida.

Rahandus

Lõvi spetsialistid võivad oskuslikult töötada ja oma ülesandeid edukalt täita. Kuid suure töökoormuse tõttu ei pruugi sa perele piisavalt aega pühendada. Kuigi teie töö tõhusus võib teid oma erialal edu saavutada, peate pöörama tähelepanu ka oma pere heaolule ning säilitama töö- ja eraelu tasakaalu.

Astroloogi nõuanded

Aprilli kuu kulgeb pingelise tööalase tegevuse käivitava Lõvi füüsilise ja psüühilise plaani jaoks ebamugavusteta. Kuid õppivad lõvi põliselanikud vajavad toonikut, kuna nende jõudlus väheneb. Lisaks ei tee nad innukalt teatud saavutusi saavutada ja neil on oht kokku kukkuda. Sel põhjusel on oluline, et nad võtaksid hinge, muidu kannatab nende tervis. Sobiv alternatiiv seisneb selles, et veedate palju aega õues.Ainus, mida sa tahad, on see, mida taevas sulle aprilli alguses annab: rahulikkust ja rahulikkust. Suurepärase tujuga, kättesaadav, energiline ja täis head tahet ja suurepäraseid kavatsusi, veedate kuu esimese poole rahulikult, kui mitte isegi kõigi eesmärkide jaoks soodsalt. See on aeg, mil tuleb avatud südamega silmitsi seista kõigi rahulolematuse põhjustega. Tegelikult alates aprilli keskpaigast taevas muutub ja tasapisi avastad end taas hädas närvilisuse, segaduse ja kõikuvate meeleoludega.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Lõvi juuli 2024

Seda perioodi iseloomustab kokkupuude paljude inimestega. Nii saavad nad vabalt väljendada isiklikku magnetismi, mis neil …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga