Kuu horoskoop Lõvi jaanuar 2024

Kaugeltki sellest, et nad ei otsiks olmelist aplausi ja heakskiitu kõigile oma tegudele, õpivad nad, tänu või Marre tagasiminekule või leiavad end ja tunnevad ära oma loomingulise potentsiaali, ilma et teised peaksid neile tähelepanu juhtima. See kummutab või edastab teistele tahtejõu ja enesekindluse, et lahendada isegi kõige keerulisemad olukorrad. Neid otsitakse nõustajatena ja nad paistavad igas ettevõtmises silma oma sära poolest. See on põhjalik muutus, mis toimib positiivselt kõigis nende eluvaldkondades. Horoskoop Lõvi jaanuar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kahjuks on teil ebasoodsad armastustähed ning piinate ennast ja oma partnerit usaldamatuse ja armukadedushoogudega. Õige “teraapia” tähendab distantsi saavutamist, internetis surfamist või spordiga tegelemist! 20. kuupäeval olete oma “madalamast” üle saanud. Elu ja eriti armastus on ühtäkki jälle kerge ja kerge – ja varuks on paar toredat üllatust. Siis läheb vallalistel jälle paremini. Horoskoop Lõvi jaanuar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Puu- ja köögiviljadega kauplevad inimesed saavad oma liinikaubanduses särada. Lisaks on partnerlusettevõtetel võimalus teha investeeringuid oma äritegevuse parandamiseks. Parem on aga, et need inimesed ei laskuks oma äripartneritega vaidlustesse. Lisaks on teil võimalusi oma äri laiendada tänu uutele investeeringutele toojatele. Kuu horoskoop Lõvi jaanuar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Jaanuaris tunned end igal võimalikul moel uuestisündinuna. Hea viis eelmise aasta jama murdmiseks on võtta ette välisreis. Jupiter näitab sulle teed ja pole ühtegi probleemi, mida sa parandada ei saaks. Siiski on nii maanteel kui ka kodus parem oma domineeriv ja plahvatusohtlik käitumine kontrolli all hoida. Teisi võivad sinu pidevad tülid heidutada.Kuu lõpus kahtlustad pigem operatsioone, kuna oled täiskuu mõju all. Hoolitse oma südame eest ning väldi suitsetamist ja kõrge kolesteroolisisaldusega toitude söömist.

Astroloogiline prognoos Lõvi jaanuar 2024

2024. aasta sügise jooksul on Sinu enesekindlus kasvanud ning nüüd julged sa initsiatiivi haarata, kartmata haiget saada ja tagasilükkamist.

Tervis

Jaanuar lööb ka tuju ja energia saamiseks maad! Tunnete end tippvormis, seest hästi ja väljast tuliselt. Siis piilub välja väike närvilisus ja kaob aeglaselt ka teie jõud. Ärge suruge trossi, eriti jaanuari teisel ja viimasel poolel, kui võite tunda end väsinuna, tühja akuga ja väga ärrituvana.

Karjäär

Sõnni karjääri raames tundub, et kolleegidega on probleeme. Töösuhetes on vähe koostööd ja vähe stabiilsust. See võib raskendada teie eesmärkide saavutamist. Finantsvaldkonnas tunduvad mõned väljakutsed tulemas, kuid need on väljakutsed, millest saab põhimõtteliselt üle. Selleks peab sul olema finantsülevaade ja oma kulutusi piirata.

Raha

Õhkkond Leo majas on kuum ja pingeline, sellest ka põgenemine tööle, kus Leo otsib rahu ja närvileevendust.

Suhted

Mõnest tüütusest ei piisa, et takistada teid teisi hästi nägemast. Tahad, et see periood oleks elus see, mis loeb, nii et maksad oma võlad ära ja näed tulevikku suurema selgusega. Sinu armastus on siiras; ühendused, mida praegu loote, muutuvad tõenäoliselt püsivaks.

Rahandus

Lõvi meditsiinitöötajad saavad nüüd teenida märkimisväärset sissetulekut. See kuu näib olevat väga kasulik ka neile, kes tegelevad välisriikidega. Lisaks võib kommunikatsioonivaldkonnas töötavate spetsialistide rahaline seis märgatavalt paraneda.

Astroloogi nõuanded

Elutähtsaid leoniine võivad mõjutada nahaprobleemid, peavalud või nägemishäired. Füüsilised harjutused on päästerõngaks nii ülekaalulistele kui ka neile, kes sooritavad tegevust, mis nõuab mitu tundi päevas istumist. Eesmärk peaks olema vereringe parandamine ja seeläbi kõigi organite korralik hapnikuga varustamine. Toidule tuleb selles mõttes mõelda, tarbida kaltsiumi sisaldavaid toite, nagu piimatooted ja soja.Jaanuar algab täis emotsioone, kirge ja tundeid, mis tõestavad kõike! Need võivad rääkida armastusest klassikalises mõttes, aga ka perekondlikust kiindumusest või isiklikust huvist, mis peagi valdavaks muutub. Tunnete end elavana, näljasena elamuste järele ja innukalt ennast proovile panna. Kuid pärast paari viimast puhkust hakkavad teie entusiasmi ohjeldama mõned takistused, mida esindab see jõhker Marss Sõnnis. Ära vaata takistusi närvilisuse ja vihaga: vaja on kavalust ja jahedust.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Lõvi juuli 2024

Seda perioodi iseloomustab kokkupuude paljude inimestega. Nii saavad nad vabalt väljendada isiklikku magnetismi, mis neil …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga