Kuu horoskoop Jäär jaanuar 2024

Kuigi kasu tulevad või teie käed, on kulud väga suured. Võti, et kõik toimiks võimalikult meeldivalt, on oma iseloomu karastamine ilma oma tahtmist alati peale surumata. Pöörduge sõprade poole, neilt leiate tarku nõuandeid, et tulla toime mis tahes konfliktiga. Õueskäigud ja -reisid on suurepärased kanalid stressiga toimetulemiseks. Mis tahes ebamugavustunde korral leiavad nad põhikodus tuge, mida nad nii väga vajavad. Rahune. Horoskoop Jäär jaanuar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Jaanuari esimesel kolmel nädalal olete sageli üksi: mõtlete, loete ja unistate. Aeg-ajalt valdab sind üksindustunne. Kuid teate, kuidas ennast aidata, olete ju Interneti kaudu ühendatud kogu maailmaga. Kuid viimased kaks nädalat on olnud seda tormilisemad. Merkuur viib teid kokku uute inimestega (seda saab teha ka distantsilt) – aga muudab teid ka kirglikuks ja kannatamatuks: olge ettevaatlik, et te ei vaidleks kogu aeg! Horoskoop Jäär jaanuar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Need, kes tegelevad välisühendustega impordiga, võivad teenida rohkem kasumit. Lisaks võite oodata märkimisväärset edu ühisettevõtetes ja partnerlusettevõtetes, saavutades märkimisväärset kasu. Kuu horoskoop Jäär jaanuar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Jaanuar tuleb Jäära jaoks väga rahutu. Marss võtab võimust ja see annab neile palju kontrollimatut energiat. Kuna ka sinu tahtejõud on kasvanud, ei teki sul probleeme uusaastalubaduste täitmisega. Lisaks on tänu sellele planeedile ka teie seksuaalenergia palju tugevam. Kui teil on tõsine suhe, olge ettevaatlik, sest see võib teie maailma tagurpidi pöörata. Tööelus oled üsna enesekeskne ja mõtled ainult enda kasule. Isegi kui tunned, et keegi ei saa sinuga sammu pidada, proovi vähemalt oma meeskonda panustada ja kolleege aidata.

Astroloogiline prognoos Jäär jaanuar 2024

Jaanuar ei ole päris selline hüppeline algus, nagu te ette kujutasite, kuid see on hea ja rahulik.

Tervis

Olete elanud perioodi nii, et jalg on alati gaasipedaalil. Marss on Jääras püsinud pikka aega ja saadab teid endiselt sellel aasta alguse pilguheitel ja siis lahkub. Mõju võib tunduda lõõgastavam, aga ka vähem energiat andev: on tõenäoline, et pärast kurnatuseni pingutamist tunned nüüd vajadust peatuda ja veidi rohkem puhata.

Karjäär

Kaljukitse töökoht näib jaanuaris toovat ebakindlust. Tundub ka, et vaatamata raskele tööle ei kasva sa edasi. Siin näib olevat märksõna kannatlikkus: oodake paremaid aegu. Rahaliselt tundub see positiivne eriti pärast kuu esimest poolt. Tõenäoliselt antakse teile võimalusi oma rahalist olukorda veelgi stabiilsemaks ja paremaks muuta.

Raha

Oled ärrituv ja tülitsev. Proovige anda endast parim, et mitte jätta oma frustratsiooni inimeste kaela, keda armastate. Ainult üksteist toetades saate sellest tormilisest perioodist kiiresti ja valutult üle. Su pere ei lase sul puhata, rääkimata tööle keskendumisest. Sul ei jää palju aega oma karjäärieesmärkide planeerimiseks.

Suhted

Sinu armuelus on kõik tuled rohelised. Veenus saadab sulle Kaljukitselt kirglikke tuld ja sa alustad veerandpööret. Olge ettevaatlik, et saabas ei oleks liiga kiire, võite tunda end ebamugavalt või lihtsalt seista silmitsi veidi keerulise olukorraga. Tõepoolest, teil on raskusi armastuse ja iha eristamisega, isegi kui kiindumus on tõeline.

Rahandus

Valitsuses töötavad Jäära spetsialistid võivad teha rasket tööd ning teenida töökohal head nime ja kuulsust. Lisaks võivad füüsilisest isikust ettevõtjad olla enesekindlad ja see võib aidata kaasa nende edule valitud valdkonnas.

Astroloogi nõuanded

Kadestamisväärne psühhofüüsiline seisund. Nii suure kasu varjukülg peitub Jäära võimetuses stressi märke õigel ajal ära tunda. Asute pöörasele võidujooksule, et olla igal pool samal ajal ja see võib viia kurnatuseni, mis avab uksed erinevatele haigustele. Seetõttu peavad need põliselanikud tegema perioodilisi pause, et mitte üle pingutada, nagu neil kombeks on. Vitamiinilisandid ja rauarikkad toidud aitavad tõesti.Viimane pilguheit pidustustele näeb teid maadlemas kirgliku meeleoluga, mis kõik on pühendatud kiindumusele ja armastusele. Kahtlemata on see periood toonud päevavalgele selle, mis on teie jaoks kõige olulisem: inimesed, keda te armastate. Sellele vaatamata pole tülid välistatud, tõenäoliselt vahetult enne kolmekuningapäeva. Vastuolud? Normaalne, kallid sõbrad: just emotsionaalsetes lähisuhetes jõuamegi rohkem arutlemiseni, sest seal on suurem siirus kui välissuhetes! Ülejäänud kuu on suhtluse ja igasuguste aruannete jaoks väga elav.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Jäär juuli 2024

Täiesti soodsa taeva all, mis võimaldab neil kartmatult edasi liikuda isegi kõige järsematel radadel, saavutavad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga