Aasta horoskoop Skorpion 2024

Astrose ennustused aitavad meil saada palju infot selle kohta, mis meiega elus juhtuda võib ning annavad palju nõu, et saaksime oma elus erinevaid olukordi ette näha ja valida selles parima tee. . Sel juhul näeme Astrose ennustusi Skorpioni põliselanikele aastaks 2024. Horoskoop Skorpion 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

1. dekaani Skorpioni jaoks algab 2024. aasta vertikaalse armastuse algusega! Jupiter puistab kuni veebruari keskpaigani Skorpioni armuelule palju õnnekonfettisid ja glasuurit! Ööd, mis veedeti vesteldes vino, pitsa ja küünlavalgusega ning ülisensuaalsed seiklused linade vahel – sina ja su kallim lihtsalt ei saa teineteisest küllalt! Peale nii palju koosolemist vajab Skorpion veidi mina-aega ja puhkust pilve üheksast Märtsis 2024 on sinu jaoks aeg käes: täiskuu rituaal, vahuvann või lihtsalt pühapäeva veetmine diivanil – Tõmbud hetkeks tagasi ja oma mõtteid ümber korraldada. Aprillis olete mängus tagasi ja tähistate armastust selle vastu veelgi enam. Veenus ja Marss on Skorpioni unistuste meeskond erilisteks hetkedeks magamistoas. Tantramassaaž, õrnad paitused, aeglane seks ja palju muud ootavad Sind aastal 2024! Juulis on rumgeturtel läbi. Sinu armumine kaob ootamatult unustusehõlma või on kohtingusõhtutel halb tuju. Roosid prillid libisevad skorpioni ninalt. Mars saadab teile 2024. aastal meeldetuletuse: teie ja teie lemmikinimese vahel on vaja selgust. Olgu selleks siis muud tulevikuplaanid, petufiasko või salafetiš, nüüd on õige aeg kõik kaardid lauale panna. See annab teie suhtele 2024. aastal emotsionaalsel tasandil veel ühe uuenduse ja tunnete end teineteisele lähedasemana. Olete taas kindel, mida või keda soovite – ja haarake septembris oma hingesugulane. Siis ütleb Skorpion: Single mode off ja tere #relationshipgoals! Oktoobri teise poole saad oma kalendrisse punasega märkida. Veenus näeb välja nagu langevate tähtede sadu. Selle tähetolmu jõuga on teie Skorpioni elu iga päev palvekontsert. Ja mis kõige parem, see kõik saab tõeks. Pole tähtis, kas see on unistuste kohting uhkes katusebaaris või üllatuslik puhkus armastuse linnas. Ja kuna Skorpion ei kõhkle kunagi, kui ta on oma tunnetes kindel, tuleb lõplik armastusavaldus detsembris. Horoskoop Skorpion 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Saate oma ametialastest eesmärkidest parema pildi, kui päike juuli lõpus teie karjäärisektori aktiveerib. See täidab teid palju motivatsiooniga, eriti kui tegemist on teie sooviga endale nime teha! See tähendab, et sel aastal õpite, et jõukas karjäär on otseselt seotud jõuka koduga. Kui päike moodustab augusti keskpaigas opositsiooni Saturniga, võite mõista, kui oluline on leida tasakaal oma isikliku ja tööelu vahel. Aasta horoskoop Skorpion 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Skorpioni 2024. aasta horoskoop ennustab, et sel aastal on sinus partnerist rohkem kirge ja entusiasmi. See nõuab skorpioniga harjumist. 2024. aastal olite selles valdkonnas palju ühtsem. Kas märkate, et see on teile raske? Arutage seda otse oma partneriga. Avatus teeb imesid ja hoiab ära alateadliku katkemise teie suhtes. “Armastuse õnn on ka pisiasjades” Kui selgub, et sul ja su partneril on romantika vallas erinevad vajadused, on hea seda arutada. Veelgi olulisem on nende teadmiste põhjal ka tegutseda. Nii et ärge koormake oma partnerit iga päev suure ilutulestiku ja punaste roosidega. Lõppude lõpuks võib väike armas noot talle sama palju tähendada. “Suvekuudel lähevad rollid spontaanselt ümber. ” Kui sa just homaariga suhtes ei ole, näivad suvekuudel lauad ootamatult pöörduvat. Teie partner on suvekuudel armastusenergiast kihav. See on suurepärane aeg, kus saate Skorpionil sammu tagasi astuda. Nii jääb sul veel piisavalt energiat, et see aasta romantiliselt lõpetada.

Astroloogiline prognoos Skorpion 2024

Teie armuelu võis viimasel ajal olla ebastabiilne. Mõne jaoks võib see kaasa tuua ootamatuid sündmusi või katkestusi. Uraani läbimine seda piirkonda võib põhjustada üllatusi ja turbulentsi. Saturn ja Jupiter on nüüd avatud pereelule rohkem keskendumiseks. Aktuaalne on investeering kinnisvarasse, suuremasse või paremasse elamispinda. Mõned investeerivad ka mitmesse koju. Mitmed pereliikmed saavad sel aastal oma tulekust registreerida. Jupiteri positsioon 13. maist 29. juulini avardab teie armuelu ja suhteid laste ja lastelastega. Vallalised võivad kohtuda oma valitud inimesega ja see võib viia raseduse või abieluni. Asjakohane on ka kolimine kellegagi, kellel on perekond. Ühine lastekasvatus võib olla oluline teema, mida tuleb harmoonia loomiseks käsitleda.

Tervis

Sel aastal on teil kalduvus mõnele terviseprobleemile. Hoolitse enda eest ja väldi hoolimatust oma tervise suhtes. Lisaks on neil kalduvus hammastega seotud probleemidele. Lõpuks tekivad teil mõned terviseprobleemid, mida saab õiget toitumist järgides vältida. Kui ta sinu eest hoolitseb, pole sul energiast puudu.

Karjäär

Skorpioni sodiaagimärk annab märku, et 2024. aastal on aeg veidi rohkem enesearenguga tegeleda. Et parandada või isegi oma karjääri alustada, peate oma isikliku välimusega rohkem tegelema. Mõtle sellele, kuidas teised sind näevad! Näpunäide kõigile tööotsijatele: riietuge, et muljet avaldada! See aitab teil leida õige töö!

Raha

Aasta esimene pool tõotab tulla palju tormamist ja segadust. Samuti tekib teil rohkem konflikte inimestega, kes kadestavad teie õnnestumisi ja isegi raha. Ärge muretsege selle pärast, sest teie töökust hinnatakse, kuigi see ei pruugi teile kerge olla. Oma teel kohtad olulisi ja mõjukaid inimesi, kes on valmis sind ennastsalgavalt aitama. Aasta teisel poolel on teil võimalus teenida rohkem raha, mille investeerite tulusasse ärisse. Parimad kuud on mai, juuni ja juuli. Aasta lõpp ei soosi laenude ja laenude võtmist, pigem säästmist ja kulude planeerimist.

Suhted

Kui Skorpion on vallaline, on 2024. aasta kohtlemiseks ideaalne aeg. Skorpion teeb armastuse leidmiseks kõik, nii et tõenäoliselt kohtub ta palju. Vähemalt seni, kuni ta leiab selle ühe erilise inimese, kellega ta otsustab kogu oma ülejäänud elu veeta. 2024. aastal muutub Skorpion siiramaks. Ta ei varja kõike nagu varem. Kohtingu ajal hakkab ta endast täiesti avameelselt rääkima, varjamata ka kõige isiklikumaid probleeme. Kohtingunõuanded 2024. aastal: kuulake tähelepanelikult – isegi kui teema, millest räägite, teid tegelikult ei huvita. Avage end kohtades, mida te pole harjunud külastama. Võib-olla üllatavad nad teid. Kohtumisel juhindu eelkõige oma intuitsioonist. Õnnelik kuupäeva päev: pühapäev.

Rahandus

Scorpionsi jaoks on 2024. aasta alguses karjääriedu väga rahuldav. Kui olete töötaja, vältige igasuguseid lepinguid või kokkuleppeid, sest võite lõpuks raha kaotada või sattuda kelmuse ohvriks. Parim on hoida distantsi. Oma töökohal seisate silmitsi raske konkurentsiga nii sõprade kui ka vaenlaste poolt. Edu saavutaksite ainult siis, kui pingutaksite ja pühenduksite. Aasta teine ​​kvartal toob sulle aga tööalaselt häid uudiseid. Kuna Jupiter asub teie Lõvi 10. majas, saate tööl soodsa kohtlemise. Samuti avaneb võimalus õppida uusi oskusi. Kui Rahu on teie 6. majas, võib see teie karjääris probleeme ja kokkusobimatust põhjustada. Seetõttu olge ettevaatlik ja aasta lõpp pakub väärikatele Skorpionidele häid töövõimalusi.

Astroloogi nõuanded

2024. aasta tähendab Skorpioni jaoks suurt küpsuse perioodi. Need, kes on 2024. aasta jooksul sattunud vastutustundetuse ja pideva pidutsemise võrku, peavad 2024. aasta algusest oma suhtumist muutma, et saada oodatud edu. See uus aasta ei too Skorpioni ellu mitte ainult suuremat vastutust, vaid tähistab ka teatud ootel olnud projektide edu algust. Skorpioni ootused on alati väga kõrged, seega on 2024. aasta ideaalne aasta kõigi oma teadmiste ellu viimiseks ja eesmärkide nimel võitlemiseks, sest sel perioodil on kõik võimalik. Ärge andke aasta alguses võimalikele väikestele ebaõnnestumistele. Esimene kvartal tuleb palju keerulisem kui ülejäänud aasta,Pärast head aasta algust startige märtsis. Aprillis ja mais õnnestub teil oma era- ja tööelu paremini korraldada. Juunis muutuvad kohustused tihedamaks, sul on raske tempoga sammu pidada. Suvi toob lõpuks hetke rahulikkust ja lõõgastust, nautige seda hetke ja proovige vooluvõrgust lahti saada. Retrograadne Marss Kaksikutes alates 30. oktoobrist toob tööle meeletus ja kohustused, proovige võimalikult sageli pause teha.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Skorpion juuli 2024

Ainult Päikese heledus kuni 22. ja Merkuuri heledus 1.-9. juulini, mõlemad hõivavad pikkade reiside ruumi-, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga