Aasta horoskoop Kaalud 2024

Ennustused, mida astroloogia meile pakub, sobivad suurepäraselt meie elu parandamiseks ja üha rohkem inimesi kasutab neid. Meie vajadustega kohanduvaid ennustusi on erinevat tüüpi, seega oleks meil kõigil kõige mugavam neile pilk peale visata, et igakülgselt paremaks muutuda. Sel juhul räägime Kaalude iga-aastasest ennustusest 2024. aastal. Horoskoop Kaalud 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kuni 2024. aasta märtsini on Kaalude seksiisu talveunes. Tõestatud positsiooni ja vähese tegevusega linade vahel saate hästi hakkama. Sexcapades ja metsik võimlemine à la Kama Sutra? Kas teised saavad hakkama? Sa tunned end palju rohkem nagu luuleslämme, vernisaaže ja kõike, mis su mõtteid vallandab. Vallaliste Kaalude jaoks: Intellekt võrgutab teid rohkem kui seksapiil. Mai keskpaigast oktoobri lõpuni viibib õnneplaneet Jupiter Kaalude partnermajas – ja seab seega teie lemmikinimese fookusesse. Siiski pigem koledad küljed. Enne kui pööritad uuesti nördinult silmi, sest ta jätab su sokid pikali – tee parem paus; ainult sinuga üksi Olgu selleks siis lemmik indie-bändi kontsert või lühike tervisereis mägedesse – minge lihtsalt üksinda! Täpselt seekord millega te läbi ei saa, on teile mõlemale hea. Kaaludena mõtled tavaliselt rohkem teistele kui iseendale, kuid nüüd on sinu kord. Enne kui arugi saad, oled jälle oma poiss- või tüdruksõbraga kuum. Augustis on teie mõtted tiirutavad. Unustage sellised mured nagu “Kas näete mu tselluliiti selles asendis?” või “Kas seal ei kõiguta midagi?” Veenus on Lõvis ja põleb nagu ilutulestik. Nüüd kehtib reegel: pea ära, peorežiim sisse! Seks lõvivaimu all on üks asi ennekõike: puhas lõbu. Nii et laske sellel sõidul end lihtsalt kaasa haarata! Sügise alguses muutub taltsutavaks. Üksikud Kaalud on nüüd innukamad pühenduma. Ja isegi kaasa võetud Kaalud eelistaksid praegu arutada tõeliselt suuri probleeme; eelistatavalt küünlavalgel või sügislehtede vahel jalutades. Ausus ja romantika on peal – ja te tähistate seda. Saate aru: see võib olla teie “Happily ever after”. Võidad jackpoti, sest see läheb sinuga otse südamesse ja ka Veenus on oktoobris sinu kõrval armastuse turgutajana. vallaline? 2024. aasta mansettide hooajal ei jäeta kedagi nii suure Veenuse jõuga üksi! Horoskoop Kaalud 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Sel aastal töötate läbi oma rahalise seisu ja õpite, millistest kulutamisharjumustest loobuda. Kui lõunasõlm siseneb teie teise kasutatava tulu majja jaanuari lõpus, võite aru saada, et on aeg oma suhteid rahaga ümber kujundada. Ärge laske oma rahalisel seisundil oma väärtust määrata – raha on vaid vahend eesmärgi saavutamiseks. Õnneks siseneb Põhjasõlm ka teie kaheksandasse jagatud ressursside majja, ajendades teid mõistlikke investeeringuid tegema! Ärge kartke oma raha kõrvale panna, eriti kui see tähendab rahulduse viivitamist. Raha paljuneb, kui sa ei otsi! Aasta horoskoop Kaalud 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Oeh, kahjuks köidetud kaalud? 2024. aasta esimestel kuudel seisate taas silmitsi suhetes esinevate segadustega. Õnneks ei kesta see periood liiga kaua. Aprilli algusest tundub, et leiate teineteist uuesti. “Teie tuli süttib alates maist täielikult.” Mais, juunis ja juulis lõhkevad teie suhte leegid. Peaaegu arvate, et olete alles äsja kohtunud. Teie armuelu on ühtäkki ilusam kui kunagi varem. Suurepärane uudis, kuid ole ettevaatlik, juuni lõpus hakkab kõik vaikselt normaliseeruma. “Veenduge, et juuli läheb ideaalselt.” Olgu, teie armuelu ei ole aastaringselt nii intensiivne ja tuline kui mais ja juunis. Sellegipoolest ennustavad planeedid, et teie armuelu püsib ülejäänud aasta jooksul juulikuuga kooskõlas. Seetõttu veenduge, et see kuu on suurepärane. Tõmmake kõik peatused välja ja veenduge üheskoos, et ka järgnevad kuud oleksid eriti romantilised.

Astroloogiline prognoos Kaalud 2024

Jupiteri ja Saturni läbimine Veevalaja märgist sel aastal mõjutab teie armuelu ning suhteid laste ja lastelastega. Saturni energiad toovad võime avalduda, võtta vastutust, olla selge ja seada piire, Jupiter aga avab uusi seiklusi, põnevust ja avardumist. See võib pakkuda palju põnevaid romansse. Mõned võivad kogeda kohtumist Cupido nooltega ja kohtuda õigega. Sel aastal on loomulik võtta tõsine seisukoht romantika ja kire suhtes. See viitab ka sellele, et on aeg teha lõpp suhetele, millest olete välja kasvanud või millel pole paranemispotentsiaali. Mõne jaoks on olulised rasedus ja pulmad. Tulenevalt Päikese positsioonist perioodil 19. jaanuar–18. veebruaril, samuti 20. märtsil–19 aprillil näete oma suhteid selgemas valguses. See annab võimaluse areneda.

Tervis

2024. aasta toob teie ellu uue energiakiire. Teie ainevahetuse kiirus on haripunktis. Tervisevaldkonnas on see positiivse arengu periood. Teil võivad olla mõned seede- ja närvihaigused, kuid see taastub varsti. Just siis tuleb langetada olulisi otsuseid toitumise ja kehalise aktiivsuse osas. Planeedid on soodsad, mis tähendab, et olete aastaringselt tippvormis, kuid mõned terviseprobleemid pole välistatud.

Karjäär

Kaalude sodiaagimärk annab märku, et aastal 2024 on sinu töö sinu jaoks väga oluline. Varem nägite oma tööd kui midagi, mis on vajalik ots-otsaga kokkutulemiseks, kuid sel aastal proovite olla rohkem hõivatud, et nautida oma tööd ja avastada, millised on teie ambitsioonid! Sel aastal veab ka tööotsijaid. Kui võtate oma tööotsinguid tõsiselt, leiate midagi, mis teile meeldib!

Raha

Tehke seda, mis on teie karjääri jaoks tõeliselt oluline. Teie plaanidel on võimalus õnnestuda. Muutute kannatlikumaks, julgemaks ja enesekindlamaks. Mõelge oma karjäärile, sest võite avastada, et olete muutusteks valmis. Kandideerige parema positsiooni ja rohkem raha saamiseks. Suurimad õnnestumised kevadel ja sügisel.

Suhted

2024. aastal on Kaaludel raske tutvuda. Vähemalt mitte sellepärast, et ta pole seltskondlik. Vastupidi, Kaalud on tavaliselt peo elu. Kahjuks on sel aastal tal partnerite/partneritega halb õnn. Need lihtsalt ei sobi Kaaludele ja nad peavad kõiki selle eeliseid puudusteks. Üksildastel Kaaludel on seetõttu armastuse otsimisel raskusi. Mõned kohtingud võivad olla lausa hukatuslikud, jättes Kaaludel enesekindluse puudu. Ta peaks hakkama kohtingut suhtuma natuke nagu tööintervjuu – lahedalt ja eemaletõukavalt. Nii on tal lihtsam oma emotsioone kontrollida. Kohtingunõuanded 2024. aastal: ärge püüdke asju sundida kontrollima. Vältige liigset kiirustamist teiste hinnangute andmisel. Mõnikord võib inimene, kes jätab halva esmamulje, osutuda kõige sobivamaks. Püüa mitte reageerida muutuvale olukorrale liiga kiiresti. Õnnepäev kohtinguks: neljapäev.

Rahandus

Teie rahaline olukord on aasta alguses suurepärane. Kuna Jupiter või Guru on teie 11. Lõvi majas, tuleb sinna palju raha. Aasta teisel poolel on rahalised vahendid aga tõsiselt piiratud. Soovimatud kulud võivad ilmneda ja teie eelarvesse augu lüüa. Leidke viise oma kulude vähendamiseks ja elage esialgu lihtsat elustiili. Kaalud 2024 ennustuse kohaselt vältige iga hinna eest suure väärtusega investeeringuid, kuna kaotate lõpuks palju raha. Rahu ja Ketu võivad tekitada ravikulusid, mis on esialgu põhjendamatud. Samuti ei ole hea aeg raha laenata, sest sa ei suudaks seda tagasi maksta. 2024. aasta esialgne pool soosib Kaalud majanduslikult. Eelkõige aasta keskpaik võib pakkuda paljutõotavaid rahalisi võimalusi. Aasta teine ​​pool toob Kaalude jaoks kaasa soovimatuid kulutusi. Need põliselanikud võivad kulutada raha sotsiaalsetele ja heategevuslikele tegevustele. Rahu 8. majas võib tekitada tavapärasest suuremaid kulutusi. 2024. aastal võib Kaaludel olla võimalus soetada emalike sidemete kaudu finants- ja kinnisvara.

Astroloogi nõuanded

Alati loomingulisi ja kohati heitlikke Kaalusid ootab ees väga asjakohane 2024. aasta oluliste otsuste poolest. 2024. aasta on Kaalude jaoks tagasipöördumise punkt, kuna tasakaalumärk on kavandanud kindlaid samme sel uuel perioodil ette. Kaalud teavad väga selgelt, et 2024. aasta on nende aasta, seda enam, et 2024. aasta tähistas nende püüdlustes ja eesmärkides oluliste ja määratletumate otsuste langetamise perioodi. Uus periood toob suure rahu Kaalude rahutusse südamesse, keda üllatab saavutatav stabiilsus.Professionaalsest vaatenurgast ei tule kerge aasta: muutused, emotsionaalne segadus, ebakindlus, ootamatud sündmused ja üllatused, mõned meeldivad ja teised palju vähem. Õnneks veab teie optimism ja ülevoolav energia teid harva alt. Pärast loid aasta algust leidke hea tasakaal märtsi ja aprilli vahel. Suvi toob endaga kaasa hõngu kergemeelsust ja lõõgastust: kasuta võimalust välja lülituda, mõtle oma heaolule ja unusta töökohustused.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaalud juuli 2024

Sel perioodil ühiskondliku eluga seotud ala hõivavad planeedid võimaldavad neil silma paista, kuna need panevad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga