Kuu horoskoop Kalad jaanuar 2024

Ebatavalise energia ja enesekindlusega liiguvad pisemod läbi elu, levitades ümbritsevatele armastust ja rõõmu. Nad sõlmivad sõpradega intellektuaalseid ja vaimseid laienemislepinguid ning tõenäoliselt alustavad nad eneseabi töötubasid. Koos esinejate ja vanematega, nad elavad elamusi Avaldamata ja jagavad nendega lummavaid lõbureise.Kuigi kohati tuleb nende tavaline emotsionaalne ebastabiilsus uuesti esile, ei mõjuta see pakutavate projektide elluviimist. Horoskoop Kalad jaanuar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Soov muutuste järele paneb jaanuaris proovile isegi kaljukindlad suhted. Neil on lihtsalt suur soov midagi kogeda. Vallalised tahaksid kellegagi tutvuda. Koht selleks: Internet. Aga kes ütleb, et meili või vestluse teel ei saa tuttavaks? Alates 20. jaanuarist on väljavaated veelgi paremad. Horoskoop Kalad jaanuar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Partnerlusettevõtetega tegelejad võivad teenida hea maine ja kuulsuse. Selliste ettevõtetega seotud välisreisid võivad samuti osutuda väga kasulikuks. Pealegi võivad rõivaekspordiga seotud äriga tegelejad loota ilusat kasumit saada. Ka puuviljadega kauplemine võib olla tunnistajaks parematele aegadele, kusjuures asjaomased kaupmehed saavad ilusat kasu. Kuu horoskoop Kalad jaanuar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Kalad on väga intuitiivne märk ja jaanuar suurendab neid oskusi. Tunned, et tead täpselt, mida elult tahad, ja iga samm toimub kooskõlas universumiga. Kui tunned, et sind tõmmatakse teisele eluteele, ära pühi seda üleskutset vaiba alla. Nüüd on sul võimalus oma elu paremaks muuta. Kui olete sellega ühenduse loonud, saate teistele lõputuks inspiratsiooniks sama teha. Teie silme ees avanevad teie elu tõelised võimalused.

Astroloogiline prognoos Kalad jaanuar 2024

Proovige lõpetada kõik, mida alustasite 2024. aastal ja alustada uuega 2024. aastal.

Tervis

Väike närveerimine võiks jaanuari esimeste päevadega kaasneda. Kuid peagi avastad end koormatuna nagu vedrud, täis energiat, head tahet, jõudu ja enesemääramist, mis juhatab sind stabiilsele ja pidevale füüsilise täiustumise teele, eriti kui oled puhkuse ajal alistunud mõnele liiga suurele veale. .

Karjäär

Karjääri jooksul võib Amburil näida olevat raskusi eesmärkide saavutamisega. Selle põhjuseks võivad muu hulgas olla probleemid kolleegidega. Rahaliselt näib see kuu teise pooleni olevat stabiilne. Pärast seda peate oma rahalise olukorra stabiilsena hoidmiseks rohkem pingutama, näiteks kulusid piirates.

Raha

Ära karda otsustada ja asju selgeks teha, sest arusaamatused tekitavad vaid veelgi suuremaid probleeme.

Suhted

See jaanuarikuu toob sulle unistused. See on kõik, mida vajate. Siin te olete, ilma eelarvamusteta selle kohta, mis võib juhtuda, ja panustate helgele tulevikule. Jätkake seda teed, sündmused tulevad ja võtavad oodatud vormi. 26. ja 27. päev soodustavad sensuaalseid naudinguid.

Rahandus

Kalade tähemärgi insenerispetsialistid peaksid nüüd saama märkimisväärset sissetulekut. Samamoodi võivad kasvada ka infotehnoloogia valdkonna töötajate sissetulekud. Pealegi võivad välismaal töötavad spetsialistid saada paremaid ja suurema sissetulekuga töökohti seal või mõnes teises riigis.

Astroloogi nõuanded

Jaanuarikuu alguses on raskusi füüsilise ja vaimse tervisega, tekib heitumus, samas kui töönõudmised on nii suured, et kannatavad stressi mõju all, mis väljendub neuralgia ja seedeprobleemidena. Üks võimalus nende ebasoodsate tingimuste neutraliseerimiseks on pühendada paar tundi nädalas mõne õuespordiga tegelemisele. Juba kuu teisel poolel siseneb Veenus oma märki, pannes järk-järgult kaduma neid vaevanud probleemid, andes neile peaaegu optimaalse füüsilise ja vaimse seisundi.Kindlasti ei saa mööduda jälgi jätmata keerulised sündmused, mis on iseloomustanud seljataha jäetud aastat ja mis jätavad raskeid tagajärgi ka sellel uue aasta esimesel kuul. Kuid üldiselt võib jaanuar varuda teile meeldivaid hetki, rõõmustavaid üllatusi ja isegi palju armastust, eriti pärast kolmekuningapäeva, kui teie jaoks algab väga rahuldust pakkuv faas nii üldiselt kiindumuse kui ka sihikindluse jaoks.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kalad juuli 2024

Jupiter ja Uraan, mis läbivad Kalade isiklike, vaimsete ja materiaalsete ressursside maja, õhutavad neid rohkem …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga