Kuu horoskoop Veevalaja jaanuar 2024

Pärast aasta möödumist Veevalajast jätab Jupiter märgiga hüvasti 19. kuupäeval, jättes igasse Veekandjasse sügava vaimse sideme universaalse tarkusega. Nii püüavad nad end avada uutele horisontidele ja neil on selleks kaitse. Meditatsioon või üksi on oluline kanal kõige õpitu omastamiseks ja selle edastamiseks. Teie ümber olevad saavad teilt palju vastu. Need on ideaalsed kanalite avamise saatjad, mis suunavad teised lahendama isegi kõige raskemaid probleeme. Horoskoop Veevalaja jaanuar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Jäta armastustähed enda kõrvale: Hea võimalus oma “pesa” kaunistamiseks. Renoveerige, korraldage ümber, sisustage ümber – ja tundke end koduselt, kui te ei pea võimalikult palju “uksest väljas” käima. See muutub! Ja radikaalselt 21. jaanuarist. Sinu keha ihkab armastust. Horoskoop Veevalaja jaanuar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Pikamaareisid võivad aidata teil leida uusi ärivõimalusi. Lisaks võivad kaupmehed näha oma müügi kasvu. Pealegi võivad märkimisväärset kasu saada eelkõige valmisrõivaste välisriikidesse ekspordiga tegelejad. Kuu horoskoop Veevalaja jaanuar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Terve jaanuarikuu keerleb peamiselt selle õhumärgi all sündinute karjääri ümber. Sul on palju kohustusi ja seetõttu ignoreerid oma suhteid ja vaba aega. Veevalajal on väga produktiivne periood, kuid see võib nende vaimset seisundit tugevalt koormata. Peate mõistma, et kui te enda eest hoolitsete, töötate tõhusamalt.

Astroloogiline prognoos Veevalaja jaanuar 2024

Alustad paljusid erinevaid projekte, kuid kui kuu hakkab läbi saama, ei jätku sul jõudu nende lõpetamiseks.

Tervis

Energia on suurepärasel tasemel kuni kolmekuningapäevani. Siis käib su elujõud suurema osa kuust hoos, aga sünnipäevaalal võiks see tagasi tulla, et pead tõstma. Pöörake erilist tähelepanu närvilisusele, mis võib röövida väärtuslikku energiat, mida oleks vaja heaolu tasakaalus hoidmiseks.

Karjäär

Skorpioni karjääris näib olevat konfliktid kolleegidega. See võib põhjustada pettumust. Need tunded mõjutavad negatiivselt teie eesmärkide saavutamist ja tulemuslikkust. Rahaliselt tundub kuu teine ​​pool positiivne. Tundub, et tekib võimalusi oma rahalisi vahendeid suurendada.

Raha

Probleemid, mille te eemale lükkate, võivad teie elu sassi ajada ja te peate nendega tegelema.

Suhted

Oled sihikindel, kõikjal armunud. Selle tulemusena on teatud asjad teie partneriga pidevalt liikvel; kuigi mõned käitumuslikud erinevused on tähelepanuväärsed. Sel perioodil eelistate üks-ühele ja olete vähem altid suurtele sõprade kokkutulekutele ja meeskonnareisidele. Asi pole selles, et tunned end vähem energilisena, vaid selles, et hindad mugavust ja privaatsust.

Rahandus

Füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsevad Veevalaja spetsialistid võivad teenida mõne hea inimese sõpruse. See võib avada neile võimalusi oma erialal edasi liikuda. Lisaks võivad need, kes töötavad õppejõududel, nagu professorid, meditsiinivaldkonna inimesed ja sideliinid, olla tunnistajaks headele rahalistele edusammudele.

Astroloogi nõuanded

Jaanuar tuleb Veekandjatele tervise osas päris hea kuu, sest nemad on eriti elulised. Energia, mis suunab nad suure entusiastlikult kõige erinevamate spordipraktikate juurde. Juba jaanuari teisel poolel avaldub Veevalaja põliselanikes teatav melanhoolia, mida piinavad kurvad mõtted või minevikumälestused. Nendel tingimustel puutuvad nad rohkem kokku hingamisteede probleemidega. Rasedad Veevalajad peavad elama rahulikuma elutempo ja pühendama rohkem tunde puhkamiseks.Jaanuar toob teie jaoks sisse teistsuguse etapi, võib-olla nõudlik, kuid mis muudab teid siiski tugevamaks, vastutustundlikumaks ja oma võimetes kindlamaks. Naudid ratsionaalsust, selgust ja suhtlemist, väärtuslikke omadusi oluliste valikute tegemiseks ja liikumise mõistmiseks. Te kogete positiivseid olukordi, aga ka olukordi, mis mõnede jaoks võivad olla destabiliseerivad. Kõik muutub, miski ei jää samaks: kui aktsepteerite seda praktiliselt vältimatut põhimõtet, kogete seda kummalist jaanuari suurema rahulikkusega.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Veevalaja juuli 2024

See ei ole stabiilsuse periood. Kuigi neil on kasulik planeedi tugi, võidakse neid ka rohkem …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga