Kuu horoskoop Vähk juuni 2024

Sel perioodil saavad nad täita unistuse tunda end oma lähedaste kaitstuna ja toetatuna. Päikese heledus Vähis alates 22. kuupäevast ja Veenuse heledus, samuti märgis, esimese kahe nädala jooksul katab nende põhivajadused toetada ja ohjeldada. See ravib teid häirinud vastuolulisi emotsioone. Suhtlemine on sujuv ja võluv. Kui Saturn eemaldub perekonnale vastavast piirkonnast, tunnevad nad kergendust, kuna neid survestanud nõudmised kaovad. Horoskoop Vähk juuni 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Armastuses juhtub juunis palju. Kas sa elad üksinda? Siis võib flirtist saada palju rohkem. Laske end üllatada. Ja paaride jaoks jääb armukriis peagi minevikku. Miski ei takista leppimist. Tõsta julgelt šampanjakorke. Horoskoop Vähk juuni 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

See periood võib osutuda üsna tulusaks äriinimestele, kelle positsioon võib samuti oma valdkonnas paraneda. Impordi-ekspordiga tegelejatele võivad avaneda uued kauplemisvõimalused. Kaupmehed leiavad, et nende müük kasvab. Kuu horoskoop Vähk juuni 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Juunis on Vähki mõjutanud Veenus. Eelkõige nõrgem sugu tunneb mõju ja on meeste jaoks väga atraktiivne. Suudate neile muljet avaldada oma näilise kaitsetuse või kaitsvate kavatsustega. Suhtes olevad inimesed tunnevad end ebatavaliselt tundliku ja hoolivana. Kuna teie emotsionaalne seisund on üsna ettearvamatu, on lihtne sattuda haavatavasse kohta, mida teie kolleegid ja isegi sõbrad võivad ära kasutada. Seetõttu on parem vältida oma valdkonna suurte projektidega töötamist. Teisi kiidetakse ja sinu mõju alahinnatakse või lausa unustatakse.

Astroloogiline prognoos Vähk juuni 2024

Armuelu läheb keeruliseks; osalt sellepärast, et sa ise ei tea, mida tahad, ja osalt sellepärast, et inimene, kellega flirdid, on hõivatud.

Tervis

Sihikindlus ja energia saadavad teid sellel mõnusal ja lõbusal kuul veel kaua. Seega saate oma igapäevaste tööülesannete eest hoolt anda, kuid ennekõike pühenduda sellele, mida eelistate teha, ilma ärritavate elujõupiiskadeta kõige vähem sobival hetkel! Ühesõnaga ime, et ikka superlaetud akudega päeva lõpuni jõuda!

Karjäär

Töö võib teile sel kuul stressi tekitada. Osaliselt just seetõttu tekivad ka suhtlemishäired kolleegidega. Võimalik, et te ei suuda eesmärke saavutada ja/või projekte lõpule viia. Rahaliselt toetavad teid oma lähedased, mistõttu tundub, et saate positiivseid ootamatusi. Väljakutsed võivad samuti ette tulla, kuid üldiselt tundub, et su rahaasjad on positiivsed.

Raha

Võimalik, et registreerud vabatahtlikuks, liitud raamatuklubiga või hakkad oma elukohajärgse elamurajooni nõukogu esimeheks. Sa otsid kohta, kus saad oma energiat kasutada ja kindlasti leiad selle.

Suhted

Armastuses annab ilus pilt lootust ja üsna helge tuleviku. Kui enne suhte alustamist venitad, saad vastused. Kui ootad inimest, kutsub ta sind; igatahes ujud sa õnne täis. Lihtne on ette kujutada tulevast armastust, sulgeda silmad ja unistada.

Rahandus

Vähispetsialistid võivad kasutada ainulaadseid tehnikaid ja töötada arukalt. Neil on head võimalused saada paljulubavaid erialaseid võimalusi. Kuu lõpp võib osutuda eriti edukaks professionaalidele, kes loodavad ja ootavad tulusaid võimalusi.

Astroloogi nõuanded

Vähid naudivad kogu selle perioodi jooksul maksimaalset elujõudu, nad peavad vältima tarbetut energiaraiskamist.Paljudel põliselanikel on kiusatus osaleda mis tahes seltskondlikul koosviibimisel, kuhu nad on kutsutud. Nii tunnevad nad end projektide elluviimiseks oma jõudude asemel kurnatuna mõistliku puhkuse puudumise tõttu. Vähi põliselanikel tuleb selleks, et füüsiline seisund oleks piisav, vähendada liigset maiustuste, lihalõikude ja rasvase liha tarbimist ning selle asemel suurendada köögiviljade ja puuviljade tarbimist.Loovus ja emotsioonid: see on see, mis sind kuu alguses tervitab. Fantaasia ja kujutlusvõime lendavad kõrgelt ning võimaldavad teil tõmmata tuleviku ja oleviku piirjooni, pannes end tõelise kättesaadavusega joonele. Ilmselgelt tulevad kasuks eelkõige isiklikud suhted, aga ka praktiline sfäär, eriti kui otsustate oma kodu mugavamaks muuta. Samuti võite tervitada üllatavaid uudiseid, mis on aga vähemalt korraks positiivsed ja naeratavad.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Vähk juuli 2024

Suure osa perioodist täidavad Kuu lapsed oma igavest unistust tunda end oma kiindumuste poolt kaitstuna. …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga