Kuu horoskoop Vähk märts 2024

Krabid elavad kuu, mis on täis võimalusi sisemiseks ja väliseks kasvuks. Tähtis ja kasulik planeetide transiit mõjutab märki; seega annab märts sulle võimaluse konkreetsetes eluvaldkondades edasi liikuda. Märkimisväärne võrgutamine muudab need ka palju atraktiivsemaks; mis aitab neil saada rahulolu ja isiklikku kasu. Vaatamata mõningatele erimeelsustele annavad perekondlikud kokkulepped neile rahu. Nad tunnevad end oma eesmärkidega rahulolevana ja kaasas. Horoskoop Vähk märts 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Romantika on Veenusega suur kuni kuu lõpuni. Isegi ebatüüpilised romantikud lähevad minestama, kui vaatate sügavale silma. Siiski on mõttekas jalad maas hoida. Ärge nõudke oma partnerilt tarbetuid tõendeid armastuse kohta, vastasel juhul võib see takistada. Horoskoop Vähk märts 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Partnerlusäri võib sel kuul olla rahuldust pakkuv, kuid enne lepingu sõlmimist on soovitatav hoolikalt mõelda. Sul on ärikasu, kuid ole ettevaatlik spontaansete ja impulsiivsete äriideede eest. Enne nende ideede ja mõtetega tegutsemist mõelge hoolikalt läbi. Võib tulla ootamatuid tehinguid, mis võivad olla teie kasuks. Kui tahad võita, siis leia rohkem välispartnereid ja kliente. Tõenäoliselt saate välismaistest allikatest mõne äripartnerluse tehingu ning võite saada rikkaks ja väga edukaks. Kuu horoskoop Vähk märts 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Väsimus tekitab Vähkidele kevade hakul probleeme. See periood ei kesta aga kaua. Märtsi keskel leiad oma teise tuule ja võid naasta oma tavapärase rutiini juurde. Olge ettevaatlik, et te seda protsessi liiga palju ei kiirendaks, sest teie hingamisteed võivad selle hinda maksta. Saate jätkuvalt tööl hästi hakkama. Kuid ärge jääge loorberitele puhkama ja hoidke silmad lahti, kuna olete väga tähelepanelik ja abivalmis. Võimalik, et teised kasutavad teie lahkust ära ega tagasta seda.

Astroloogiline prognoos Vähk märts 2024

Mis puutub armastusse, siis tundub, et näed vaeva, et olla täielikult rahul.

Tervis

Sind ootab vaikne kuu, kuid suurema elujõuga kuu esimesel poolel. Selles algfaasis eelistatakse esteetilisi küsimusi, kus on võimalus välimust muuta või soovitud parendada. Märtsi lõpupoole hakkavad energiad kõikuma, nii et parem ei tõmba nöörist ja hellita end veidi rohkem.

Karjäär

Teie kolleegid on sel kuul abiks. See tagab, et saate hõlpsalt teha peaaegu kõike, mida soovite, ja saavutada palju. Rahaliselt tundub, et teil on sel kuul ootamatuid väljaminekuid. Proovige selle kuu kulutusi piirata. Investeeringud ei tule soodsalt ja on parem edasi lükata.

Raha

Märtsis peaksid Vähid tähelepanelikult kuulama teiste nõuandeid, sest need on head lahendused. Kuigi kokkulepe sünnib, peavad Vähid suutma enda eest seista ja vastupidiselt kõigi arvamusele tegema seda, mida nad õigeks peavad.

Suhted

Sel kuul on raske igas olukorras objektiivseks jääda. Tihti on teil võitmiseks kõik kaardid käes, kuid võib-olla kaotate selle väikese hullumeelsuse seemne. Olge enda vastu lahke. Lõppude lõpuks jätavad tähed teile hea manööverdamisruumi.

Rahandus

Tehke oma tööd siiralt, sest see aitab teil saavutada oma ametialased eesmärgid. Ärge kalduge kõrvale ülemuse seatud esialgsetest plaanidest. Kui tunnete vajadust kõrvale kalduda, peate sellest oma ülemusele teada andma. Tööreisid võivad tuua häid tulemusi. Võite asuda tööl uutele kohustustele ja saada selle eest ilusat tasu. Sel kuul tunnete end õnnelikuna. Vähispetsialistid on väga tundlikud. Nende rasket tööd võidakse sel kuul tunnustada, kuid nad peavad ootama, kuni pensionärid neid tunnustavad. Peagi tunnustatakse neid nende annete, oskuste ja pingutuste, eriti juhtimisoskuste eest.

Astroloogi nõuanded

Kuni 12. märtsini on Vähil füüsilise tervise osas raskusi null ning sel põhjusel on kõige soodsam aeg alustada mõne kerge sportliku tegevusega, mis aitab lõõgastuda. Sport on alati kasulik neile, kes on sodiaagi ülekaalulisusele kõige altid. Kuna töönõudlust on nii palju, siis elujõud langeb. Peame hästi sööma, loobuma liigsetest maiustustest ja valgest jahust ning sisaldama täisteratooteid. Teine soovitatav käitumine on õues elamine.Märts pakub paljudele teist võimalust mõelda sügavalt oma eesmärkidele ja sellele, mida tahaksite muuta. Kuid see teeb veelgi enam, sest see annab teile õiged võimalused pöördepunktiks, isegi kui see nõuab teiepoolset pühendumist ja võib-olla isegi pisut pingutust, kui tee on ülesmäge, mitte allamäge. Mida iganes sa silmas pead, mida iganes elult soovid, on oluline olla sina ise ja rahuldada oma tõelisi soove, mitte meeldida perele, sõpradele ja ühiskonnale.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Vähk juuli 2024

Suure osa perioodist täidavad Kuu lapsed oma igavest unistust tunda end oma kiindumuste poolt kaitstuna. …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga