Kuu horoskoop Vähk veebruar 2024

Tugevad taevased pinged panevad krabid veebruarikuu jooksul väga mobiliseerima. Nende tundlikkus tunneb end haiget, kui nad tajuvad teiste, keda nad sügavalt armastavad, vääritimõistmist. See tekitab emotsionaalse ebastabiilsuse, mida nad peavad õppima või juhtima. Nad peavad töötama oma isikliku väärtusega, ainult siis saavad nad eemale hoida teiste halbadest hoiakutest. Nende kiindumustesse klammerdudes ei saa asjad muidugi lihtsaks; aga nad peavad proovima. Kui nad üksi ei saa, peavad nad kasutama eksperdi abi. Horoskoop Vähk veebruar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Sinu veebruarikuu horoskoop soovitab sul olla oma partneriga aus. See on praegu esmatähtis. Ära mängi tema tunnetega, vaid ütle talle, kuidas soovid temaga partneriks saada. Arusaamatused ja viimasel ajal sisse hiilinud pisiprobleemid saavad väga kiiresti selgeks tehtud. Horoskoop Vähk veebruar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Impordi ja ekspordiga seotud ettevõtted võivad hästi toimida. Ka transpordi- ja toiduettevõtted võivad 2024. aasta veebruaris teenida märkimisväärset tulu. Lisaks võivad toidupoodide pidajad teenida märkimisväärset tulu. Kasumit võib saada ka ostu- ja müügitehingutest. Ettevõtlusega seotud reisi- ja lennutööstus võib pakkuda edu ja raha kiiresti, samas kui hotelliettevõtted võivad mõnele inimesele kasu tuua. Lisaks võivad söe ja naftaga seotud ettevõtted anda vähktõve põliselanikele isegi ootamatult märkimisväärset raha. Lisaks võivad mõned vähktõve põliselanikud saada rikkust välismaalastega suhtlemise või veebiettevõtete kaudu. Mõne inimese jaoks võib tulla ka sissetulek välismaistest allikatest. Kuu horoskoop Vähk veebruar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Veebruar tähendab Vähile edu eelkõige tänu Jupiteri tugevale mõjule. Paistate oma töös silma ja teie ülemused avaldavad teie esitatud ideedest tõeliselt muljet. Kuid pidage meeles, et teie eduga kaasneb ka suurem vastutus. Ärge kartke sellega leppida.Edu karjääris peegeldub ka teie isiklikus elus ja kõik läheb ladusalt. Kasutage seda õitsenguperioodi ära ja viige kaaslane reisile või võtke väike puhkus ja leidke teineteise jaoks aega. Te mõlemad väärite seda.

Astroloogiline prognoos Vähk veebruar 2024

Nüüd, kui teie elus toimub nii palju, on oluline, et võtaksite aega kõige seedimiseks – vältimaks kokkupuudet vaimse seinaga, mis teid blokeerib.

Tervis

Energia, mida naudite, muutub päevade möödudes paremaks ja paremaks, kuni saavutab oma haripunkti kuu viimasel kümnel päeval. See muidugi ei tähenda, et alustate veebruari tühja akudega, vastupidi, alustate juba väga dünaamilise ja elujõulise baasi pealt. Aga veebruari lõpus sa särad tõeliselt!

Karjäär

Saate hästi koostööd teha ja kolleegid aitavad teil eesmärke saavutada. Teil on piisavalt energiat väljakutsetega toimetulemiseks, kuid need väljakutsed võivad põhjustada stressi. Jätke äri- ja tööprobleemid tööle. Finantsvaldkonnas näivad tekkivat uued ärivõimalused ja ootamatud rahalised juhud. Tee oma rahaasjad korda.

Raha

Tööedu võti on julgus ja enesekindlus. Vastavus ei ole soovitatav ja isegi ebasoovitav. Hinnatud saavad inimesed, kellel on oma arvamus, plaanid, eesmärgid ja ideed, mitte neid, kel puudub initsiatiiv ja kes nagu robotidki ainult käsku täidavad. Tähed ennustavad, et keskendud sel kuul oma vaimsusele. Unistused ja intuitsioon juhivad teie tegusid.

Suhted

Vananenud tunnetesse takerdumine ei lase sul edasi liikuda. Kuid teil on parim aeg ühe lehe avamiseks ja teise kirjutamiseks. See, et sa lihtsalt vaatad ja lased lahti, kasvatab sinu ootusärevust ja tekitab vastakaid tundeid. 3. ja 4. puhul vaadake oma keha, see on teie emotsioonide parim baromeeter.

Rahandus

Meedia- ja meelelahutusvaldkonnas tegutsejad peavad võib-olla edu ja populaarsuse nimel kõvasti tööd tegema. Küll aga võib haldusteenus anda teile 2024. aasta veebruaris suure ametikoha, edutamise või juurdekasvu. Lisaks võib iga kunsti- ja loometöö anda teile ankurdamise ajal vähemalt lühikese aja jooksul populaarsust ning kuulsust võib tuua näitlejavaldkond. mõnele vähi põliselanikule. Veebruar võib olla põnev kuu ka kõikidele Vähi märgiga sisuloojatele, kirjanikele, blogijatele ja veebiarendajatele. Lisaks võidakse mõned vähktõve põliselanikud palgata välismaale. Edu ja raha võib anda ka amet saatkonnas või immigratsiooniosakonnas. Ka ettevõtjad võivad veebruaris olla jõukad ja õnnelikud. Äsja alustatud ettevõtted võivad samuti hästi kasumit teenida. Lisaks reisiblogimine, astroloogia,

Astroloogi nõuanded

Suure osa veebruarikuust on kõige tundlikumad Vähid altid vaevlema hingamisteede allergiate ja mõningate oftalmoloogiliste probleemide all. Ükski neist vaevustest ei ole aga tõsine. Põliselanikud peavad tugevdama oma immuunsüsteemi, vältides stressi ja söödes tasakaalustatud toitumist: puuvilju, köögivilju, kala ja vähe rasvaseid toite. Lisaks riskivad nad oma armupettumuste somatiseerimisega, omandades füüsilised probleemid, mis pole kaugeltki orgaanilised, vaid ainult emotsionaalset päritolu.Mõttefaas, mille käigus saate oma unistused tagasi, naasete, et luua kontakti vajaduste ja nõuetega, nii vanade kui ka uutega. Kuid ärge oodake, et kogete igavat kuud: olete väga dünaamiline, peaaegu hüperaktiivne, alati valmis võtma ülesandeid ja võib-olla isegi probleeme, mis pole teie vastutusel. Ühesõnaga, mõned asjad muutuvad, teised aga ei muutu kunagi! Veebruari lõpus algab teistsugune periood, isuäratavam, elavam ja täis positiivseid, võib-olla isegi õnnelikke võimalusi.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Vähk juuli 2024

Suure osa perioodist täidavad Kuu lapsed oma igavest unistust tunda end oma kiindumuste poolt kaitstuna. …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga