Kuu horoskoop Veevalaja veebruar 2024

Kuigi eksistentsiaalsete nimekirjade tõstmine jätkub sisemiselt, siis teiste silmis seda ei märgata ja te saate tagasi olla vabad ja õnnelikud olendid, kes olete olnud minevikus. Fantaasiad, mida Neptuun edasi külvab, on juba õppinud nendega toime tulema ja vigu jääb järjest vähemaks. Magnetism tungib neisse esimese kahe nädala jooksul, mille jaoks nad saavad järgijaid ja armastust. A/o andke alust, mis viivad teid tagasi minevikku, liikuge enesekindlalt edasi ja tulevik on teie käeulatuses. Horoskoop Veevalaja veebruar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Tulge oma kallimale veidi lähemale, kui tal midagi südamel on. Ärge jätke igat ettepanekut lihtsalt kõrvale. Hea suhe seisneb andmises ja võtmises – sa tead seda. Eriti olulised on kompromissid nüüd veebruaris. Ja lõppude lõpuks pole nad nii halvad. Horoskoop Veevalaja veebruar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ettevõtjad võivad 2024. aasta veebruaris pärast tööd ja pingutamist saada kuu lõpus head kasumit. Kasum ja kasum võib tulla pärast mõningaid viivitusi. Mõned inimesed võivad aga sattuda konfliktidesse ja skandaalidesse, mille tulemuseks on lühiajaline kaotus. Teisest küljest võib reisimise või impordi-ekspordiga seotud äri anda selle aja jooksul mõistlikku kasumit. Mõnede inimeste jaoks on märke ka spekulatiivsest tegevusest, aktsiaturgudest, aktsiaturgudest ja investeerimisfondidest saadava kasumi kohta. Teisest küljest võite kohtuvaidluste või kinnisvaratehingutega kogeda mõningaid kaotusi. Kinnisvaraärid võivad aga teile pikemas perspektiivis kasumlikud olla. Sel kuul on oodata ka marginaalset kasumit toidu-, piima- ja hotellitööstusest. Kuu horoskoop Veevalaja veebruar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Sel perioodil oled väga lahke ja sõbralik, kuid isegi need omadused võivad olla pisut liiast – äärmine mure ei ole meeldiv. Kui Veevalaja küsib teistelt nende probleemide kohta ja püüab rakendada nende amatöörpsühholoogilist analüüsi, on see inimestele üsna vastumeelne. Saate tohutult aidata, kuid teil on vaja oma ravimit maitsta. Veebruar on seega omamoodi tasakaal teiste abistamise ja iseenda aitamise vahel.

Astroloogiline prognoos Veevalaja veebruar 2024

Privaatselt võib see olla seotud suurema investeeringuga kinnisvarasse ja võimalusega uuesti reisida.

Tervis

Elujõuvarud ei tee paha, kuid probleemiks võib olla närvilisus, mis sööb energiat suurema osa kuust! Seega peate proovima latti tasakaalus hoida, pühendama endale lõõgastushetki, mille käigus taastada kontakt iseendaga ja jälgida sündmusi, mis teid närvi ajavad suurema eemaldumise juures.

Karjäär

Õhkkond töökohal ei ole kuigi positiivne, seega kontakteerutakse vähe, just siis, kui vajad teiste abi. Praeguse olukorra plussiks on see, et keegi ei sega su plaane ja saad ise oma tee valida. Rahaliselt näib teie sissetulek suurenevat. Pange tähele, et te ei võta liiga suuri riske, sest see ei paista positiivset tulemust.

Raha

Saturn seab sinu teele inimese, kes jätab sulle suurepärase mulje ja juhib sinu tähelepanu olulistele eluaspektidele, millest oled seni kahe silma vahele jäänud.

Suhted

Armastus ei pääse teie mõtete ja peegelduste käest. Sa jälgid suure tähelepanuga enda reaktsioone ja seisukohti. Tegelik põhjus on selles, et sa ei taha seiklust ilma tulevikuta. Sa võid isegi veidi “kuivanud” välja näha. See pole sulle oluline: kuu 28. kuupäeval ei saa sa vait olla.

Rahandus

Meditsiini- või insenerierialade töötajad võivad oma töökohal silmitsi seista raskete aegadega. Töökoormus võib olla vaimselt ja füüsiliselt kurnav. Teisest küljest võivad astroloogia, vaimsuse ja muude okultsete valdkondade esindajad oma ametites särada. Haldamise ja juhtimisega seotud elukutse võib 2024. aasta veebruaris anda teile kasvu ja kasu. Lisaks võivad mõned inimesed saada riigiametisse tööd, kuid neil võib olla raske oma kontoris töö ja kultuuriga toime tulla. Siiski eeldatakse, et panganduses ja avalikus sektoris töötavad Veevalaja põliselanikud saavad oma töökohal hästi hakkama. Lisaks võib see olla hea aeg sotsiaalmeedia mõjutajatele, kirjanikele, maalikunstnikele, näitlejatele, lauljatele ja tantsijatele, et näidata oma annet ja teenida populaarsust koos rahaga.

Astroloogi nõuanded

Veevalaja alustab veebruarikuud mõnevõrra masenduses. Liiga palju muretsemist vähendab teie söögiisu ja kehv toitumine, millele lisandub vähene uni, hävitab. Vähem intellektuaalset tööd ja rohkem füüsilist aktiivsust on näidustatud valem selle olukorra ületamiseks. Alates 6. kuupäevast saabub Veevalaja külaskäik planeedilt Merkuur, mis vabastab põliselanikud psühhosomaatilistest häiretest. Täielikult raskused siiski ei kao. Marsi väljak tekitab suuremat närvilisust, kuid see omakorda hoiab sind elujõulisena ja energilisena.Kui palju emotsioone! Nii palju, et mõnikord tundub, et teie süda on nende kõigi mahutamiseks liiga väike. Veebruar pakub teile palju sensatsioone, kuid mitte kõiki lineaarseid. Paljud asjad on muutumas ja paljud teised muutuvad taas, seega soovitame mitte jääda lõplikult ühe või teise otsuse kasuks, vaid olla paindlik, kohanemisvõimeline ja kannatlik. Kõrvaldage kiusatus end peale suruda, jõuga kehtestada, sest see ei aita teid üldse ja võib anda teie ootustele vastupidiseid tulemusi.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Veevalaja juuli 2024

See ei ole stabiilsuse periood. Kuigi neil on kasulik planeedi tugi, võidakse neid ka rohkem …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga