Kuu horoskoop Veevalaja september 2024

Uraani kohalolek isiklike ressursside osas kogu perioodi jooksul ja Jupiteri kohalolek alates 10. kuupäevast julgustab Veekandjaid oma elus positiivseid muutusi tootma ja annab neile suure enesekindluse. Sel moel konkretiseerivad nad ideid ja eesmärke, mida nad on edasi lükanud, ning tunnevad end täidetuna, kui näevad tulemusi. Reisimine, kolimine, aga ka õppimise ja reisimise võimalus on päevakorras. Alates 13. kuupäevast saavad nad ka materiaalset kasu. Horoskoop Veevalaja september 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kallis Veevalaja, tänu Veenusele tunned end septembris üsna tasakaalukalt.Hinnad oma elus häid asju, eriti inimesi enda ümber. Tema rõõmus naer on nakkav. Teie tutvusringkond muutub kindlasti veelgi suuremaks. Vallalised võivad kergesti armuda. Paaride puhul saab probleem nüüd lõpuks lahenduse. Horoskoop Veevalaja september 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ettevõtetel võib sel kuul oodata palju konkursse. Ühisettevõtted või partnerlusettevõtted võivad toota mõõdukat kasumit; nende ettevõtmiste osas on siiski parem vältida olulisi kohtumisi või arutelusid. Kuid kauplejad võivad loota ilusat kasumit, samas kui provisjoni ja eelkõige toidukaupade kaubandusega tegelejad saavad märkimisväärset tulu. Kuu horoskoop Veevalaja september 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

September tuleb eneserefleksiooni kuu – Veevalaja hindab oma senist elu ning analüüsib oma vigu ja kordaminekuid. Siiski ärge püherdage minevikus liiga palju. Vaadake lihtsalt oma varasemat käitumist objektiivselt, sest see võib teile palju abi olla. Nii saate vältida samme, mille tegite valesti. Samas pole keegi täiuslik, nii et ärge ennast liiga palju lööge. Ärge unustage oma tervist, sest võite kogu stressist haigeks jääda.

Astroloogiline prognoos Veevalaja september 2024

Te hakkate mõtlema, kas peaksite uuesti mõne vana hobiga tegelema.

Tervis

Energia ja elujõud on kogu kuu jooksul suurepärasel tasemel, kuid alates septembri keskpaigast ja veelgi enam sügise saabudes tunnete end täis südikust, energiat, entusiasmi ja kirge. Seega on ideaalne aeg igasuguste probleemidega tegelemiseks, kuid dieedi jaoks vähem, eriti alates kuu keskpaigast. Kui teil on kolesterool, jälgige oma kurku.

Karjäär

Tundub, et oma karjääri jooksul on teil kolleegidega hea kontakt. See on teie eesmärkide saavutamisel oluline. Samuti näib varitsevat väljakutseid ja võib-olla rahalisi hüvesid ja/või edutamist. Rahaliselt tundub, et varasemad investeeringud tasuvad end nüüd ära. Võimalik on ka rahavoog ootamatust allikast.

Raha

Septembri esimesel kolmel nädalal peavad Veevalajad meeles pidama, et kompromissid aitavad neil eesmärke saavutada ja kangekaelsus toob kahju. September on ka hea aeg õppimise kasuks otsustamiseks.

Suhted

Kui armastuse domineerimine on sind viimastel kuudel nõrgestanud, pead sa kontrolli enda kätte haarama. Teie privaatsus muutub. Kuu teine ​​pool toob suurepärased kohtumisvõimalused, võrgutad, teistele meeldib. Kui tähed kontrollivad teid, on teie pärast näha positiivseid asju, teie elu muutub.

Rahandus

Veevalaja professionaalide tööefektiivsus võib töökohal järk-järgult paraneda. Füüsilisest isikust ettevõtjad või oma erialaga tegelejad võivad aga oma erialal konkureerida. Lisaks peate võib-olla olema investeeringute tegemisel ettevaatlik.

Astroloogi nõuanded

Veevalaja alustab seda perioodi kadestamisväärse füüsilise seisundiga. Need, kes on põdenud kroonilisi vaevusi, saavad võimaluse leida õige ravi, mis nendele ebameeldivustele lõpu teeb. Kuid hiljem mõjutavad emotsionaalsed konfliktid nende tervist negatiivselt. Mõne spordiala süstemaatiline harrastamine ja tasakaalustatud toitumine, mis sisaldab märkimisväärses koguses teravilju ja puuvilju, väldib pingetest ja ärritustest põhjustatud patoloogiaid.Suurepärane kuu! Astraalsoosikud on sel septembril nii positiivsed, et soovitavad oma soovide elluviimiseks kõvasti tööd teha, eriti kui need puudutavad suhtlemist, isiklikke hobisid, perekondlikku või töö- ja materiaalseid küsimusi. Teie poolel on tohutu suhtlemisselgus, mis võimaldab teil ennast selgitada ja saada vestluskaaslaselt seda, mida soovite. Oled tormakas, osav, kaval ja tahad elu nautida ja mitu korda kätte maksta. Kõik, mida pead tegema, on roog ise serveerida…

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Veevalaja juuni 2024

Neid jälitanud ebastabiilsus, mille tekitas Neptuuni segane mõju, kompenseeritakse juunikuu jooksul muude, palju soodsamate planeetide …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga