Kuu horoskoop Veevalaja oktoober 2024

Kuigi suurel kuuperioodil pidurdab neid mõnevõrra ühiskonnaelu ala hõivava Veenuse tagasiminek, õnnestub Veekandjatel tekkivatest takistustest üle saada, loobudes sellest, mida teised arvavad. Kui nad apelleerivad oma loomulikule vabadustundele ja afektiivsele eemaldusele, suudavad nad kõrvale jätta või kõik, kes soovivad nende ellu negatiivselt sekkuda. Neil on seiklusele asumiseks olulisi isiklikke ressursse ja nad naudivad iga kogemust. Ärge kartke, ebameeldiv jääb seljataha. Horoskoop Veevalaja oktoober 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Alates 7. oktoobrist on see ohtlik. Nad võluvad inimesi, hõõguv kirg keeb üle. Veenus juhatab sind, nagu haldjast ristiema, see armastusplaneet tõukab sind alati õiges suunas, kui sa milleski ära eksid, sest oled kas liiga kahtlustav või liiga eufooriline. Võib isegi juhtuda, et vana armastus puhkeb taas õitsele või saate üllatava armastusetunnistuse. Horoskoop Veevalaja oktoober 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Need, kes juhivad oma ettevõtet, peavad oma eesmärkide saavutamiseks tegema palju pingutusi. Aktsiakauplemine võib aga anda teile rohkem kasumit. Samuti võivad ekspordiäriga tegelejad oma ettevõtmistes hästi särada. Ka kaupmehed võivad leida, et see kuu on nende kauplemistoimingutele kasulik, kui nad võivad loota märkimisväärset kasumit. Ka partnerlusäri või ühisettevõte võib nüüd kasumlikuks osutuda. Kuu horoskoop Veevalaja oktoober 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Ideedest Veevalajal üldiselt puudus ei ole, kuid oktoober tähendab veelgi rohkem inspiratsiooni. Võib-olla olete mõelnud ambitsioonikale projektile ja kaalunud, kuidas seda käivitada. Horoskoop viitab sellele, et see on tõesti ideaalne võimalus tõusta. Kui teil pole vajalikku finantskapitali, otsige investori abi. Olge ettevaatlik, et te ei langeks millegi alla, mis ei oleks lõpuks seda väärt.

Astroloogiline prognoos Veevalaja oktoober 2024

Olenemata sellest, kas teil on nüüd rohkem või vähem aega koos, on oluline hoolitseda selle eest, mis teil on.

Tervis

Oled energiline, särtsakas, täis tahte- ja lihasjõudu: suurepärane aeg oma toonuse, figuuri määratlemiseks ning eelkõige oma välise ja sisemise tervise eest hoolitsemiseks. Oktoober paistab silma elujõu, entusiasmi, teotahte ja mägesid liigutamisega. Kui teil on vaja halvast harjumusest loobuda, on nüüd aeg tegutseda.

Karjäär

Sul on raske eesmärke saavutada, sest tunned kolleegide poolt vähe toetust. Lisaks võib töökohas valitseda negatiivne õhkkond. Samuti võite tunda, et teid ei hinnata nii, nagu peaksite. Näib, et sul läheb rahaliselt alla, sest investeeringud lähevad negatiivselt. Lisaks tundub, et kulutate ka tavapärasest rohkem. See kombinatsioon tagab, et teid ootab raske kuu.

Raha

Tähtkuju Veevalaja peab üles näitama palju paindlikkust.

Suhted

Tundub, et teil on viimasel ajal kannatus otsa saanud, mistõttu teie suhe on halvenenud, te pole õnnelik. See on läbi; valite kõrgema käigu. Paned hoonele nurgakivi, lõpuks oma soove väljendades õpid endale meeldima; kuu pakub meeldivaid üllatusi.

Rahandus

Veevalaja professionaalid on tõenäoliselt oma töös silma paistvad ja kõrgemad võimud märkavad neid oma töö eest. Eelkõige finantsspetsialistid võivad oma töövaldkonnas teatud edusamme näha. Samuti võivad meditsiini-, õigus- või haridusvaldkonna töötajad loota oma töökoha edenemisele ja rahanduse paranemisele.

Astroloogi nõuanded

Seoses raskustega, mis tekivad esmalt kiindumuse valdkonnas ja hiljem professionaalses valdkonnas, tunnevad Veevalajad mõningast väsimust, mille puhul on tüüpiline emotsionaalne kurnatus. Sellest olukorrast ülesaamiseks peavad need põliselanikud oma meelt detoksifitseerima, harjutades sportlikke tegevusi, mis aktiveerivad vereringet ja koos sellega kõigi oma organite head hapnikuga varustamist. Samuti peavad nad suurendama väljas loodusega kokkupuutes veedetud tundide arvu, mis välistab igasuguse depressiivsesse seisundisse langemise ohu.Oktoober tuleb teile väga lahke! Kui välja arvata mõned halvad tujud, mis on tõenäoliselt hajutatud teie leidlikkusest ja entusiasmist, siis terve kuu annab teile selge taeva, mis on täis positiivseid aistinguid, kuid ennekõike täis soodsaid olukordi. Võid tervitada õnne erinevates vormides, lahendada probleemi, jätta seljataha pingelise perioodi või täita vana unistuse. Tunnete end hästi ja saate end ümbritsevate inimestega hästi läbi: kindlasti on see väikseim ühisosa.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Veevalaja juuni 2024

Neid jälitanud ebastabiilsus, mille tekitas Neptuuni segane mõju, kompenseeritakse juunikuu jooksul muude, palju soodsamate planeetide …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga