Kuu horoskoop Veevalaja november 2024

Uraani ja Jupiteriga valesti paigutatud Marss võib iseloomu muuta ja see mõjutab sõpruskonda. Kõige negatiivsem suhtumine, mida nad saavad omaks võtta, on näidata üles kangekaelsust ja mitte näidata oma võimet dialoogi pidada ja kokkuleppeid saavutada. See muidugi ei tähenda alla andmist; vastupidi, see õpetab teistele, et iga inimene on individuaalsus, kes mõtleb ja tunneb, mida tahab või suudab. Märgiga halvasti paigutatud planeedid toovad kaasa probleeme. Vältige arutelusid kuni 9. Horoskoop Veevalaja november 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Ka sinu kõhus võivad olla liblikad. Loputage ja sulage armastuse õndsusest nagu teismeline. Sul on tuju käperdamiseks, sulle meeldib, kui sul on õlg, millele toetuda. Ole kuu lõpus ettevaatlik, sa ei suuda otsustada, kui lähedale keegi peaks jõudma. Horoskoop Veevalaja november 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Võite oodata soodsaid arenguid oma äritegevuses, samas kui ka ühisettevõtted võivad anda teile märkimisväärset kasumit. See võib olla sobiv kuu ka uute tööstusharude alustamiseks. Lisaks võid reiside kaudu saada uusi ärivõimalusi. Siiski ei saa te rahandusele orienteeritud ettevõtetelt suurt kasumit oodata. Kuu horoskoop Veevalaja november 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Olge ettevaatlik äärmiselt impulsiivse käitumise eest, mida november toob! Veevalaja tunneb tugevat soovi üle kulutada – kui sa ei suuda seda tungi talitseda, võid sattuda hätta. Enne millegi ostmist peatuge ja küsige endalt, kas teil on seda tõesti vaja. Tõenäoliselt pole teil oma eelarvest aimugi; see läheb käest ära. Soovitame osta ainult kõige vajalikumaid kaupu, näiteks toiduaineid.

Astroloogiline prognoos Veevalaja november 2024

Õnneks tunnete ümbritsevate julgustamise ja toetamise kunsti – samas neid edasi juhtides.

Tervis

Liigne närvilisus ei aita kindlasti heaolule kaasa. Tegelikult võib pideva mõtlemise, tõusva viha ja energiapuuduse vahel, mida taevas igal juhul esindab, lõppeda täiesti tühjade patareidega. Parem lõpetada varem ja lubada endale rahulikke hetki, pühenduda endale ja oma tervisele. Rohkem kui õige olemine ja põhimõtte üle arutlemine, peaksite esikohale seadma heaolu ja rahulikkuse.

Karjäär

Tundub, et Skorpionil on karjääri mõttes üsna stabiilne kuu. Selleks on oluline, et teie ja teie kolleegide vahel oleksid head suhted. Väljakutsed tulevad teie teele, kuid neist on võimalik üle saada. Rahaliselt tundub olevat heitlik kuu. Sellegipoolest on võimalik üldist finantsolukorda stabiilsena hoida.

Raha

Kui soovite saavutada edu ja ületada kõik raskused, kasutage oma elukogemust ja teiste inimeste nõuandeid. Veevalajat mõjutab oluliselt päikese asend, sest see aitab neil endasse uskuda ja igale ülesandele optimistlikult läheneda. November on hea aeg religiooni ja filosoofia kohta kehtivate ideede ülevaatamiseks.

Suhted

Pärast väikseid armatülisid on aeg ehitada või ümber ehitada. Tähed on heatahtlikud; olete osa privilegeeritud sodiaagist. Me armastame sind; Oled enesekindel, tunded koguvad jõudu. Praegune periood toob armurõõme, konkretiseerid tundeid, naudi!

Rahandus

Veevalaja professionaalid võivad avaneda uute professionaalsete ettevõtmiste alustamiseks. Samuti on teil võimalus sõlmida uusi lepinguid välismaiste ettevõtetega. Kõik see võib suurendada teie mainet, nime ja kuulsust. Töötavatel spetsialistidel võib aga töökohal olla probleeme oma ülemustega. Seetõttu peate võib-olla oma tehingutes ettevaatlik olema. Samuti on soovitatav iga hinna eest vaidlusi vältida.

Astroloogi nõuanded

Üldiselt ja kui neid närviseisund, milleni ametialased ebamugavused viivad, ei vea, on Veevalaja põliselanike tervis novembrikuu jooksul hea. Kui tekivad häired, on need seotud hüpertensiooni ja venoosse vereringega. Tõepoolest, paljudel selle märgi põliselanikel on raskusi, näiteks veenilaiendite haavandid või flebiit. Väga oluline on toidu eest hoolitsemine; ei mingeid loomseid rasvu ega šokolaadi ning palju tooreid puu- ja juurvilju.November tõotab tulla üsna tegus kuu. Osalt väsimuse tõttu, mis sind näib saatvat, aga eelkõige närvilisuse tõttu, mis paljude jaoks võib võtta pideva vaidluse ja kriitika vormi. Ühesõnaga, sulle ei sobi mitte miski ja sa ei lõdvestu kunagi. Väsitad ennast ja oma jõudu ja ka neid, kes sulle kaasa elavad, kes väikesest hingetõmbest võisid vaid unistada! Olge ettevaatlik, et mitte liiga palju projekte ette valmistada. Midagi paraneb kuu lõpus.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Veevalaja juuni 2024

Neid jälitanud ebastabiilsus, mille tekitas Neptuuni segane mõju, kompenseeritakse juunikuu jooksul muude, palju soodsamate planeetide …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga