Kuu horoskoop Veevalaja märts 2024

Jupiteri ja Tähekuninga kohalolek Kalades täidab sind enesekindlusega, aga ka energiaga kõike ette võtta. Märgiga silmitsi seisev Mars pakub neile selle ettepaneku, kaugeltki mitte probleeme, vaid aitab neil teada saada, kuidas saada lähedastelt jõudu ja loovust ning seeläbi enda oma suurendada. Nad suudavad saavutada eesmärke, mida nad on edasi lükanud, ja tunnevad end täidetuna, kui näevad konkreetseid tulemusi. Lõpuks on neil võimalus õppida ja teha igasuguseid liigutusi. Horoskoop Veevalaja märts 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Veenus ei hellita sind täpselt enne 20. märtsi. Ja just seepärast on eriti oluline, et te ei “räägi kõike maha” ega analüüsiks liiga palju. Kallista lihtsalt oma partnerit, kui ta seda soovib, see väljendab sinu tunnet ja seda, et oled tema jaoks alati olemas, ilma suuri sõnu kasutamata. Alates 21. märtsist lähevad asjad Jääras Veenusega väga kirglikuks. Ka vallalised saavad oma raha väärt. Horoskoop Veevalaja märts 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Partnerlusäri tuleb teile sel kuul hästi. saate uusi kliente; saate oma tooteid klientidele ilma probleemideta müüa. Sul on õige sobivus äritegevuseks. Saate oma äripartneritele muljet avaldada ja teie suhtlemisoskused veenavad neid ning saate nendega häid tehinguid teha. Teie ettevõttes võib tekkida kahju, kuid kui olete ettevaatlik, ei kanna te suuri kaotusi. Kuu horoskoop Veevalaja märts 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Selle kuu algusega tõusevad esile sinu suhtlemis- ja diplomaatilised oskused, mis võivad kasuks tulla nii tööl kui ka isiklikus elus. Veevalaja kipub rekordit paika panema ja kui nad tunnevad, et teised neid eksitavad, aitab nutikate küsimuste esitamine neil tõde avastada. Märts on hea ka sinu töö jaoks, kus sa sõna otseses mõttes särad – ükski ülesanne ei ole sulle liiga raske ja ka ülemus märkab sinu ambitsiooni. Püsige, sest edutamine on ees.

Astroloogiline prognoos Veevalaja märts 2024

Võib-olla olete võtnud endale juhirolli või saanud rühmajuhiks.

Tervis

Energia on suurepärane, nagu ka karmus ning taastumis- ja reageerimisvõime. Märtsis näed sind täis tahet, visadust ja sihikindlust. Kui sul läheb hästi, aga kevade saabudes läheb sul veelgi paremaks: Päikese ja Veenuse saabumine sinu kasuks juhatab sisse elulise perioodi, milles oled veelgi dünaamilisem ja sädelevam.

Karjäär

Töös valitseb ka koostöö ja harmoonia. Su kolleegid on abivalmid ja see muudab sul karjäärieesmärkide saavutamise lihtsamaks. Ka teie sotsiaalsed kontaktid on teie karjäärile toeks. Paistavad, et sul on finantsvaldkonnas suured eesmärgid, kuid edusamme pole esialgu toimunud.

Raha

Kahjuks toob päikese liikumine Veevalajale emotsionaalse tühimiku, mida on raske täita.

Suhted

E-kiri või vastus, mida ei tule, paneb sind pisut võpatama. Kui otsite hingesugulast ja teil on raske otsustada, ärge sundige midagi. Kõik, mida pead tegema, on jääda oma põhienergiasse: rahulikuks. Sa oled üllatunud, kui midagi avaneb.

Rahandus

Nüüd saate välismaale tööle minna. Kaartidel võib olla ka reklaam. Oled loomult väga tolerantne ja mõistev. Teie tööl käivatele pensionäridele meeldite teie teadmiste ja asjatundlikkuse pärast. Saate oma teadmisi töötajatele sel kuul tööl edasi anda. Nad hindavad teie õpetamis-, suhtlemis- ja suhtlemisoskusi.

Astroloogi nõuanded

Veevalajad kipuvad head toitu vähe tähtsustama, kuid sel kuul tõmbavad neid väga vürtsikad ja külluslikud toidud. Seetõttu kannatavad paljud seedehäirete ja muude nende liialdustega seotud vaevuste käes. Homöopaatia on üks parimaid viise nendest emotsionaalsetest hädadest ülesaamiseks. On tavaline, et tundeelu on tihedalt seotud väliste väljendustega, nii et mida paremini saavad need põliselanikud oma lähedastega koos olla, seda väiksem on tõenäosus, et nad satuvad nendesse väärkohtlemisse.Ikka ebakõla õhus? Ärge muretsege, sest arhiveerite kiiresti viimased pahandused, et nautida kuud, mis toob tõesti palju naeratusi! Tunnete end suurepärases vormis ja olete täis sihikindlust, visa ja teotahteline. Paned oma südame ja hinge igasse algatusse, võimaliku tulemusega, et suudad saavutada olulisi eesmärke. Peres kodu, elukutse või armastuse osas ebameeldiv küsimus, mis on tekitanud palju ebameeldivusi, ühesõnaga, miski lõpuks laheneb. Kevad toob sulle veelgi rohkem rõõmu ja dünaamilisust.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Veevalaja juuli 2024

See ei ole stabiilsuse periood. Kuigi neil on kasulik planeedi tugi, võidakse neid ka rohkem …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga