Kuu horoskoop Veevalaja juuli 2024

See ei ole stabiilsuse periood. Kuigi neil on kasulik planeedi tugi, võidakse neid ka rohkem kui üks kord petta või segadusse ajada. Neile kingitud vaimne selgus on suureks abiks, kui nad otsustavad kuulata sisehäält ja rakendada seda, mida see dikteerib. Nad peavad mõistma, et kõike ei lubata, et nad peavad harmooniliselt elamiseks tegutsema ettevaatlikult. Õppimine ja reisimine annavad neile hea enesetunde. Sõbrad on teie suureks toeks sel kuul. Lõbutsege rohkem. Horoskoop Veevalaja juuli 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Oled juulis Lõvi-Veenusega omas elemendis: flirdid, koogid, võlud oma originaalsusega, võlud leidlikkuse ja äratava huumorimeelega. Pidage neid tugevusi alati meeles, need viivad teid armastuse küsimustes kaugemale. Vallalised võivad oodata ühte või kahte värskendavat flirti. Kes teab, võib-olla tuleb seda varsti rohkem. Horoskoop Veevalaja juuli 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Need, kes juhivad oma ettevõtet, peavad oma eesmärkide saavutamiseks tegema palju pingutusi. Aktsiakauplemine võib aga anda teile rohkem kasumit. Samuti võivad ekspordiäriga tegelejad oma ettevõtmistes hästi särada. Ka kaupmehed võivad leida, et see kuu on nende kauplemistoimingutele kasulik, kui nad võivad loota märkimisväärset kasumit. Ka partnerlusäri või ühisettevõte võib nüüd kasumlikuks osutuda. Kuu horoskoop Veevalaja juuli 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Sel perioodil on Veevalaja emotsioonid intensiivsemad – sedavõrd, et need võivad isegi varjutada nende analüütilist mõtlemist. Oma kogemustes võivad nad tunda end eksinud, mis võib viia depressioonini. Parim aeg lõõgastumiseks on siis, kui lähete näiteks perega puhkama. Saad aru, kui palju saavad sind ümbritsevad inimesed aidata ja et sa ei pea alati võtma endale psühholoogi rolli. Juuli tuleb periood, mis avab silmad – peresuhted on nüüd tähtsamad kui kunagi varem.

Astroloogiline prognoos Veevalaja juuli 2024

Sel perioodil muutub see vaiksemaks.

Tervis

Oled sel kuul üsna impulsiivne, nii et pead ka ettevaatlik olema, et mitte ettevaatamatusest toime tulla. Nagu näiteks päikesekaitsekreemi unustamine, mitte vaatamine, kuhu jalad paned (jälgige kontsade ja astmeid!), kuumade pannide võtmine ilma potihoidjateta jne. jne. ühesõnaga, ole ettevaatlik ja püüa eemale hoida igasugusest liialdamisest, laua taga nagu elus (ei mingit närvilisust, okei?).

Karjäär

Karjääriliselt ei paista Skorpionil olevat suurepärane kuu. Tundub isegi, et juhtkond ja lähimad kolleegid võivad sulle vastu hakata. Finantsvaldkonnas tundub olevat eriti oluline, et sa piiraksid kulutusi. Samuti proovige mitte sattuda suurtesse riskidesse.

Raha

Kannatlikkus on tee eduni, nii et ärge jääge sellest tühjaks, sest kiirustavad tegevused ainult õhutavad juba käimasolevaid konflikte.

Suhted

Armastuse järgse kuu alguses on natuke raske, proovite ette näha, kuid miski ei aita. Pulbri süütamiseks piisab sädemest. Oled otsustusvõimetu, sul puudub taktitunne ja empaatiavõime. Teie suhted on nõrgenenud, suhtlus katkeb. Õnneks kella 17 paiku annab kindel inimene sulle vastused, mida oled oodanud.

Rahandus

Veevalaja professionaalid on tõenäoliselt oma töös silma paistvad ja kõrgemad võimud märkavad neid oma töö eest. Eelkõige finantsspetsialistid võivad oma töövaldkonnas teatud edusamme näha. Samuti võivad meditsiini-, õigus- või haridusvaldkonna töötajad loota oma töökoha edenemisele ja rahanduse paranemisele.

Astroloogi nõuanded

Veevalajad on sunnitud tugevdama oma vaimset ja füüsilist seisundit, kuna neid nõuavad mitmesugused tagasilöögid. Et vältida närvivapustuse üllatust, on neil mugav oma võimalused ja piirangud selgeks teha. Selle olukorrapildi põhjal on kõige õigem kohaneda tervishoiutöötaja nõuannetega, kes juhendab neid selle kohta, milliste toiduainete puhul nad peavad oma dieeti koostama, et neist maksimaalselt energiat saada.Lahtine jutt, kiire mõistus aga piprane ja liiga terav keel! Sel kuul pead sa oma reaktsioonidele tähelepanelikult tähelepanu pöörama, sest impulsiivsus võib viia sind liiga tormakalt otsustama, mille tulemusel hiljem kahetsed. Lühidalt, väike ettevaatus aitaks teid kindlasti. Samuti jälgige poleemikat ja ärge leppige provokatsioonidega. Nende lihtsate reeglitega saate vältida paljusid probleeme kuu jooksul, mis näeb ette väga tormist taevast. Ole ettevaatlik!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Veevalaja juuni 2024

Neid jälitanud ebastabiilsus, mille tekitas Neptuuni segane mõju, kompenseeritakse juunikuu jooksul muude, palju soodsamate planeetide …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga