Kuu horoskoop Veevalaja august 2024

See on suurema stabiilsuse periood. Neil on piisavalt planeedi toetust, et oma eesmärki saavutada. Intuitsioonile apelleerimine ja nende tähelepanuväärne intelligentsus võimaldab neil otsustada, kuidas õigeid otsuseid teha. Nad saavad keskkonnalt suurt tuge, samas kui neis on palju loovust ja originaalsust. Lühikesed reisid ja kolimised – eriti kuu esimese kahe nädala jooksul – on selle perioodi üks silmapaistvamaid astraalmärke. Horoskoop Veevalaja august 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kallis Veevalaja, sa tead, mis on teie suhtes oluline ja loeb. Seetõttu peaksite augustis ignoreerima teid ärritavaid pisiasju ja keskenduma olulisele: armastusele ja kiindumusele oma kallima vastu, kes pole lihtsalt eksimatu. Horoskoop Veevalaja august 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Võite oodata soodsaid arenguid oma äritegevuses, samas kui ka ühisettevõtted võivad anda teile märkimisväärset kasumit. See võib olla sobiv kuu ka uute tööstusharude alustamiseks. Lisaks võid reiside kaudu saada uusi ärivõimalusi. Siiski ei saa te rahandusele orienteeritud ettevõtetelt suurt kasumit oodata. Kuu horoskoop Veevalaja august 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

August annab sulle vajaliku meelerahu – üle pika aja tundub, et kõik on omal kohal. Veevalaja naudib seda harmooniat täiel rinnal, kuid ole ettevaatlik, et mitte liiga laisaks jääda. Oled avatud ka loomingulises mõttes – tunned vajadust midagi luua ja seetõttu saad oma sisemised mõtted välja. Tee seda; saad suurepäraselt hakkama – olgu selleks siis joonistamine või muusika tegemine.

Astroloogiline prognoos Veevalaja august 2024

Augusti lõpp on harjumuste juurutamine ja äsja leitud vabadus, mida te väga hindate.

Tervis

Elujõud ei ole parimal tasemel ja vaimne energia võib samuti madal olla, eriti kuu esimesel poolel. Võib-olla tunnete end üsna stressis ja see tähendab eelkõige seda, et peaksite end välja lülitama: vajate seda hädasti. Taastumine on üsna aeglane, seega olge ettevaatlik ja ärge raisake oma nappi energiat liialdustele või muudele valedele valikutele.

Karjäär

Tundub, et suudad saavutada karjäärieesmärgid ja saad ka tasu oma raske töö eest. Finantside osas tundub, et saate varasematest investeeringutest kasu lõigata. Samuti näib olevat võimalusi uuteks investeeringuteks.

Raha

Teil on ammendamatu jõud ja te täidate oma kohustusi imetlusväärse perfektsionismiga. See ei pääse mööda teie ülemustest, kes premeerivad teid vastavalt teie pingutustele. Sel kuul hakkad ellu viima kõiki oma plaane, eriti neid, mis on seotud töö ja professionaalse arenguga. Teie jõupingutusi hinnatakse. Võimalik edutamine või tõstmine.

Suhted

Kliima on rahulik; oled lõdvestunud; see on tore. Lähened kuule hea enesetundega, suhted arenevad, oled suhetega teistega väga rahul, vahetused on kerged ja harmoonilised, vabastad ilusaid energiaid; sul on usaldus. Naudite kauneid helluse ja intiimsuse hetki oma lähedastega.

Rahandus

Veevalaja professionaalid võivad avaneda uute professionaalsete ettevõtmiste alustamiseks. Samuti on teil võimalus sõlmida uusi lepinguid välismaiste ettevõtetega. Kõik see võib suurendada teie mainet, nime ja kuulsust. Töötavatel spetsialistidel võib aga töökohal olla probleeme oma ülemustega. Seetõttu peate võib-olla oma tehingutes ettevaatlik olema. Samuti on soovitatav iga hinna eest vaidlusi vältida.

Astroloogi nõuanded

VI majas asuv Veenus lisab eeliseid Veevalaja kasuks. Paljud neist põliselanikest on huvitatud oma keha välimuse parandamiseks massööride kätte andmisest. Nad ostavad samal eesmärgil kreeme ja muid spetsiifilisi tooteid. Need Veevalajad, kellel on terviseprobleemid, leiavad üllatavaid ja kiireid ravimeid, eriti need, kes kannatavad seedeprobleemide käes. Igal juhul peab neid eeliseid alal hoidma elustiil, mis välistab liialduste.Kuu algusega võivad kaasneda ettenägematud sündmused ja mõningane vaimne segadus. Kuid need on tüütused, mille päevad on tõesti loetud, isegi kui peate nendega silmitsi seisma kannatlikkuse ja tähelepanuga. Alates augusti keskpaigast hakkab taevas muutuma ja seda võis märgata rahulikust meeleolust, millega hommikul ärkad. Tahad nautida elurõõme, lubada armastust, hellitada perekonda ja sõpru. Ja augusti lõpp on veelgi positiivsem: mõningaid muudatusi on näha.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Veevalaja juuni 2024

Neid jälitanud ebastabiilsus, mille tekitas Neptuuni segane mõju, kompenseeritakse juunikuu jooksul muude, palju soodsamate planeetide …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga