Kuu horoskoop Veevalaja aprill 2024

See ei ole Veevalaja jaoks stabiilne periood. Kuigi neil on planeetide toetus, võidakse neid ka petta. Valgustunud intelligentsus, mis neil kingituseks on, on suureks abiks, kui nad otsustavad kuulata ka oma sisehäält. Nad peavad mõistma, et kõike ei lubata, et mõnikord peavad nad tegutsema ettevaatlikult, et saavutada hea enesetunde saavutamiseks vajalik tasakaal. Jupiter aitab teil suurendada isiklikke ressursse. Nii saavad nad ohutumalt töötada. Horoskoop Veevalaja aprill 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Suurepärane! Teie partner on teiesse äsja armunud. Ja mis kõige parem, ta näitab teile, kuidas. Romantiliseks õhtuks paneb ta oma südame ja hinge. Veenus annab palju tunde ja tugevdab ühtekuuluvussidemeid. See on imeline! Horoskoop Veevalaja aprill 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Partnerlusettevõtetes tegutsevad inimesed peavad kaubanduses edu saavutamiseks ja kasumi teenimiseks töötama ettevaatlikult. Samuti ei pruugi te klientidelt teile võlgnetavat summat õigel ajal kätte saada, mis võib teile probleeme tekitada. Teie jaoks võib äritegevuse tõttu olla ka palju ringi jooksmist, samas kui teie plaanide elluviimisel võib esineda ka takistusi ja viivitusi. Kuid võite loota maakleritegevusega seotud ettevõtete kaudu head kasumit teenida. Kuu horoskoop Veevalaja aprill 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Aprill äratab sinus rahutuse ja nii tunned, et ei suuda ühe koha peal seista. Sellises seisundis ei jõua sa midagi lõpetada, seega tasub tempot maha võtta – loomulikud jalutuskäigud sobivad seega väga hästi, samuti trenn ja muud meelt rahustavad tegevused. Veevalaja kogub oma mõtted kokku ja kui tunneb, et on valmis, naaseb oma tavapärase elutempo juurde.

Astroloogiline prognoos Veevalaja aprill 2024

Siin saate võimaluse teha midagi teistsugust ja ainulaadset, kuid kõik peavad otsusega nõustuma.

Tervis

Marss Kaksikutes ja Saturn Veevalajas, seega otsustavalt teie kasuks, annavad teile terase tahtejõu, nii et saaksite tõesti ellu viia kõik oma kavatsused, alates dieedist kuni jõusaalini, läbides halbade harjumuste kaotamise. Aprilli lõpus jälgi aga närvilisust või jääd saavutatud tulemustest ilma.

Karjäär

Karjäärivaldkonnas antakse sulle lisaülesandeid ja -kohustusi. Tundub, et te ei saa kolleegidelt tuge ja koostöö võib olla keeruline. Vaatamata teie raskele tööle ei paista teid selle eest piisavalt tasuvat. Reis võib Skorpioni jaoks professionaalselt välja tulla. Tundub, et saate oma lähedastelt õnneks tuge. Rahaliselt näib, et pead oma rahaasjade suurendamiseks kõvasti tööd tegema. Kuu alguses võivad investeeringud kujuneda positiivseks. Ometi ei paista tulud korrapärased.

Raha

Lühike paus võimaldab teil akusid laadida. Puhka nii töö- kui pereasjades. Mine üksi või koos oma teise poolega. Jätke lapsed vanavanemate juurde. Lõpuks ometi tee midagi enda heaks.Aprill on sinu karjääris läbimurre, mis hakkab täies hoos. Kui otsite sel aastal ametikõrgendust või palgatõusu, oodake seda kohe. Teie uued töökohustused võivad teie pereelu kahjustada ja teil võib tekkida vajadus kolida. Segadused on aga ajutised. Eraasjad ajad korda pärast 17. aprilli.

Suhted

Tavalised planeedid muudavad teid jutukaks ja kiuslikuks. Suudate kasutada kõiki teie ette tulevaid võimalusi. Võib-olla on aeg keskenduda ambitsioonikale eesmärgile? Kuna sa ei jäta midagi juhuse hooleks ja võtad kõike väga tõsiselt, siis võtad eesmärgiks just selle, mida suhtest ootad. Lähed otse keskele.

Rahandus

Veevalaja professionaalid võivad sel kuul tunda end vähem enesekindlana. See võib sundida teid tegelema mõne asjatu tegevusega. Samuti on vajalik, et te ei teeks töös vigu. Palun tehke tihedat koostööd kolleegidega kontoris, mis võib aidata teil edu saavutada.

Astroloogi nõuanded

Aprillis toimub lühis füüsilise ja emotsionaalse vahel. Kodus kogetud enam-vähem tõsiste probleemide tõttu kannatab tagajärjed närvisüsteem ja muude tüsistuste hulgas võib tekkida isutus, millega kaasneb keha nõrgenemine. Sooleprobleemid peavad ka mõnda Veevalaja põliselanikku halvasti kohtlema. Sellistel juhtudel on oluline, et nad tarbiksid vähem köögivilju ning rohkem pruuni riisi ja sojapõhiseid tooteid. Ole distsiplineeritud.Suurem kindlus teie valikutes, suurem sihikindlus ja konkreetsus suunavad teid väga soodsal perioodil vanade tasumata arvete klaarimiseks, panna tõrksad sirguma ja kinnitama teie tahet: tänu Saturnile, Jupiterile ja Marsile, kõik teie kasuks. Alates aprilli keskpaigast on aga suhtlemine sinu nõrk koht. Tõenäoliselt tuleb kitsa aja ja ootamatute sündmuste vahel silmitsi seista kahtlustega või arusaamatustega. Seetõttu võis isegi kodukolde rahulikkus hetkeks haihtuda.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Veevalaja juuli 2024

See ei ole stabiilsuse periood. Kuigi neil on kasulik planeedi tugi, võidakse neid ka rohkem …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga