Kuu horoskoop Vähk september 2024

Vaatamata pingetele, mis on neid erinevates eluvaldkondades mobiliseerinud, on neil sel perioodil abiks Merkuur, planeet, mis läbib terve kuu Neitsi märki, hõivates krabide sidemaja. Kuigi esimesed 12 päeva on teie abi retrograadsuse tõttu piiratud või alates 13. kuupäevast, avab see sujuva suhtluskanali kõigi inimestega, kes on osa teie keskkonnast. Lisaks hõlbustatakse menetlusi ja muud äritegevust, millega nad soovivad alustada. Lase käia! Horoskoop Vähk september 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Armastuse planeet Veenus on kuu alguses ebasoodsas seisus. Võib isegi tekkida raskusi: arusaamatused, armukadedus ja rivaalitsemine teevad sinu elu keeruliseks. Kuid siis võtab Veenus soodsa positsiooni. Koos kuuga toob ta teie ellu tagasi rõõmu ja õnne. Suhtes tekkinud probleem saab nüüd lõplikult lahendatud. Horoskoop Vähk september 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ettevõtjatel ja füüsilisest isikust ettevõtjatel on võimalus hankida uusi kliente uute ärilepingute kaudu. Uute äriinvesteeringute tegemisel peate võib-olla siiski olema ettevaatlik. Siiski võivad ettevõtted ja kaubandused üldiselt teenida rohkem kasumit. Kuu horoskoop Vähk september 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Septembris on Vähid peamiselt Kuu mõju all. Tavaliselt lähtute oma tegudes emotsioonidest ja see on nüüd veelgi tõelisem. Tunned suurt vajadust hoolitsemise järele. Peate olema ettevaatlik, et mitte kellegagi liiga emotsionaalselt kiinduda, kuna võimalik tagasilükkamine võib teie südame murda. Tööl ei saa see kerge olema. Kui tekib probleem, siis on suurem tõenäosus taganeda kui olukorraga silmitsi seista. Selle mõistmise asemel vaatavad teie kolleegid teid selle pärast halvustavalt ja ei kõhkle teid selle pärast mõnitamast.

Astroloogiline prognoos Vähk september 2024

Suur osa sellest on seotud laiskusega.

Tervis

Kuu esimesel poolel naudid tugevat ja visa elujõudu. Seejärel saate kindlalt tulemusi rakendada spordis või igapäevaelus. Teisest küljest võib kogu septembris puudu olla vaimne energia. Ärge alahinnake stressi ja selle mõjusid, eriti kuu teisel poolel, mil teie energiat hakkab ahistama närvilisus. Hellita end veidi rohkem!

Karjäär

Tundub, et te ei suuda oma karjääri jooksul eesmärke saavutada, osaliselt probleemsete suhete tõttu kolleegide ja juhtidega. Rahaliselt tundub see olevat stabiilne. Tundub, et on suuremaid kulutusi, aga ka ootamatuid tulusid.

Raha

Teie professionaalne areng kiireneb, kui tõstate oma kvalifikatsiooni asjakohaste kursuste ja koolituste kaudu. Võimalik, et viibite sel kuul tööreisidel ja välisdelegatsioonides. Kaksikute tähemärki ootab ees palju väljakutseid. See võib mõjutada tema energiataset. Oma eest võitlemine osutub kurnavaks ja kuu lõpuks tunnete end kurnatuna, kuid õnnelikuna.

Suhted

Kui tegemist on tunnetega, mille kohta me ei saa öelda, et need on teile võõrad, seadke oma tööelu prioriteediks ja ülejäänu näete hiljem. Lihtsalt viimase hetke sündmused muudavad teie plaane. Sul pole jõudu kõike kontrollida; siiski peaksite tulemusega rahul olema. Staarid otsustasid teie romantilisi suhteid vürtsitada.

Rahandus

Vähimärgi spetsialistid võivad loota oma mainet tõsta ja oma töös kuulsust koguda. Pealegi võivad administraatorid saada uusi võimalusi, meelelahutusvaldkonna professionaalid aga oma tegevussfääris särada.

Astroloogi nõuanded

Vähid naudivad kogu selle perioodi jooksul optimaalset psühhofüüsilist seisundit. Need põliselanikud, kes otsustavad iluoperatsioonile minna, peavad parimate tulemuste saavutamiseks ära kasutama Veenuse viibimist Vähis ja Lõvis. Sama juhtub nendega, kes käivad ilukeskustes. Nii võimlemine kui ka spordiga tegelemine on Vähkide kehaehituse kujundamisel väga tõhusad, sest neile on üldiselt väga meeldivad külluslikud toidukorrad ja istuv eluviis, millest pole kaugeltki kasu.Soovite, et see oleks alati puhkus! Väike loidus kestab seda kuud. Võib-olla on see sellepärast, et olete tüdinud tavalistest probleemidest, tavalistest kaebustest ja tavalistest uudistest. Tahaksid juhtida oma elu nii, nagu unistad, arendada oma isiklikke huve, juhtida oma aega nii, nagu sulle meeldib. Kõik asjad, mida saate tegelikult puhkusel teha! Nii et mõelge sellele ja proovige mõista oma rahulolematuse põhjust. Ja kui sa seda juba tead, mõtle, kuidas seda lahendada.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Vähk juuni 2024

Sel perioodil saavad nad täita unistuse tunda end oma lähedaste kaitstuna ja toetatuna. Päikese heledus …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga