Kuu horoskoop Vähk oktoober 2024

Väga kasulike planeetide mõjude all saavad tundlikud Vähid väljapoole näidata oma kõige suurepärasemaid isiklikke tingimusi. Nii saavad neist ümbritsevate liitlased ja kaitsjad ning nad saavad loomulikult toime tulla pereelu ees ootavate äpardustega, ilma et nad saaksid emotsionaalset kahju. Nad naudivad igat kogemust ja vaatamata sellele, et alates 9. kuupäevast tunnevad nad end piiratuna oma kõige kooritunde väljendamisega, ei kaota see optimismi. Horoskoop Vähk oktoober 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Pole aega mängudeks, toredateks flirtideks – Veenus esitab väljakutse sinu kõige siiramatele tunnetele, oktoober võib muutuda tõsiseks tunnetega, mis ootamatute kohtumistega su ellu hiilivad. Igatahes, isegi kui sa oled siiani õnne vältinud, võivad asjad kuu lõpus tõsiseks minna. Horoskoop Vähk oktoober 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

See kuu loob häid tulemusi anda nii omaette äri ajajatele kui ka partnerlusse astujatele. Teie mõistlik tegevus võib avada teile uusi ärivõimalusi. Ja teil on head võimalused uute ettevõtmiste alustamiseks või uute klientide leidmiseks. Äris võib olla ka kasumit. Kuu horoskoop Vähk oktoober 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Vähid on oktoobris väga suhtlemisaldised, mille põhjustajaks on peamiselt Saturn. Kuigi tavaliselt väldid uute inimestega kohtumist, hindad sel ajal teiste seltskonda ja sul on lihtne kõigiga läbi saada. Seda oskust saad kasutada ka ärivestlustes ja võimudega suhtlemisel.Tervise mõttes on võimalik, et sul tekivad vasikatele krambid, mida saad magneesiumi ja teiste ülioluliste vitamiinide võtmisega ära hoida. Oktoobri alguses on teie liigesed väga tundlikud ja võivad kergesti valu tekitada.

Astroloogiline prognoos Vähk oktoober 2024

See on üsna intensiivne periood, kuna töötate palju, kuid olete ka õhtuti ja nädalavahetustel sotsiaalne.

Tervis

Oktoobri peaeesmärk: hoia oma energiad paigal. Kahjuks tundub, et tegutsete hoopis vastupidiselt, raiskate jõudu ja raiskamist vastandlike emotsioonide virrvarris. Süüdi on närvilisus, impulsiivsus, mis sunnib sind hauduma, välja paiskama, oma elujõudu aruteludes ja kibedas veres hajutama. Aga kes sunnib sind seda tegema? Mõtle enda peale.

Karjäär

Näib, et Jäär on sel kuul hädas ametialaste suhetega. Saate oma suhtlusringkonnast vähe tuge. Seetõttu ei suuda te eesmärke ja tähtaegu saavutada ega projekte lõpule viia. Rahaliselt tundub kuu esimene pool veidi karm olevat. Kuu teisel poolel näib asi paranevat ja endiselt on võimalus, et saad raha ootamatust allikast. Püüdke vältida investeeringuid ja muid finantsriske.

Raha

Selle probleemi vältimiseks peate järgima.

Suhted

Sa ei ole sõnadega eriti mugav, kuid pöörad sellele tähelepanu ja püüad palju öelda. Kuueteistkümnenda poole poole destabiliseerib ettenägematu olukord teid emotsionaalselt, selle asemel, et relativiseerida. Kui asjad ei lähe päris nii, nagu ootasid, otsi positiivset, ära lukusta end kohe kesta.

Rahandus

Vähimärgi spetsialistid võivad olla võimelised oma potentsiaali ära kasutama, kui nad töötavad hoolikalt ja pühendunult. See võib tekitada teile ka tunnustust. Kuid rääkides peate olema ettevaatlik. Vältige karmide sõnade kasutamist ning tegutsege mõõdukalt ja küpselt.

Astroloogi nõuanded

Vähi põliselanikud peavad sel kuul söögikordadel olema väga ettevaatlikud, eriti kui nad laua taga istudes vaidlevad. Kodust saab tüli keskpunkt; arutelud, väited ja agressioonid toimuvad alati. See ebasoodne kliima destabiliseerib vähid emotsionaalselt ja põhjustab neile psühhosomaatilisi probleeme. Teie loomulik kalduvus kaalust alla võtta suureneb. Seetõttu oleks mõistlik neil harjutada mõnda distsipliini, mis aitab neil sisemist tasakaalu taastada, näiteks jooga või tai chi.Milline liikumine! Sinu sees ja väljas segavad vastuolulised sündmused ja aistingud, tõsi, kuid just sel põhjusel ka rikkalikud, nüansirikkad, võimelised suurendama Sinu kogemuste pagasit. Pange kontole palju armastust, palju loovust, palju ootamatuid sündmusi ja ka teatud koormus närvipinget, mis võib viia kriitiliste aruteludeni, kuid võib-olla ka hüppelauaks muudatusteks, mis on ehk liiga kaua edasi lükatud. Igal juhul olge ettevaatlik ja proovige hoida jalad maas.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Vähk juuni 2024

Sel perioodil saavad nad täita unistuse tunda end oma lähedaste kaitstuna ja toetatuna. Päikese heledus …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga