Kuu horoskoop Vähk november 2024

Märki mõjutavad tihedad planeeditransiidid ärritavad teid sel perioodil emotsionaalselt. Teie, kes olete nii kiindunud põhiperesse, peate taluma lahkarvamusi ja arutelusid. Nad on liiga tundlikud, et silmitsi seista teiste järskudega, seetõttu peavad nad end tugevdama, et mitte langeda ebameeldivatesse tujudesse. Inimesed, kes teid ümbritsevad ja teid armastavad, on suureks abiks, eriti alates 19. Järgige nõuandeid ja ärge lõpetage jalutuskäike, mis teid segavad. Horoskoop Vähk november 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Võluvitsa laine ja tunned end nagu seitsmendas taevas. November on teie jaoks meelte pidu, joovastav, võluv ja sügavalt puudutav. Veenus võtab selle õnnehaldja rolli ja pakub kipitavaid hetki alates 5. kuupäevast. Teid ootab lõputuna näiv päevade ring, mis on täis naeru, iha ja kirge. Nad flirdivad ja flirdivad elu ja armastusega, nagu homset polekski. Horoskoop Vähk november 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ettevõte võib teenida rohkem tulu ja teie majanduslik olukord võib samuti üldiselt paraneda. Lisaks võivad ühisettevõtetega või partnerlusettevõtetega tegelevad inimesed saada suurepäraseid ärivõimalusi ja märkimisväärse hulga häid kliente. Lisaks võib ka ekspordi- ja impordikaubandus olla edukas ja teenida rohkem kasumit. Kuu horoskoop Vähk november 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Homaarid on novembris energiat täis. Marsil on teile positiivne mõju mitmel viisil. Püüdled oma eesmärkide poole järjekindlalt ja energiliselt, oskad oma aega sujuvalt korraldada ning kunstilisusest ei tule puudu.Kodus seevastu on aeg võtta asju veidi aeglasemalt. Võimalik, et teie partner ei saa teid jälgida ja see võib teid häirida. Samuti olete altid äärmuslikule armukadedusele ja omandihimule, mis võib põhjustada mõttetuid vaidlusi.

Astroloogiline prognoos Vähk november 2024

Natuke tundub, et kaotate kontrolli, mille olete sel sügisel üles ehitanud.

Tervis

Maksimaalne energia ja rekordiline sportlik sooritus! Kui oled tavaliselt väga dünaamiline ja tegeled usinalt mõne spordialaga, võid sel kuul saavutada sugugi mitte halbu eesmärke. Kui aga kuulud diivani- ja puldisportlaste kategooriasse, võid seda energilist novembrikuud ära kasutada, et hakata oma tervise heaks midagi head tegema. Ärge jätke võimalust kasutamata: alustamine on lihtsam.

Karjäär

Näib, et Jäär saab sel kuul võimalusi professionaalseks kasvuks ja arenguks. Saate kolleegidelt tuge. Tundub, et teil on rahaliselt raske kuu. Seetõttu on soovitatav riske vältida. Püüa võimalikult palju kulusid piirata, kuna on suur võimalus, et rahavoog jääb tavapärasest väiksemaks.

Raha

Kuni 17. novembrini seate oma pere esikohale. Pärast seda kuupäeva keskendute palgatööle. Jupiter ja Veenus pakuvad teile uusi huvitavaid väljavaateid professionaalseks arenguks. Kahju oleks neid mitte kasutada.

Suhted

Teie armastuse poolel on ilus ülevaade. Isegi kui teil on valida, olete kindel, et olete kohapeal. Sulle läheb korda nende inimeste heaolu, keda hindad. Kui oled just läbi elanud keerulise perioodi, annab paus julgust taas heasse uskuda. Sa peaksid saama häid uudiseid.

Rahandus

Vähimärgiga professionaalid meediavaldkonnas võivad sel kuul teenida märkimisväärset sissetulekut. Samuti võivad insenerivaldkonna töötajad saada uusi professionaalseid võimalusi ja teha selles protsessis edusamme. Pealegi võivad oma majandusliku staatuse tõusu loota ka finants- ja kõrgharidusvaldkonna spetsialistid.

Astroloogi nõuanded

Kuni 11. novembrini sunnivad kahanev elujõud ja tõsised piirangud oma emotsioonide väljendamisel Vähi tõsiseid riske oma tervise pärast kannatada. Seda stsenaariumi arvestades pole midagi paremat kui isikliku jõudluse nõudmiste vähendamine. Füüsilise kurnatuse tekitamise oht mõjutab eriti neid Vähki, kes keelduvad tunnistamast olukorda, kus nad peavad elama. Kuu viimasel nädalal need ebasoodsad tingimused pöörduvad ja Vähid saavutavad üldise heaolu.Selle novembri iseloomulikuks noodiks saab olema energia, mis avaldub sihikindluse ja tahtejõuna, aga ka füüsilise vastupanuna. Ühesõnaga, see võib olla väga huvitav periood, mis võib äratada ka kõige laisemad ja otsustusvõimetumad teist ning sundida neid muutma mõnda olukorda, mis ei edene õiges suunas. Paistate silma sotsialiseerumise, suhtlemise ja maailmale avanemise soovi poolest: teid on lihtne näha vasakul ja paremal vestlemas isegi sotsiaalvõrgustikes.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Vähk juuni 2024

Sel perioodil saavad nad täita unistuse tunda end oma lähedaste kaitstuna ja toetatuna. Päikese heledus …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga