Kuu horoskoop Vähk juuli 2024

Suure osa perioodist täidavad Kuu lapsed oma igavest unistust tunda end oma kiindumuste poolt kaitstuna. Päikese sära all Vähis kuni 22. kuupäevani ja seltskonnaga Merkuuri märgis 9. kuupäevani tunnevad nad end oma loomulikus elupaigas. Suhtlemine on sujuv ja armastusest kinnipeetud tunne annab teile jõudu mis tahes tegevuseks või väljakutsetega toimetulemiseks. Kodu varjualuses tunnevad nad end vähem vastuvõtlikuna ja emotsioonid püsivad stabiilsena. Horoskoop Vähk juuli 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Sa petad oma tundliku, empaatiavõimelise natuuriga, mis annab edasi turvatunnet: annad inimestele tunde, et võtad neid tõsiselt, et kuulad tähelepanelikult, et nad võivad sulle oma südameid puistata ja neid mõistetakse täielikult. Inimene tunneb end sinuga heades kätes. Vallalistel on suurim võimalus süda võita, eriti juuli lõpus. Horoskoop Vähk juuli 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

See kuu loob häid tulemusi anda nii omaette äri ajajatele kui ka partnerlusse astujatele. Teie mõistlik tegevus võib avada teile uusi ärivõimalusi. Ja teil on head võimalused uute ettevõtmiste alustamiseks või uute klientide leidmiseks. Äris võib olla ka kasumit. Kuu horoskoop Vähk juuli 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Juulis on sul energiat palju ja võimalik, et saad sellest adrenaliinist hoo sisse. Vähid on rahutud ja infotung on samuti ebatavaliselt tugev. Merkuur lükkab teid edasi ja te ei peatu enne, kui teie tung on rahuldatud. Olge aga ettevaatlik, et teid ei rabaks liigsed tungid.. Mis puutub pere ja suhetesse, siis teistele meeldib teie seltskonnas olla. Oled väga kaastundlik ja teistele meeldib sinuga koos aega veeta. See kehtib ka teie partneri kohta. Nad hindavad seda kindlasti, kui veedate nendega rohkem aega.

Astroloogiline prognoos Vähk juuli 2024

Otsus võib tunduda äkiline, kuid töö ise on pika aja jooksul arenenud.

Tervis

Hea elujõud ja diskreetne vaimne energia, mis kahekordistab hinnad alates kuu keskpaigast. Et olla tunnistajaks jõu ja energia märgatavale paranemisele, peate ootama kuu lõppu, mis toob sisse tõeliselt dünaamilise faasi, mis sobib ideaalselt spordiga tegelemiseks ja võib-olla tavapäraste piiride ületamiseks. Kokkuvõttes suurepärane aeg terviseks ja heaoluks!

Karjäär

Karjääri jooksul näib Jääral olevat raske kuu. Tundub, et tekivad konfliktid kolleegide ja juhtidega. Näib, et muutused teie karjääris ei mõju positiivselt. Sind ootab ees kirglik kuu. Rahaliselt tundub, et asjad põrkuvad veidi edasi-tagasi, kuid kuu kokkuvõttes näivad rahaasjad olevat stabiilsed.

Raha

Kontaktide uuendamine kauanägematu perekonnaga on Vähi jaoks prioriteet.

Suhted

Kui on teemasid, mis tüütavad, on teised, mis tekitavad veidi huumorit, aimavad teatud olukordi ette, klaas pole pooltühi, vaid pooltäis. Teist poolt vaadates mõistame, et sel kuul on meil toredaid olukordi; see on sinu juhtum, kallis Vähk.

Rahandus

Vähimärgi spetsialistid võivad olla võimelised oma potentsiaali ära kasutama, kui nad töötavad hoolikalt ja pühendunult. See võib tekitada teile ka tunnustust. Kuid rääkides peate olema ettevaatlik. Vältige karmide sõnade kasutamist ning tegutsege mõõdukalt ja küpselt.

Astroloogi nõuanded

Kõige olulisemad terviseprobleemid, millega Vähid peavad arvestama, on kõik need, mis on seotud seedesüsteemi moodustavate organitega, kuigi kannatada võivad ka nende kopsud. Nende olemuse emotsionaalsed aspektid paranevad, kuid nad ei väljenda end ladusalt, mistõttu võivad nad saada erinevate vaevuste soodustajaks. Parim on see, et põlisvähi põliselanikud ei lükkaks arsti konsultatsioone ega analüüsi edasi, et vajadusel alustada õiget ravi.Juuli, teie Vähi sünnipäeva kuu (juhul, kui sa pole sündinud muidugi juuni lõpus!). Kuu, mis toob sulle mitmeid kingitusi, sealhulgas põhilise rahu ja rahulolu. Jupiteriga terve osa juulist sinu kasuks, kes teab, kas suudad kustutada murettekitavad olukorrad, kahtlused või rahulolematuse. Kindlasti on teil tõsine kavatsus nautida elu ja arendada kõiki oma lemmikrõõme. Taevas nõustub teiega, väljendades oma heakskiitu ilma teile kunagi vastuollu osutamata!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Vähk juuni 2024

Sel perioodil saavad nad täita unistuse tunda end oma lähedaste kaitstuna ja toetatuna. Päikese heledus …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga