Kuu horoskoop Vähk detsember 2024

Taevas valitsev energia detsembris on liiga tihe, nii et väljakutsed on igapäevased. Veenus ja Jupiter -liitlased- aga kompenseerivad neid, nii et nad saavutavad eesmärgid erinevates eluvaldkondades. Loomulikult on saavutuste nurgakiviks nende tehtud pingutus ja vastutus. Tundlikkus muudab vastasseisude vastuvõtmise raskeks, kuid nad tunnevad end rõõmsalt toetatuna. Sellest kaitsest hoolimata tugevdage end, et mitte sattuda ebameeldivatesse meeleseisunditesse. Horoskoop Vähk detsember 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Veenus jääb sinu astroloogilisesse armastusmajja kuni 15. detsembrini. See on parim tähtkuju, et kellegagi tuttavaks saada, kasvõi eemalt, aga ka oma praegusega lõbusalt aega veeta. Pärast seda kuupäeva võite olla kindel, et uute omandamiste puhul leiate alati vale mehe. Horoskoop Vähk detsember 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ettevõtjatel ja füüsilisest isikust ettevõtjatel on võimalus hankida uusi kliente uute ärilepingute kaudu. Uute äriinvesteeringute tegemisel peate võib-olla siiski olema ettevaatlik. Siiski võivad ettevõtted ja kaubandused üldiselt teenida rohkem kasumit. Kuu horoskoop Vähk detsember 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Vähid on aasta viimasel kuul emotsionaalselt ebastabiilsed. Peate veetma palju rohkem aega oma pere ja sõpradega ning olete ka hoolivam. Lisaks proovite läbi saada ka uute sugulastega, keda perekondlikel koosviibimistel suure tõenäosusega kohtate. Pead olema tähelepanelik ja end vaos hoidma, et nad sind liiga pealetükkivaks ei peaks. Detsembris kogete ka melanhoolia. Lisaks mõtled ka eesmärkidele, mille oled selleks aastaks püstitanud, kuid pole veel saavutanud. Kuid ärge muretsege mineviku pärast, vaid vaadake tulevikku.

Astroloogiline prognoos Vähk detsember 2024

Need arusaamad näitavad, et olete sügise jooksul küpsemaks saanud ja võite olla valmis võtma veidi tõsisemat rolli, mida teatud inimesed teilt nõuavad.

Tervis

Kuu esimesel poolel näed sind ülienergilisena, valmis võitlema selle eest, mis sind huvitab, kiire ja jõuline spordis ja muus kehalises tegevuses. Pühade lähenedes oli tunda väikest väsimust, mistõttu tasuks tempot veidi maha võtta ja rutiinist välja puhata. Kui ei saa, hoolitse puhkuse ja toitumise eest.

Karjäär

Detsember tundub Jäära jaoks karjääri mõttes raske kuu olevat. Eesmärke ei pruugi olla võimalik saavutada, sest kolleegide toetus on vähene. Tundub, et teie raske töö eest on vähe tasu. Finantsvaldkonnas näib toimuvat muutus. Sellel muutusel näib olevat positiivne mõju.

Raha

Kuu lõpus tunneb Sõnn end väga väsinuna, nii et vormilanguse korral ärge kõhelge korralikult puhata, sest unevajaduse eiramine võib tervisele väga negatiivselt mõjuda.

Suhted

Tundliku inimesena peate olema rahulik; otsite lohutust inimestelt, keda armastate. Niipea kui teine ​​inimene on avatud, olete valmis end ohverdama. Eelistad tunnete magusust. Alates 22. detsembrist armastate täiuslikku armastust; tähed toovad sulle sõõmu värsket õhku.

Rahandus

Vähimärgi spetsialistid võivad loota oma mainet tõsta ja oma tööga tuntust koguda. Pealegi võivad administraatorid saada uusi võimalusi, meelelahutusvaldkonna professionaalid aga oma tegevussfääris särada.

Astroloogi nõuanded

Head ajad, mida Vähid kogevad, peegelduvad nende füüsilises ja vaimses seisundis. Nad on suurepärased või vähemalt teevad kõik endast oleneva, et parandada vanad vaevused ja vältida uusi. Need põliselanikud, kelle harjumuste hulgas pole veel mingit füüsilist tegevust, ei viivita jõusaali registreerumisega. Lisaks on nad valmis oma tarbimist parandama, asendades süsivesikuterikkad toidud puu- ja köögiviljadega, et vältida orgaanilist tasakaalustamatust.Milline kuu ootab teid! Võib-olla ei ole see lineaarne, võib-olla tekivad vastuolud ja vastuolud, kuid tüütuste kurdide hulgas saate aru, et tulevik läheneb suurte sammudega ja on igati soodne! Kõigil neil aistingutel, isegi kui need on mittelineaarsed, on aga eelis, et tunnete end elavana: rõõm nautida muutust, nuusutada uudsust, see võimaldab teil kasvada, tunda end iseendana, avage uued, kuid väga põnevad projektid… Need on ebatavalised, kuid kindlalt sädelevad jõulud!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Vähk juuni 2024

Sel perioodil saavad nad täita unistuse tunda end oma lähedaste kaitstuna ja toetatuna. Päikese heledus …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga