Kuu horoskoop Sõnn september 2024

See on Veenuse Laste jaoks positiivne kuu. Merkuuri positsioon soodustab nende afektiivset mõistmist, eriti alates 13. Nende loomulik loovus leiab suurepäraseid väljenduskanaleid. Vanad arhiveeritud projektid tulevad välja ja on edukad. See toob isiklikku kasu ja tõstab teie enesehinnangut. Mõnevõrra segased olukorrad ämmadega või ühiskondlikus elus nõuavad teie mõistmisvõimet. Ole kannatlik. Horoskoop Sõnn september 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Alates 11. septembrist inspireerib sind armastuse planeet Veenus, hellitada tuleks eelkõige ennast, aga lasta end hellitada ka inimesel, kes sinust hoolib. Kõlab nagu muinasjutt? Jah, kuid see võib saada reaalsuseks. Võib-olla kohtuvad vallalised ka inimesega, kes on teiega olnud seotud juba mitu elu. Laske end üllatada. Horoskoop Sõnn september 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

See võib äri- või kaubandusega tegelejate jaoks osutuda paljutõotavaks kuuks. Ühisettevõtetes või partnerlusettevõtetes võite oodata märkimisväärset kasumit, samas kui ka rõivatööstused võivad teenida ilusat tulu. Pealegi võivad kullakaunistega kauplejad saada palju kliente ja teenida seeläbi märkimisväärset kasumit. Kuu horoskoop Sõnn september 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Septembris võib Sõnn tunda depressiooni ja demotivatsiooni. See aasta on olnud üsna kurnav ja tundub, et jaanuarist on möödas terve igavik. Need negatiivsed tunded võivad mõjutada teie elu kõiki aspekte, nii et proovige neid mitte lahti lasta ja otsige abi oma partnerilt või sõbralt. Siiski olge ettevaatlik, et mitte vältida negatiivsust ja oodake, kuni see möödub. Isegi kui sa seltskonda väga ei taha, on siiski parem oma aega efektiivselt kasutada näiteks õppimise, sportliku aktiivsuse suurendamise või oskuste lihvimisega.

Astroloogiline prognoos Sõnn september 2024

Sind saadetakse erinevatele kursustele ja aitad langetada olulisi otsuseid.

Tervis

Teie esimene mõte võib olla lihtsalt tervisest. Varasematest kogemustest tugevdatuna ei kavatse te tähelepanuta jätta midagi, mis võib aidata teil kolmesaja kuuekümne kraadi juures säilitada või vallutada täieliku heaolu kadestusväärset seisundit. Olete teinud palju, kuid teil on veel tööd teha: ärge muretsege, te hakkate juba tulemusi nägema.

Karjäär

Teie fookuses on sel kuul eneseareng, mitte professionaalne areng. Teete kõvasti tööd, kuid näib, et te ei saa vastutasuks erilist tunnustust. Tundub, et saate ka kolleegidelt vähe toetust. Kuigi te ei tunne oma karjääri jooksul rahalist väärtust, näib, et raha liigub pidevalt. Kas see on tingitud õigetest investeeringutest? Teie selge suhtlus kindlasti aitab.

Raha

Sõnni edu septembris sõltub sellest, kui kiiresti nad võimalustele reageerivad.

Suhted

Armunud pole alati lihtne teada, kus sa oled, kas bluffid või varjad oma emotsioone. Miks mitte lasta oma tunnetel ja emotsioonidel plahvatada? Inimesed, kes sind armastavad, ootavad sinult tunnustust, kui su tagasihoidlikkus su impulsse tagasi hoiab; leidke teine ​​viis oma tunnete väljendamiseks.

Rahandus

Meditsiini-, inseneri-, meedia- ja meelelahutusvaldkonnas töötavad Sõnni spetsialistid võivad sel kuul oma vastavates valdkondades hästi särada. Lisaks võib märgatavalt tõusta ka omaette ettevõtlusega tegelejate majanduslik staatus.

Astroloogi nõuanded

Nad peavad olema ettevaatlikud Veenuse vaenuliku positsiooni tõttu võimalike suguelunditega seotud probleemide suhtes. Sama juhtub kõri ja häälepaelte tasemel. Kõigi anomaaliaid paljastavate sümptomite korral on Sõnnil mugav võtta kasutusele vastavad ettevaatusabinõud. Teisest küljest premeerib Marss Sõnni rõhutatud ja ammendamatu elujõuga ning Jupiteri sisenemine tervisepiirkonda soodustab pikaajalise haiguse käes vaevlejate kiiret paranemist.September algab hea elu ja entusiasmiga! Energia ja teotahte vahel paistavad teie isiklikud projektid lõpuks lendu tõusvat ja elluviimise poole tõusvat. Pühendumisvõime jääb kogu kuu jooksul alati üsna karmiks. Teisest küljest jaguneb september meeleolu ja rahulikkuse huvides peaaegu kaheks: esimeses olete objektiivsem ja eraldatum, teises on üsna kuumuse tõttu raske oma tunnete suhtes objektiivseks jääda, võib-olla üsna vastuolulised aistingud.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Sõnn juuni 2024

Neid soosivate kasulike planeetide hiilgava mõju all muutusid Bullid üha enesekindlamaks. Nad leiavad teel rõõmu, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga