Kuu horoskoop Sõnn oktoober 2024

Tähemärgiga silmitsi seisev Marss Skorpionis käib sageli närvidele. Vaatamata Veenuse viibimisele samas majas, pehmendab Armastusejumalanna tülisid vaid mõneks päevaks, seejärel pöördub ta tagasi ning tema positiivne ja kaitsev mõju kaob. Kuu esimestel päevadel lubab Merkuur Neitsis end rahulikult väljendada ja iga probleemset olukorda vihastamata analüüsida, kuid siis sõltub kõik sinust endast. Kuigi taevas ei ole liiga soodne, on auhindu. Horoskoop Sõnn oktoober 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kuni 6. oktoobrini laseb Veenus tantsida sinu tunnetel, vahel unistavatel, vahel väga tulistel, täis kirge. Teid täidab õrn armumine, võib-olla ka igatsus väikese põneva seikluse järele. Kui Veenus on alates 7. kuupäevast Amburis, siis tuleks lasta mõistusel sõna sekka öelda ja mitte teha rutakaid otsuseid. Horoskoop Sõnn oktoober 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ärimehed võivad kaubanduses seista silmitsi konkurentsiga. Seetõttu peate võib-olla investeeringute tegemisel ettevaatlik olema. Kuid ühisettevõtetel võib sel kuul hästi minna. See periood võib osutuda kasumlikuks, eriti valmisrõivaste või nendega seotud ettevõtete jaoks. Neil, kes ootavad pankade ärilaene, on ka võimalus neid kohe saada. Kuu horoskoop Sõnn oktoober 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Oktoobris on Sõnn taas jalule. Veenuse mõju Kaalude asendis annab naistele eriti maagilise võlu, mis hämmastab nii vanu sõpru kui ka uusi tuttavaid. Ja loomulikult naudite seda ilu küllust täiel rinnal. Seega ei tasu kõhklemata kanda värvilisemaid riideid ja rõhutada oma kurve. Pange tähele, et teie ilu võib tuua kaasa ka negatiivseid emotsioone kadeduse ja armukadeduse kujul. Kui teie kõhutunne hoiatab teid ohu eest, järgige oma instinkte ja proovige neid olukordi hinnata.

Astroloogiline prognoos Sõnn oktoober 2024

Muidugi on kõik väljakutsed lõbusad, kuid kui olete noorem Sõnn, võib olla raske seada piiranguid sellele, kui palju tööd ette võtate.

Tervis

Tahaksid end paremini tunda keha, vaimu või lihtsalt esteetikaga seotud põhjustel. Oktoober näeb teid tervise ja energia delikaatsel alal väga hõivatud, mõnel hetkel tunnete, et teie patareid on tühjad, ja mõnel hetkel, mil tunnete end tugevalt üles. Püsivuse saladus? Meeleolu: hoidke kõrgel ja enesekindlalt ning teil on akud alati täis!

Karjäär

Karjääri osas näib, et jääd sel kuul mõnda aega paigale. Vaevalt saad areneda, sest kolleegid ja sõbrad ei ole sulle piisavalt toeks. Oktoober tundub rahaliselt positiivne kuu olevat! On isegi võimalus, et saate raha välismaalt.

Raha

Te täidate oma ametiülesandeid veelgi täpsemini ja pedantsemalt kui eelmisel kuul. Leiad aega ka pere jaoks. Alles kuu lõpus tunned end endale peale surutud tempos kurnatuna. Ostlemine on teie jaoks stressimaandaja. Kuid tähed hoiatavad teid liigsete kulutuste eest, mis pole teie eelarve juures eriti soovitatav.

Suhted

Luksus, maitse, elurõõmud köidavad teid sel kuul. Me armastame sind sellisena, nagu sa oled, ja palju muud. Teie seltskonnas viibimine on tõeline õnn. Sentimentaalselt on periood soodne, tutvud uute inimestega, oled särav; Teie populaarsus kasvab plahvatuslikult.

Rahandus

Sõnni professionaalid saavad uute ettevõtmiste alustamiseks investeeringuid teha. Sa võiksid praegu hästi ja ka oma potentsiaaliga hakkama saada; siiski võib teie vajaduste rahuldamisel tekkida raskusi.

Astroloogi nõuanded

Oktoobrikuu positiivsele panoraamile lisandub hea tervislik seisund, mida Sõnn naudib, eriti kui nad loobuvad osaliselt oma sünnipärasest kalduvusest istuvale eluviisile, mis võib neile ainult ebamugavusi tuua. See on vältimatu tingimus, et nad teevad regulaarselt füüsilisi tegevusi. Nii saavad nad vältida liigset kaalu, võitlevad kolesterooliga ja hoiavad oma närvisüsteemi tasakaalus. Suhkru ja rasvade tarbimist tuleb oluliselt vähendada.Töö, igapäevaelu, füüsiline heaolu: need on teemad, mis koondavad selle kuu jooksul kogu teie tähelepanu, võib-olla ühele konkreetsele või võib-olla kõigile kolmele vältimatute põimumiste ja vastastikuste tagajärgede tõttu. Oktoober võib seega olla töine kuu, ettevalmistav kuu, kus vahelduvad mõned ebakindluse hetked teistega, mille jooksul kogete sündmusi enesekindlamalt. Kindel on see, et teid kõiki Torellisid ootavad aastakümned üksteise järel ees suured muutused (praegu lähevad need esimese ja osa teise alla).

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Sõnn juuni 2024

Neid soosivate kasulike planeetide hiilgava mõju all muutusid Bullid üha enesekindlamaks. Nad leiavad teel rõõmu, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga