Kuu horoskoop Sõnn november 2024

Oled omandihimuline ja liiga kangekaelne. Novembrikuus toob sellise suhtumise omaksvõtmine sulle vaid palju probleeme. Kutsuge kannatlikkust ja õppige teisi kuulama. Peamine probleem on suhted teistega, kellel pole midagi meeldivat. Märgi vastas olevad olulised planeedid toovad teile kaasa komplikatsioone, kui te dialoogi ei asu. Sõpradega jagavad nad lõõgastust ja lõbu. Nad aitavad teil järele anda nii mitu korda kui vaja. Kuula tähelepanelikult. Horoskoop Sõnn november 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kui avate, kui lubate armastust, muutub novembri algus emotsioonide tormiks, millest kumab lõpuks läbi teie varjatud, sageli eitatud sensuaalsus. Pange maha oma hirm, ettevaatlikkus, usaldamatus. Samuti peate end lahti laskma, lahti laskma ja kaotama kontrolli oma emotsioonide üle. Veenus hoolitseb sinu eest, kui asjad lähevad tõsiseks. Horoskoop Sõnn november 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Tõenäoliselt õitsevad ühisettevõtted, mis võib olla eriti oluline reisimisega seotud ettevõtete puhul. Tegelikult võivad reisi- või turismitööstused ise hästi hakkama saada, teenida head kasumit ja aidata kaasa nende valdkondade ettevõtjate paremasse rahasse. Lisaks võib aktsiatega kauplemine olla tunnistajaks ka tõusule. Kuu horoskoop Sõnn november 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Novembris püüab Sõnn oma kohustustest kõrvale hiilida ja elustiili muuta. See ei tohiks automaatselt olla midagi negatiivset ega positiivset. Kaaluge kõiki plusse ja miinuseid ning inimesi, keda teie valikud mõjutavad. Kui proovid probleemidest eemale pääseda, siis mõtle, kas põgenemine tõesti aitab või lükkab see probleemi lihtsalt edasi Sel kuul on täiskuu Sõnni asendis, seega ole selle mõjude suhtes oma tervisele eriti ettevaatlik. Püüdke vältida operatsiooni või liigset väsimust ja võtke aega lõõgastumiseks.

Astroloogiline prognoos Sõnn november 2024

See tähendab, et teil on nüüd rohkem aega enda ja isikliku arengu jaoks.

Tervis

Sellest ei saa kuidagi mööda: kui Marss on teie vastu (koos osa kuust Päike ja Merkuur saadavad), väldib novembri energia teid kohe, kui teid näeb! Seda pole mõtet taga ajada: parem on säästa jõudu ja keskenduda rahulikkusele, rahulikkusele, taastumisele, suurepärasele puhkusele ja õigele toitumisele. Need on nurgakivid, mis hoiavad teid tervena nüüd ja alati.

Karjäär

Tundub, et Veevalajal pole probleeme ametialaselt eesmärkide saavutamisega. Seetõttu on novembris Veevalaja jaoks kasv. Kuu võib olla rahaliselt tormiline. Kuigi rahavoog näib olevat positiivne, peate selle nimel kõvasti tööd tegema. See ei ole riskide võtmise kuu ja tundub mõistlik kulutusi võimaluse korral piirata.

Raha

Oktoobris on perekond Sõnn nõudlik ja ihkab tema tähelepanu, mistõttu tuleb tal ühendada kodu- ja tööasjad. Tänu oma omadustele suudad aga kõik ühitada ja isegi enda jaoks veidi aega leida. Kui aga tunned, et vajad abi, siis ära kõhkle seda küsimast.

Suhted

Just väikestes rühmades paljastate kõige tõenäolisemalt oma tõelise isiksuse ilma flirtimata. Aeg, mille veedate, on praegu äärmiselt intensiivne. Umbes kuu teisel nädalal armastus kiireneb, leiad loomulikult oma armastuse kiiruse;

Rahandus

Sõnni tähemärgi meditsiini- ja infotehnoloogiaspetsialistid võivad nüüd loota oma töökohtadel silma paista. Lisaks võib märgatavalt paraneda ka juriidiliste isikute majanduslik olukord. Pealegi võivad arhitektuurispetsialistid saada töövõimalusi välismaal.

Astroloogi nõuanded

Selle etapi esimeses osas saavutavad need Sõnni põliselanikud, kes on kannatanud oma suguelundite probleemide all, hämmastava ja kiire taastumise. Mõnel juhul saavutavad nad selle kirurgilise sekkumisega, samuti saavutavad soovitud tulemused need Sõnnid, kes otsustavad minna iluoperatsioonile. Teisest küljest saavad need, kes peavad kaalus juurde võtma, seda lihtsalt ja need, kes, vastupidi, otsustavad kaalust alla võtta, saavutavad selle ilma täiendavate pingutusteta.Sügishooaeg vaevalt peegeldab sellise kevadmärgi vajadusi nagu Sõnn. Tegelikult võib see kuu osutuda raskeks, nõudlikuks, kohati isegi uskumatult väsitavaks, kuid kui mõtled järele ja lased lahti kõigest, mis ei tööta, siis vaatamata stressile näed, et see periood saab olema aluseks teistsugune teie eksistentsi faas, täisväärtuslikum ja vastab teie sisemistele väärtustele. Alustada võiks siit: mõista, mida sa tahad, mitte seda, mida arvad, et tahad, sest ühiskond, perekond, partnerid, sõbrad, suhtlusvõrgustikud suruvad seda sulle peale…

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Sõnn juuni 2024

Neid soosivate kasulike planeetide hiilgava mõju all muutusid Bullid üha enesekindlamaks. Nad leiavad teel rõõmu, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga