Kuu horoskoop Sõnn juuli 2024

Alateadvuse piirkonnas asuvad planeedid kutsuvad teid üksi mediteerima, et kaotada hirm muutuste ees. Päikese sära all Vähis kuni 22. kuupäevani leiavad nad ümbritsevate inimeste armastava toetuse. See aitab neil end stabiilsena tunda ja kindlamalt edasi liikuda. Kui tunnete end halvasti, apelleerige loovuse arendamisele, mis teile kingituseks on antud. See võimaldab neil väljendada end valitud tegevuse kaudu ja samal ajal vabastada kahjulikud pinged. Horoskoop Sõnn juuli 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Sa võlud ja petad oma sensuaalsuse ja südamliku loomusega: südame vallutamiseks pole vaja räigeid loosungeid. Eriti juuli lõpus teeb armastuse planeet Veenus sul uute kontaktide loomise lihtsaks. Igaüks, kes elab partnerluses, võib loota, et kriis saab nüüd lõplikult lahendatud. Horoskoop Sõnn juuli 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ärimehed võivad kaubanduses seista silmitsi konkurentsiga. Seetõttu peate võib-olla investeeringute tegemisel ettevaatlik olema. Kuid ühisettevõtetel võib sel kuul hästi minna. See periood võib osutuda kasumlikuks, eriti valmisrõivaste või sellega seotud ettevõtete jaoks. Neil, kes ootavad pankade ärilaene, on ka võimalus neid kohe saada. Kuu horoskoop Sõnn juuli 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Juuli saabudes hakkab Sõnn olema rohkem mõjutatud Kalade positsioonil olevast Jupiterist, mis paneb sind ennast paremini tundma ja lõpetab muretsemise sinust sõltumatute asjade pärast. Teid valdab harmoonia ja ka teised tunnevad seda. Teil on isegi võimalus harmoonia neile üle kanda. Nii et ärge oodake oma tööelus kohe drastilisi muutusi, see on ka ideaalne aeg vaimsuse jaoks, mille hiljuti kõrvale lükkasite. Tasakaalu leidmiseks proovige kirjandust, maalimist või meditatsiooni.

Astroloogiline prognoos Sõnn juuli 2024

See kuu tuleb intensiivne – nii sotsiaalselt kui ka siis, kui veedad selle tööl.

Tervis

Juuli võib olla kummaline kuu: mõnel päeval tunnete end hästi, mõnel päeval tunnete, et akud on tühjad ja miski ega keegi ei saa neid laadida! Olge objektiivne, kuid ennekõike ettevaatlik. Teil on palju arenguruumi, kui teate, kuidas oma tugevaid külgi arukalt juhtida, ilma neid negatiivsete mõtete või emotsioonidega destabiliseerimata.

Karjäär

Tundub, et teie karjääriga seotud probleemid lahenevad sel kuul lihtsalt ja kiiresti. Töökoha vahetamisele mõtlev Veevalaja näib sel kuul olevat edukas. Rahaliselt tundub kõik olevat stabiilne. Veevalaja peab aga meeles pidama, et ta ei kuluta raha asjatult.

Raha

Juulis on sotsiaalsed oskused tähtsamad kui raske töö, nii et tehke koostööd ja teil õnnestub heaolu.

Suhted

Programm on täis, teie armastused on muutumas, näite uute asjade loomisel või alustamisel hoolimatum kui kunagi varem; Teie suhted on harmoonilised. Õhkkond on pehme ja soe, ärge laske end petta; pöörad tähelepanu armastatud inimese vajadustele. Alates hetkest, kui panustate usaldusele, olete kõik võitnud.

Rahandus

Sõnni professionaalid saavad uute ettevõtmiste alustamiseks investeeringuid teha. Sa võiksid praegu hästi ja ka oma potentsiaaliga hakkama saada; siiski võib teie vajaduste rahuldamisel tekkida raskusi.

Astroloogi nõuanded

Teatud annus vägivalda elab sel perioodil Sõnni hinge. Kannatamatus takistuste suhtes või tunnustuse puudumine võib muutuda pahameeleks. Tuleb ette näha düsfoonia ja vereringeprobleemid. Sel eesmärgil peab Sõnn kõrvale jätma oma istuvad harjumused ja tegelema sporditegevusega, mis vähendab või kõrvaldab kehva vereringe; samuti tarbida C-vitamiini sisaldavaid toite, et vältida probleeme kurgus.Kätte on jõudnud ka juuli ja kahjuks algab see nii nagu eelmisel kuul, keset pinget ja kõikuvat meeleolu. Ilma pille suhkrustamata ei ole kuu esimene osa kerge ja pead pöörama tähelepanu oma valikutele, reaktsioonidele, eriti vastuolulistele ja impulsiivsetele. Aeglaselt annab see keeruline kliima aga teed suurele vaimsele selgusele, mis tuleb esikohale. Siis on siin lineaarsemad emotsioonid, magusus ja rahulikkus ning lõpuks suurem jõud ja palju teravust, mis saadavad suurepärase sulgemise.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Sõnn juuni 2024

Neid soosivate kasulike planeetide hiilgava mõju all muutusid Bullid üha enesekindlamaks. Nad leiavad teel rõõmu, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga