Kuu horoskoop Sõnn detsember 2024

Vältige igal juhul üle parda minemist, kui leiate piirid. Nad saavad perelt materiaalset tasu ja julgustust. Seega mõistavad nad, et kuigi nad puutuvad kokku takistustega, saavad nad ka toetust. Agressiivne käitumine ei ole kellelegi positiivne, see tekitab ainult rahutust ja sisemist ebamugavust. Kui nad oma kangekaelsusest üle saavad, naudivad nad ka sõprade seltskonda. Ärge jätke oma menstruatsiooni positiivseid külgi kasutamata, reageerides kapriisselt. Pühendage aega kunstile, see on teie teraapia. Horoskoop Sõnn detsember 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kasu Uraanist ja seega ka oma keskkonnast: jõulude ajal on see väga tore! Kuid vajate ka kedagi, kes teie kaisutustungi rahuldaks: Veenus ütleb, et üks on olemas ja ta on sündmuskohal alates 2. advendist. Horoskoop Sõnn detsember 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

See võib äri- või kaubandusega tegelejatele osutuda paljutõotavaks kuuks. Ühisettevõtetes või partnerlusettevõtetes võite oodata märkimisväärset kasumit, samas kui ka rõivatööstused võivad teenida ilusat tulu. Pealegi võivad kullakaunistusega kauplejad saada palju kliente ja teenida seeläbi märkimisväärset kasumit. Kuu horoskoop Sõnn detsember 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Sõnn tunneb end aasta viimasel kuul täiesti muretult. Nad ei kõhkle oma tundeid jagamast ja see aitab neil leida sisemise tasakaalu. Nad taastavad hea meelega unustatud suhteid ja kohtuvad oma sugulastega. Suhtute uute inimeste pereringi toomise suhtes skeptiliselt ega tunne soovi nendega rääkida.Detsembris võtate ka elustiili ja toitumise osas hoogu maha ning seetõttu lubate end maiustustele ja alkoholile, mis võivad teile pikaajalist mõju avaldada. ebamugavustunne.

Astroloogiline prognoos Sõnn detsember 2024

See on teie jaoks stressirohke, kuid ka väga rahuldust pakkuv periood.

Tervis

Detsember algab nagu november: närvilisuse ja väsimuse märgi all. Hoolitse oma elujõu eest, puhka ja ole rõõmsameelne, pühendades oma vaba aja sellele, mida eelistad teha. Tegelikult muutub talve ja pühade saabudes trend vastupidiseks ja te saate kiiresti oma jõu tagasi. Oled väga valmis tööle naasma, elujõuline ja suurepärases vormis!

Karjäär

Veevalajat toetavad tema karjääris sotsiaalsed kontaktid. See on positiivne, sest tundub, et teie pingutus on hästi tasutud. Veelgi enam, töökohal tundub olevat positiivne õhkkond, nii et eesmärkide saavutamisega on vähe probleeme. Rahaliselt tundub Veevalajal olevat positiivne kuu. Tundub, et vaimsusel on positiivne mõju. Võib-olla investeerite või saate varasematest investeeringutest kasu lõigata.

Raha

Kuu lõpus tunneb Sõnn end väga väsinuna, nii et vormilanguse korral ärge kõhelge korralikult puhata, sest unevajaduse eiramine võib tervisele väga negatiivselt mõjuda.

Suhted

See on maagiline aeg; teete kokkupõrgete vältimiseks kõik endast oleneva. Olete teadlik, et igasugune vaenulik õhkkond teie armuelus ei ole teie elule sugugi hea. Sa pingutad, õnn on puudulik; oled tähelepanelik inimeste suhtes, keda armastad.

Rahandus

Meditsiini-, inseneri-, meedia- ja meelelahutusvaldkonnas töötavad Sõnni spetsialistid võivad sel kuul oma vastavates valdkondades hästi särada. Lisaks võib märgatavalt tõusta ka omaette ettevõtlusega tegelejate majanduslik staatus.

Astroloogi nõuanded

Sõnn teavad, kuidas nautida oma vaba aja veetmist ja vaba aega nagu vähesed teised, kuni nad otsustavad oma lõpututest töökohustustest lahti saada. Detsembris teevad nad hästi välja päevad, mille nad pühendavad füüsilisest ja vaimsest kurnatusest taastumiseks, milleks intensiivne tegevus neid tegema sunnib. Samuti on oluline, et nad viiksid nõutud analüüsid läbi orgaanilise tasakaalustamatusega võitlemiseks piisavalt varakult ja väldiksid algava probleemi muutumist riskiprobleemiks.Detsember tähistab üleminekuperioodi väsitava ja palju parema perioodi vahel. On ju ka aasta viimasel kuul see üleminekufunktsioon, isegi kui see transiitidega seoses sinu jaoks veelgi rohkem esile tuleb. Eelkõige näete, kuidas nii Marss kui Jupiter lähevad masendavatest ja kurnavatest nurkadest kindlasti huvitavamate nurkade poole. Teie jaoks, eriti alates jõuludest, tähendab see enesekindlust, enesehinnangut ja suuremat rahulolu. On tõesti aeg tähistada, pidusid, mis on teie jaoks tõesti topelt väärt…

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Sõnn juuni 2024

Neid soosivate kasulike planeetide hiilgava mõju all muutusid Bullid üha enesekindlamaks. Nad leiavad teel rõõmu, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga