Kuu horoskoop Sõnn august 2024

Mõjutuste tõttu, mida pole alati lihtne käsitleda, võivad nad olla teatud perekondlike konfliktide ohvrid. Kasutage loomulikku kannatlikkust, millega sündisite kingitusena, ja näete, et mõne päeva pärast taastub kõik normaalseks. Rahu selles valdkonnas võimaldab neil jätkata oma projektides pragmaatiliselt ja rahulikumalt. Ärge jätke kõrvale midagi, mida olete välja pakkunud, ja ärge kartke, kui peate tegema ootamatuid muudatusi, lõpptulemus on julgustav. Horoskoop Sõnn august 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kui Veenus on pagasis, on sul augusti keskpaigast parimad võimalused armuda. Veenus viib teid kokku inimestega, kellega teil on üleloomulik hingesugulane. Tunded inspireerivad sind, mida oled harva varem nii intensiivselt, nii ägedalt ja liigutavalt tundnud. Sind pühitakse sellesse. Vähk ja Skorpion on eriti lummatud teie erilisest aurast. Horoskoop Sõnn august 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Tõenäoliselt õitsevad ühisettevõtted, mis võib olla eriti oluline reisimisega seotud ettevõtete puhul. Tegelikult võivad reisi- või turismitööstused ise hästi hakkama saada, teenida head kasumit ja aidata kaasa nende valdkondade ettevõtjate paremasse rahasse. Lisaks võib aktsiatega kauplemine olla tunnistajaks ka tõusule. Kuu horoskoop Sõnn august 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Augustis jätab Sõnn kõrvale oma loomuliku häbelikkuse ja avab end uutele suhetele, mis võivad olla tuleviku jaoks väärtuslikud, olgu selleks siis partner, sõber või kolleeg. Ära karda näidata, kes sa tegelikult oled, sind ümbritsevad hindavad seda. Ole avatud ka teiste arvamustele. Oled ka väga heas vormis, nii et võid julgelt osaleda käelises tegevuses või spordis, mida sa tavaliselt ei teeks. Ületate ennast ja see annab teile täiendavat enesekindlust.

Astroloogiline prognoos Sõnn august 2024

Nüüd võite isegi leida tee tagasi selle juurde, mis teid elus inspireerib.

Tervis

Suurepärane kuu taastumise, heade kavatsuste püsivuse, soovi taas vormi saada ja välimuse eest hoolitsemise nimel. Hea on see, et saate selles osas lõpuks nähtavaid tulemusi, vähem hea on see, et te ei saa veel üle pingutada: olge ettevaatlik ja pidage meeles, et te pole võitmatu. Isegi kui sa augusti lõpus tõesti välja näed!

Karjäär

Tundub, et te pole viimasel perioodil alati kena olnud. See võis põhjustada tööl mõningast hõõrdumist. August tundub olevat õige aeg, et töökaaslastega suhteid parandada ja vajadusel vabandusi välja tuua. Rahaliselt näib vähe muutuvat.

Raha

Ka kodus toimub palju ning uudised, mis tulevad pärast 20. augustit, on väga üllatavad.

Suhted

Armastus on prioriteetide keskmes, sa oled armunud; sa tundud kümme aastat noorem. Veenus kaitseb teie armastusi, kui teil on kahtlusi, lendavad nad minema. olete rahustatud; teie astraaltaevas on hele, nautige seda kaunist hõrenemist, kui teil on projekte. Augustis särad, kuu on soodne uuteks kohtumisteks.

Rahandus

Sõnni tähemärgi meditsiini- ja infotehnoloogiaspetsialistid võivad nüüd loota oma töökohtadel silma paista. Lisaks võib märgatavalt paraneda ka juriidiliste isikute majanduslik olukord. Pealegi võivad arhitektuurispetsialistid saada töövõimalusi välismaal.

Astroloogi nõuanded

Augustis naudib Sõnn kosmiliste energiate soodsat mõju tervise vallas, välja arvatud ahistamine, millele Merkuuri retrogradatsioon ja kvadraatsus nad allutab. Sel põhjusel peavad Sõnni põliselanikud olema tähelepanelikud ebamugavuste suhtes, mis võivad tekkida häälepaelte tasemel või hingamisteede probleemides. Ülemäärane töö tuleb kompenseerida kergete füüsiliste harjutustega. Ka nädalavahetuse miniturism võimaldab neil energiat laadida.August annab sulle rohkem kui ühe põhjuse endaga rahule jääda. Mõnus, intiimne tunne, peaaegu jagamine teie ja teie hinge vahel, mis puudutab teie sisemist jõudu, oskust vastu seista ja raskustele üle saada, oskusi, mida olete näidanud omavat eelmisel perioodil. See kuu tuleb sinu vastu leebe, välja arvatud mõned probleemid augusti alguses, mis võivad puudutada suhtlemist või reisimisvahendeid. Kui pead lahkuma, siis parem kuu keskpaigast, muidu ole ettenägelik.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Sõnn juuni 2024

Neid soosivate kasulike planeetide hiilgava mõju all muutusid Bullid üha enesekindlamaks. Nad leiavad teel rõõmu, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga