Kuu horoskoop Sõnn aprill 2024

Sel kuul mängivad nende vastu omandihimu ja kangekaelsus. Selliste hoiakute omaksvõtmine toob neile ainult raskusi. Paluge kannatlikkust, kui peate lahendama kompromiteerivaid olukordi. Põhiperega ei saavuta te kergesti mõistmist, nad muutuvad liiga nõudlikuks ja teil on vaja seada piirid. Koos sõpradega naudite seda täielikult. Need aitavad teid välja vihast, mida mõned probleemid võivad teile põhjustada. Märgis olev Veenus kompenseerib need magnetismi suurendamisega. Horoskoop Sõnn aprill 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Teie jaoks on praegu eriti oluline, et veedate oma kallimaga palju aega, olete üksteise jaoks olemas ja saate kõigest ja kõigest rahus rääkida. Armastuse planeet Veenus aitab kuu keskel sul väga kiiresti eriarvamusi lahendada. Vallalised ei peaks kindlasti üksi auklikuks minema. Huvitav inimene võib teie teele sattuda. Horoskoop Sõnn aprill 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Väliskaubandusega tegelevad ärimehed võivad teenida korralikku kasumit. Kuid partnerlusettevõtted võivad olla tunnistajaks tõusud ja mõõnad ning te ei saa siin oodata märkimisväärset kasumit. Toidukaupade ja söödavate esemetega kauplemine võib aga anda teile heldelt kasu. Kuid kasum spekulatiivsest kauplemisest, nagu aktsiaturg, võib olla mõõdukas. Praegu on mõistlik sääste suurendada. Kuu horoskoop Sõnn aprill 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Aprillis täitub Sõnni elu paljudes eluvaldkondades positiivsusega. Eriti Veenusest mõjutatud suhetes. Pärast korralikku pausi ärkab su libiido uuesti ellu ja partner hindab seda kindlasti. Kuid olge ettevaatlik, et mitte liiga kirglikuks muutuda, sest see võib nad eemale tõrjuda. See planeet tekitab ka soovi end iluga ümbritseda. Seetõttu on ideaalne aeg kodu sisustamiseks või vaate muutmiseks. Need impulsid võivad tekitada ka ostuhulluse.

Astroloogiline prognoos Sõnn aprill 2024

Kuu jooksul arenete palju, eriti oma töös.

Tervis

Nõrk, endiselt närviline, võib-olla isegi veidi endast väljas. Pea vastu, sest aprilli lõpupoole võtab sinu heaolu saatus nii sisemiselt kui ka väliselt taas tuule alla. Olgu teie probleem milline tahes, taastumine langeb kokku teie sünnipäeva perioodiga, mis avab elulisema ja suurepärasema faasi ka esteetikale.

Karjäär

Karjääri osas näib, et saad sel kuul oma raske töö eest vähe vastutasu. Lisaks tundub, et konfliktid tekivad kolleegidega. Näib, et teil läheb rahaliselt edusamme. Pange tähele, et te ei kuluta seda kohe tarbetule luksusele, sest see võib kuu lõpus põhjustada rahalisi muresid.

Raha

Perekond saab olema kõige tähtsam.

Suhted

Veenuse kohalolek Kalades on jama. Tahad endast kaugemale minna ja romantika pole erand. On aeg läheneda uutele kallastele ja igaühel on selleks oma viis: kohtumine või tunnete uuendamine. Kaardid on jagatud. 26. ja 27. päeval lahkute mandrilt.

Rahandus

Sõnni professionaalid võivad sõlmida uusi lepinguid. Sul võib olla võimalik teenida väga head sissetulekut ja tänu sellele võib sinu rahaline olukord paraneda. See võib aidata kaasa teie kõrgele moraalile ja aidata teil enesekindlalt töötada. Ka teised võivad sind imetlusega vaadata, mis võib aidata sul oma ülesandeid täita ja lõpetada rahulolu ja rõõmuga.

Astroloogi nõuanded

Suure osa aprillikuust on paljudel Sõnnidel raskusi uinumisega. Muud põhjendatud mured, mida ei juhtu, hoiavad neid püsivas närvilisuses, mille varjamise eest nad hoolitsevad. Selle seisundi vastu võitlemiseks pühendavad nad osa oma vabast ajast mõnele spordialale, mis ei too neile mitte ainult füüsilist kasu, vaid stimuleerib positiivset mõtlemist ja toob kaasa üldise paranemise nii füüsiliselt kui ka vaimselt.Aprill algab paljude mõtetega. Natuke mõtlik, pisut murelik, olete kõik keskendunud asjale, mille lõpptulemust te väga tahaksite teada. Olge rahulik ja ennekõike tühjendage oma pea kõigist nendest mõtetest: isegi kui aprill algab kahemõtteliselt, pakub kuu keskpaigast taevas teile suuremat selgust ja lõpuks teate, kuidas edasi minna. Võib-olla on veel uudiseid silmapiiril, kuid ärge uluge, isegi kui see on praegu selle üsna ettearvamatu perioodi refrään.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Sõnn juuli 2024

Alateadvuse piirkonnas asuvad planeedid kutsuvad teid üksi mediteerima, et kaotada hirm muutuste ees. Päikese sära …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga