Kuu horoskoop Skorpion veebruar 2024

Kuigi teie arusaam juhib paljusid otsuseid, mida peate tegema, ärge kiirustage ja analüüsige hoolikalt iga sammu. Halb aspekt Saturni ja Pluuto vahel võib nende tuju häirida ja viia nad valedele positsioonidele. Samuti kontrollige oma reaktsioone keskkonnale, sest äkilisus ei ole teie parim liitlane. Mediteerige üksi ja proovige välja mõelda väärtuslikke sõnumeid, mida saate alateadvusest. Võtke muudatused rahulikult vastu. Horoskoop Skorpion veebruar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Veebruaris tead väga hästi, mis on sinu suhtes oluline ja loeb. Sellepärast peaksite aeg-ajalt tähelepanuta jätma pisiasjad ja keskenduma olulisele: need on turvalisus, usaldusväärsus, kaunid hetked, mida oma partneriga ühendate. Horoskoop Skorpion veebruar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Tekstiili, puuvilla ja alkoholiga seotud ettevõtted võivad Skorpioni inimestele hästi toimida, samas kui ka hotelli-, reisi- ja toiduärid võivad 2024. aasta veebruaris õitseda. Samamoodi võivad kaubanduskeskuste ja toidupoodide omanikud teenida head kasumit, samas kui import- eksporditööstused võivad samuti hästi toimida. Pealegi saab mõni kasu ka võõrast maast. Lisaks võivad kinnisvara- ja kinnisvaratehingud anda märkimisväärset kasumit. Kuu horoskoop Skorpion veebruar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Veebruar tugevdab su suhtlemisoskusi. Teil ei ole probleeme oma mõtete väljendamisega viisil, mida teistele on lihtne mõista. Ja kui verbaalne suhtlemine jääb puudu, aitate end näoilmete ja žestidega. Selle veemärgi ellu võiks taas ilmuda vana tuttav. Skorpion peab meeles pidama, et vana armastus ei sure kunagi ja kui teisel poolel on hea olla, siis horoskoop tähendab, et tasub anda talle teine ​​võimalus.

Astroloogiline prognoos Skorpion veebruar 2024

Inimesed teie ümber on astunud sammu oma väikesest mullist väljapoole ja asjad hakkavad aeglaselt, kuid kindlalt normaliseeruma.

Tervis

Närvilisus ja stress: need on heaolu vannutatud vaenlased, kes panevad teid sel kuul tõsiselt proovile. Peate igale olukorrale rahulikult vastu astuma, vastasel juhul kulutate oma niigi nappi energiat veelgi. Olge ettevaatlik, ärge kunagi tõmmake köit ja unustage vähemalt veebruaris dieet! Ületamata, kuid hellitage end veidi.

Karjäär

Sa saad oma kolleegidelt lisatuge, mis tähendab, et sul näib olevat vähe raskusi oma eesmärkide saavutamisega. Tundub, et teie raske töö tasub end ära ja ka ärireis võib end ära tasuda. Proovige riskantseid tegevusi võimalikult palju edasi lükata. Ka teie sissetulekud näivad sel kuul mõnevõrra vähenevat või on teie kulud tegelikult suurenenud?

Raha

See nõuab palju paindlikkust ja enesedistsipliini.

Suhted

Selle asemel, et teiste käitumist lahti mõtestada, naudite hetke ja haarate õigest võimalusest kinni. Kas saaksite terve kuu vältida ajusõlmede tegemist? Oled paigutatud “parima kohtumise” jooksu, järgite kõikjal “meeldimist”. Veedate suurepäraseid hetki heas seltskonnas, pingevabalt ja entusiastlikult.

Rahandus

Skorpioni professionaalid avalikus teenistuses, haldus- ja pangandussektoris saavad maitsta edu ja tõusta oma ametikohtadesse. Mõned inimesed võivad ka juhtimisosakonnas hästi hakkama saada. Lisaks võivad mõned Skorpioni põliselanikud sooritada konkursieksamid ja saada riigitöö. Pealegi võivad tänavu veebruaris olla inseneridel ja arstidel pingelised ja pingelised graafikud, samas kui ravimi- ja farmaatsiatööstuses töötavatel inimestel võib edu saavutada. Hästi saavad hakkama ka need, kes on poliitilises sfääris.

Astroloogi nõuanded

Skorpioni põliselanikud seisavad silmitsi perioodiga, mis on nende tervise seisukohalt täiesti soodne; välja arvatud mõned vereringehäired või nikastuste oht. Need, keda on vaevanud kroonilised vaevused, paranevad ootamatult. Veenus, mis liigub läbi 6. maja, soosib igasugust iluhooldust, mistõttu on põliselanikel, kes soovivad kaalust alla võtta või oma välimust parandada, suurepärane mõju. Samuti on viljakusravi vajavatel naistel nende saamiseks suurepärased tingimused.Milline valu! Tegelaste seas, kes on terve programm, absurdsed taotlused, kapriisid perekonnas ja nii edasi ja nii edasi, maadled siin pahandustega, mis tunduvad see kuu peaaegu (peaaegu…) ammendamatu olevat. Nii palju kui närvilisuse teekaart teile lõputu tundub, võite olla kindel, et see lõpeb lõpuks. Ja tegelikult hakkab kuu lõpu poole midagi paranema ja tunnete end veidi paremini, lõdvestunult ja vähem vastuvõtlikuna. Veebruar võib aga olla tõeliselt tegus, nii et proovige anda endast parim.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Skorpion juuli 2024

Ainult Päikese heledus kuni 22. ja Merkuuri heledus 1.-9. juulini, mõlemad hõivavad pikkade reiside ruumi-, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga