Kuu horoskoop Skorpion september 2024

Saturn, on sisemuse korrastamise märk, hõivab ühe Skorpioni alateadvuse asjadest. See viib kas skorpionid, kes on loomult introvertsed, kuid samal ajal kalduvad teisi endasse haarama ja emotsionaalselt juhtima, või mõtlema ümber kanaleid, mis, kuigi neil on raske //olla täiesti praktilised, saavad hakkama. mobiliseerida paigalseisvad ja kohati seisvad veed, mis iseloomustavad kuulsin märki. Samuti tehakse ettepanekuid kolimiste ja väljasõitude kohta, mis lisavad veel ühe stiimuli isolatsioonist lahkumiseks. Horoskoop Skorpion september 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Septembrikuu algab armastuse osas pisut igavalt. Aga alates 11. kuupäevast on vallalised heas tujus. See kõik juhtub paaridega. Leiad end taas sama põnevalt kui suhte alguses. Nüüd saate aru kõigest, millest olete seni ilma jäänud. Sa koged päevi, nagu poleks neid ammu tundnud: värvid on heledamad, lillede lõhn tugevam ja sind täidab ülev tunne, et elu on ime. Horoskoop Skorpion september 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Tööreisid võivad jääda viljakaks. Lisaks võivad teie tööalased nõudmised suureneda, kuid teil võib olla võime kanda kõiki neid kohustusi, töötada asjatundlikult ja silma paista. Pealegi on mõttekas valida investeerimisvaldkonna eksperdid ja vastavalt sellele teha äriinvesteeringuid. Kuu horoskoop Skorpion september 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Selles veemärgis sündinutele tuleb september emotsionaalselt pingeline – vaevalt sa närvilisust väldid. Nii karjääris kui ka isiklikus elus toimub palju ja sa pead õppima end maha rahustama. Täiesti ideaalne viis selleks on sport, metsaraie, meditatsioon, hingamisharjutused, tervislik toitumine ja eneseharimine. Skorpion omandab siis nende endi silmis väärtuse ja nende elu kulgeb palju rahulikumas meeleseisundis.

Astroloogiline prognoos Skorpion september 2024

Praegu naudid elu, kuid tahaksid tööl mõningaid muutusi näha.

Tervis

Sinu energia on kuu esimesel poolel haripunktis, sobib suurepäraselt sportimiseks, varasemast probleemist taastumiseks või isegi operatsioonile (varasemate probleemide tõttu). Tegelikult on taastumine väga kiire. Septembri teisel poolel oled veidi laisem ning soovid puhkust ja magusat hellitamist. Parem nautida elu, kui mitte tõusta koidikul, et joosta!

Karjäär

Tundub, et töökohal pole positiivset õhkkonda, mistõttu on sul raske oma eesmärke saavutada. Püüdke jääda ise positiivseks ja püüdke hoida suhted kolleegidega võimalikult positiivsed. September tundub rahaliselt positiivne. See on osaliselt tingitud sellest, et teil näib olevat hea finantsteave. Tulu võib olla ka ootamatutest allikatest, võib-olla vanadest investeeringutest?

Raha

Viha ei aita, kuid paraku avaldab see igale Skorpionile tugevat mõju.

Suhted

Armastus on sel kuul teie prioriteetide keskmes, meeldib see teile või mitte, need on ilusad hetked, mida elada. Natuke kõhklev või murelik, astud sammu edasi, kaks tagasi, ainult et inimesed ootavad sind taga. Peas möllab tuhat küsimust, lõpetage mõtlemine, see on tõesti hea, mine!

Rahandus

Tarkvaravaldkonnas töötavad Skorpioni märgi spetsialistid võivad loota oma erialal silma paista. Ka teie juhioskused võivad nüüd kiiduväärt olla. Siiski on valitsussektoris töötajatel võimalus oma kõrgemate võimudega eriarvamusi avaldada. Seetõttu on hea, kui hoiate vaidlustest eemale.

Astroloogi nõuanded

Skorpionidel, kes on tõestanud kalduvust suguelundite patoloogiatele, on hea, kui kasutavad seda perioodi ära, et teha kontrolle ja vaadata, kuidas asjad on. Mis puudutab häireid vaimses elus, siis Skorpionid tunnistavad nende pingete saamist, somatiseerides igasuguseid tingimusi. Igal juhul on hea meeles pidada, et pole paremat hea vaimu liitlast kui loominguline väljendus. Seetõttu on oluline, et nad püüaksid oma loovust suunata mõne kunstilise väljenduse kaudu.September pakub sulle kaugeleulatuvaid hetki, isegi kui igal juhul pigem mõtisklemiseks kui tegutsemiseks. Kui aga mõelda tagasi eelmisele aastale, kõigi nende kahtluste ja isegi peatumise ja mõtlemise võimatuse juures, on see kindlasti suur privileeg. Kuu jaguneb kaheks: esimene sihikindluse tõttu dünaamilisem, kuid alati veidi aeglasem, teine ​​leebem, isegi kui peate silmitsi seisma ootamatute emotsioonidega. Igal juhul saad kuu lõpus teada, keda saad usaldada.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Skorpion juuni 2024

Jupiteri ja Uraani vabastav mõju Jääras, muuhulgas Skorpionide tervise ja harjumuste alale, paneb nad omaks …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga