Kuu horoskoop Skorpion oktoober 2024

Skorpione iseloomustab iseloomult liigne domineerimine, samuti väga drastiline olemine otsuste tegemisel. Kuid kogu selle perioodi jooksul, mida juhivad Jupiter ja Uraan, on nad sunnitud vältima lapidaarseid katsumusi. Nad tunnevad sügavat huvi uute teadmistega ühenduse loomise vastu ja see sunnib neid järk-järgult muutma oma elunägemist. Nad kasutavad märgis Marsi jõudu konstruktiivselt ja oskavad luua väärtuslikke olusid nii enda kui ka ümbritsevate jaoks. Horoskoop Skorpion oktoober 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Armastus on jõud, mis rõõmustab teid sel kuul, mis annab teile julgust, mis levitab elurõõmu – nagu igatsus õrnuse järele, mis haarab teid oktoobris. Sinust kiirgab kirge, sensuaalsust, mis võlub teisi inimesi, seob neid endaga. Sa vallutad südameid, mis võisid tunduda sinust eemale libisevat. Vana armastus süttib uuesti, täitub peagi uue kirega. Horoskoop Skorpion oktoober 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ettevõtjad ja füüsilisest isikust ettevõtjad võivad nüüd saada häid ärivõimalusi. Samuti võivad nad oma kauplemistoimingutes edu saavutada. Partnerlusäriga tegelejad saavad alustada uusi ettevõtmisi. Kaubandusega tegelevad inimesed võisid saada palju kliente. Kuu horoskoop Skorpion oktoober 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Tänu praegusele energiale muutub teie juhipotentsiaal väga tugevaks. Kas töö- või isiklikes suhetes tunneb teie keskkond autoriteetset energiat. Skorpion peaks aga meeles pidama, et nad ei tea kõike ja teiste inimeste arvamus võib paljudel juhtudel abiks olla. Oktoober toimub siis domineeriva mõtlemise ja selge visiooni vaimus. Tunned, et tead täpselt, mida elult otsid ja lähed selle poole. Laske käia, kuid ärge unustage oma lähedaste vajadusi.

Astroloogiline prognoos Skorpion oktoober 2024

Kui sa seda mõistad, on eriti oluline leida asju, mis annavad sulle positiivset energiat.

Tervis

Sel kuul võid silma paista laiskuse ja vähese pühendumissooviga. Võib juhtuda, et pole midagi imelikku, sest meil kõigil on hetki, mil on vaja akusid laadida ja tunneme vajadust peatuda. Seetõttu anduge sellele, mida teie enda keha teilt nõuab, sest heaolus hea tasakaalu loomine tähendab liikumist, aga ka peatumist, kui vaja.

Karjäär

De Leeuwil on töökeskkonnas raske, sest tal on raske töösuhteid stabiilsena ja positiivsena hoida. Ometi on see vajalik, sest vajate oma eesmärkide saavutamiseks teisi. Ärge kartke väljakutseid vältida ja jääge kannatlikuks. Tundub, et tuleb rahaliselt raske kuu. Püüdke vältida suuri investeeringuid ja oste. Kuu teisel poolel paistab rahaasjad paranevat.

Raha

Õppimine pole mitte ainult kasulik, vaid ka väga huvitav.

Suhted

Teie emotsionaalse ja pereelu negatiivne külg on risk, mida peate võtma. Selle asemel, et sellest avalikult rääkida, püüad pigem põgeneda kui kommenteerida, sest vaikimine on parim vastus. Peamine on kuulata oma intuitsiooni; viib teid eduni.

Rahandus

Skorpioni spetsialistid ei pruugi sel kuul oma raske töö eest tunnustust saada ja võivad selle pärast pettumust tunda. Võimalikud on ka eriarvamused töökaaslastega. Seetõttu on mõttekas vältida mõttetuid vaidlusi. Kuid välismaised ametialased võimalused võivad teie uksele koputada ning võite maitsta edu ja teenida kasu nende avade kaudu.

Astroloogi nõuanded

Skorpioni tervis peegeldab nende tööelu tõuse ja mõõnasid. Need probleemid mõjutavad eelkõige teie närvisüsteemi, põhjustades järgnevaid tagajärgi orgaanilises osas. Õnneks kompenseerib see hea afekti staadium, mida nad peavad elama, selle ebasoodsa kliima ja paneb põliselanikud leidma armastuse parima leevendaja nii suure rahutuse vastu. Skorpioni loomulikust tugevusest saab parim kaitsetamm järjestikuste tagasilöökide tekitatud emotsionaalsete lainete vastu.Veenus pilgutab sulle silma, kuu alguses (ja ainult selle esimese osa puhul) Skorpionis, kutsudes sind laskma minna kergusesse, armastusse, elurõõmudesse. Natuke laisk, pisut väsinud ootamatute sündmuste ammendamatust jadast, võib-olla unistad vooluga kaasa minemisest, end liigselt pühendumata. Aga see pole nii nagu sina ja tegelikult hakkad järsku tegutsema. Kes teab, millega sa tegelesid, kui kõik arvasid, et võtad asja rahulikult! Peagi saad teada…

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Skorpion juuni 2024

Jupiteri ja Uraani vabastav mõju Jääras, muuhulgas Skorpionide tervise ja harjumuste alale, paneb nad omaks …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga