Kuu horoskoop Skorpion november 2024

Skorpione iseloomustab liiga domineeriva iseloomu omanik ja see, et nad ei aktsepteeri halli, nende jaoks on kõik must või valge. Kuid sel perioodil on nad sunnitud analüüsima iga olukorda, milles nad peavad elama, ilma et nad võtaksid vastu labaseid otsuseid. Nad tunnevad sügavat huvi uute teadmistega ühenduse loomise vastu ja see sunnib neid järk-järgult muutma oma elufilosoofiat. Ümbritsevate inimeste hämmastuseks näitavad nad end paljudel juhtudel paindlikuma ja mõistvamana. Horoskoop Skorpion november 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Sa kõhkled, avad end aeglaselt, need tunded, mis sind novembris valdavad, hirmutavad sind veidi. Tunned, kuuled oma sisehäält ja oled kindel, kas ta on õige partner, kellega ei lähe asjad mitte ainult ägedamaks, vaid ka tõsisemaks. Eriti kui ta on Sõnn, kes on sinuga eriti kaasas. Horoskoop Skorpion november 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Võiks tekkida ärikonkurents. Võimalik, et peate olema ettevaatlik ka uute investeeringute tegemisel äriettevõtetesse. Toidukaupade kaubandusega tegelejad saavad aga oma rahaasju oluliselt parandada. Samamoodi võivad isegi toidutööstusega seotud inimesed loota saada sel kuul märkimisväärset sissetulekut. Kuu horoskoop Skorpion november 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Sel perioodil on Skorpionil nii palju kohustusi, et kogu survega on väga raske toime tulla. Töönarkomaan ei ole aga lahendus, mistõttu tuleb tempot veidi maha võtta. Ürituste tsükkel saab mõnda aega ilma sinuta hakkama; teie tervis on kõige tähtsam. Soovitame alustada paindlikumate harjutustega, nagu jooga või pilates. See aitab teil oma asjad kokku saada, muutes novembri palju pingevabamaks.

Astroloogiline prognoos Skorpion november 2024

Järsku leiate, et need päevad on inspireerivad ja lõbusad.

Tervis

Sisemine karm, mis sind novembris iseloomustab, on samuti peaaegu pidurdamatu füüsilise energia tulemus! See on nagu akude laadimine isegi pärast rasket tegevust: ülikiire taastumine, mis soovitab teil kohe silmitsi seista probleemidega, mis võivad vajada spetsiaalset sekkumist. Tervis ja ilu on terve kuu soodsate staaride kätes.

Karjäär

Tundub, et oma karjääri jooksul puutute kokku kolleegide ja juhtkonnaga. Teil on sellega raske, sest peate oma eesmärkide saavutamiseks kõvasti tööd tegema. Sellegipoolest on tasu sama, hoolimata teie lisapanusest. Rahaliselt tundub, et teie partneriga on lahkarvamusi või konflikte. See on raske, sest rahavoog näib sel kuul olevat tugev.

Raha

Seetõttu taanduvad pereasjad tagaplaanile ja kõik keskenduvad sinu edule. Eesmärgi poole püüdlemisel aitavad Sind grupis koostöövõime, paindlikkus tegevuses ja uuendusmeelne mõtlemine. Novembris on ka hea aeg muuta oma kodu sisustust, et parandada energiavoogu.

Suhted

Sinu avatus võimaldab sul end emotsionaalselt vabastada. Tuleb vaid leida õige inimene ja hetke pärast hakkab süda põksuma. November toob armastuse rahulolu, aga ka igasuguseid vastuseid. Lases end oma instinktist juhtida, saavutad enesekindluse. Töötate hea tuju levitamise nimel.

Rahandus

Skorpioni spetsialistid elektriosakonnas, kohtusüsteemis ja päevitustööstuses võivad kogeda oma erialal märkimisväärset edu. Ka teiste valdkondade töötajad võivad töötada enesekindlalt ja täita oma ülesanded õigeaegselt.

Astroloogi nõuanded

Emotsionaalse stressi õhkkond, mis kohtleb Skorpione halvasti üle nädala, võib muuta ka nende psühhofüüsilist tasakaalu. Selle vältimiseks on soovitatav järgida teatud juhiseid, näiteks loobuda keemiliste stimulantide tarbimisest ja asendada need ravimtaimede infusioonide, homöopaatiliste ravimite või lilleessentsidega. Need Skorpioni põliselanikud, kes ei hülga selliseid tehnikaid nagu jooga ja tai chi, leiavad neis oma pingete eest põgenemise ventiili.Novembris, mis on teie sünnipäevakuu enamiku Skorpionide jaoks, on teid väga äge ja suhtlemisaldis. Tegelikult annab taevas sulle nii palju energiat, mis puudutab nii füüsilist kui ka sisemist jõudu. Üldiselt on emotsioonid positiivsed, kuid peate kaasama mitmeid ootamatuid sündmusi, mis võivad mõnele teist üsna destabiliseerida. Kuid selliste teravate tähtede puhul võite kihla vedada, et jõuate kiiresti tagasi tippu ja seisate silmitsi mis tahes olukorraga, kui keeruline see ka poleks.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Skorpion juuni 2024

Jupiteri ja Uraani vabastav mõju Jääras, muuhulgas Skorpionide tervise ja harjumuste alale, paneb nad omaks …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga