Kuu horoskoop Skorpion märts 2024

Skorpionid on olendid, kellel on uskumatu tajumisvõime ja kes on võimelised nägema seda, mida keegi teine ​​ei näe. Sel kuul teravdab seda Pluuto kohalolek Kaljukitses, mis hõivab Skorpionide konkreetse meele maja. Nii saavad nad avastada asju, mis olid peidetud, ja lahendada probleeme, millele näis lahenduseta. Ka Uraani futuristlik võime aitab neil silma paista kõiges, mida nad ette võtavad, ning keskkond ja sõbrad tunnustavad neid vääriliselt. Horoskoop Skorpion märts 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Sinu märtsikuu horoskoobis on Veenus sinu jaoks olemas kuni 20. märtsini. See tähendab, et kevadpalavikku võid oodata armastuses, kindlasti ei jää tähelepanuta flirtimine ja lõbutsemine. Ja lõbu võib isegi tõsiseks muutuda. Kuu lõpus võib aeg-ajalt kaaslasega tekkida lahkarvamusi, millest mõni võib osutuda väga tuliseks. Ole targem ja anna järele. See on parem nii! Horoskoop Skorpion märts 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Kinnisvarasse investeerimine võib sel kuul tuua maksimaalset kasumit. Nii et kinnisvaraäriga tegelejatel läheb hästi. Võimalik on ka ebatavaline kasu teie ettevõttest. Kuid võib-olla peate ootama veel paar kuud, kuni ilmub tulusam aeg. Võite lihtsalt oma ettevõtte uuesti leiutada, et see sobiks teie isikupäraga, lisades sellele oma loovuse. Kuu horoskoop Skorpion märts 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Märts on sügavate muutuste periood, eriti elu materiaalses aspektis. Nüüd on aeg tegutseda. Miks mitte osta uus korter, mida olete nii kaua silma peal hoidnud? Või auto, millega naaber uhkustab ja mida vaikselt kadedad? Horoskoop viitab sellele, et Skorpion ei saa eksida, olenemata sellest, kas nad otsivad investeeringut. Kui aga võtate konkreetset laenu, veenduge, et teile laenu andev ettevõte on tõesti kindel.

Astroloogiline prognoos Skorpion märts 2024

Uus toetus nõuab teilt kõigilt sellega kaasnevate muudatustega kohanemist ja selleks võib kuluda veidi aega.

Tervis

Energia paraneb, võib-olla aeglaselt, kuid vähehaaval tunnete end lõdvestunumalt, vähem närvilisemalt ja seega kindlalt vormistununa. Teisest küljest on esteetika väljavaated suurepärased, väga soositud ja esiplaanil. Rohkema aja ja tähelepanu pühendamine oma välimusele tähendab ka lõõgastavat ja sisemise heaolu turgutamist.

Karjäär

Samuti võib tööl esineda lahkarvamusi ja lahkarvamusi. Kui seda hoolikalt käsitseda, on seda lihtne parandada. Tundub, et teie karjäär on seisma jäänud. Finantsvaldkonnas on oluline, et teete koostööd oma lähedastega. Näib, et saate sellest sel kuul kasu.

Raha

Kahjuks jääb sul paljude asjade jaoks ajapuudus, mistõttu pead keskenduma planeerimisele ja organiseerimisele. Probleemide korral ärge loobuge eesmärgist, sest see on ikkagi reaalne.

Suhted

Väljakutsed, mida elu on teile ette valmistanud, on vastu võetud kergusega ja julgelt. Oled uues dünaamikas ja armastus ei jookse minema. Sa ei taha igavleda ega kompromisse teha, see maksab sulle nii palju. Teised peavad kohanema uue nägemusega asjadest või loobuma. Tõsi, teil ei ole südant “vahet kaheks jagada”: kõik või mitte midagi sobib teile väga hästi.

Rahandus

Teie positiivsed omadused ilmnevad sel kuul tööl ning ka teie juhtimisoskused, uurimisoskused ja ajaplaneerimise oskused. Jääte tööle nii keskendunuks, et võite saada eakatelt väga hea edutamise ja aplausi. Igaüks kontoris märkab teie panust tööl. Sa inspireerid teisi töötajaid.

Astroloogi nõuanded

Skorpion liialdab väga rikkalike toiduainetega, mis võivad põhjustada nahaärritust. Visiit arsti juurde aitab neil põliselanikel ümber mõelda ja otsustada järgida tasakaalustatumat toitumist. Lisaks pole need välised ilmingud midagi muud kui agressiivsustunde välistamine, mis kui neid ei juhtuks, tähendaks see, et nad jätaksid kõik enda teada ja negatiivsed tagajärjed oleksid tõsisemad. Merkuur oma Jääras nõuab, et Skorpionid muretseksid vilga ja painduva keha pärast ning otsustaksid mõne spordialaga tegeleda.Märts algab ikka närvilisuse ja nääklemisega, kuid päevade möödudes avastad sügavad põhjused kiindumusele, mis sind ümbritsevate inimestega seob. Kui dialoog komistab sagedaste arusaamatuste otsa kuni kuu keskpaigani, võivad emotsioonid koheselt seadust dikteerida ja pakkuda teistsugust vaatenurka, kust vaadata erinevaid olukordi, mis sind lähedalt puudutavad. Alates kuu keskpaigast olete siin lõpuks valmis selgelt silmitsi seisma sellega, mis on muret valmistanud. Tunned end vabamalt!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Skorpion juuli 2024

Ainult Päikese heledus kuni 22. ja Merkuuri heledus 1.-9. juulini, mõlemad hõivavad pikkade reiside ruumi-, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga